Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
U mnie czas szybko leci. Pacjent za pacjentem i 8 godzin mija tak jakby to było tylko pół godziny. Jedynie żołądek daje o sobie znać, bo przez 8 godzin nie miał nic co mógłby strawić i jego reakcja jest oznaką że czas kończyć pracę i iść na obiad.


Właśnie odwołali mi kurs na który czekałam rok. Dziękuję Panie Premierze. 😒
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
8 to nie czuć kiedy leci, 13 nocnych przez zmianę czasu tak xd

A z obostrzeniami to daj spokój, obstawiam, że za tydzień, góra dwa wjedzie ostry lockdown z zakazem wychodzenia z domu bez ważnego powodu.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, mnie już to zaczyna męczyć. A najbardziej rozwala mnie to, że od nas wymagają przestrzegania przepisów a sami tego nie robią.

Ja straciłam wiele na izolacji. Studia, kursy itp. Plus jest taki że mam więcej czasu na czytanie książek. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Każdy coś stracił. Niestety bijemy się o to, żeby służba zdrowia nie została całkowicie sparaliżowana.

Osobiście boję się, że po tych protestach zostanie sparaliżowana. W ciągu tygodnia - dwóch liczba zakażeń się podwoi jak nic.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Łeee ja co prawda nie mam ślubnej obrączki, ale mam jedną która jest dla mnie bardzo ważna. Noszę ją od 7 lat i chwalę się nią każdego dnia przed samą sobą. 😀 W pracy nie mogę, w drodze do domu pędzę tak szybko że nie mam komu się pokazać. A jak już ktoś w końcu ją zobaczy to robi oczy jak donice. 😂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Te fruwające wszędzie nietoperze zostały już zgłoszone. Administrator usunie je jak tylko będzie wolniejszy. Także prosimy o odrobinę cierpliwości 😊
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Trochę powiewu świeżości na tym nudnym i opuszczonym forum, na którym zostały tylko stare dinozaury wpadając tu raz na kilka dni / tygodni
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Taka prawda. Mój pierwszy post tutaj byl napisany dobre 9-10 lat temu. Ja wtedy kończyłem gimnazjum :)
 
Do góry