Kto jest nasza Matką

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Wyobrażam sobie ile zniewag musiała usłyszec niejedna niewiasta
przez tyle lat siedzenia na forach.
Zapewne wycofywały sie ,bo skoro słyszałay ze sa nacpane na trawie pijane itp
to co miały mówic ?
a szkoda bo odpowiedz głupiemu według jego głupoty by sie nie wynosił .

Co do mojego żekomego Narodzenia ,to zareczam ,że Obecnosc Ruach HaKodesz
wyczuje każdy przejaw chamstwa i jak Matka karci i strofuje ,ale tylko Madry przyjmie
karcenie .
Jestem Swiatynia Ruach HaKodesz ONA MąDROść -CHACHMA


to jest temat KTO JEST MATKA
zamiast rzucać epitetami lepiej szukac wersetów .

a juz tak na marginesie
czy gdyby do twojej matki ktos powiedział ; jestes - mówisz ,jak pijana naćpana po trawie
bawił by ciebie TAKI rodzaj zartów ?
ty NIE SZANUJESZ KOBIET ,ot co ,masz błedne wyobrażenie .
kiedy sie Narodzisz z Ruach HaKodesz ,zmienisz osobowosc.

to kieruje do kazdego
><>
cytat z frondy
Także frankistowska koncepcja Trójcy Świętej, przejęta od sabataistów, różniła się od chrześcijańskiej. Składały się na nią „trzy węzły wiary": Stwórca, Bóg Izraela i Szechina. Według kabalistów, na skutek katastrofy kosmicznej jedność Trójcy została rozbita. Może przywrócić ją tylko Me­sjasz, który dokona zaślubin z Szechina. Wówczas zli­kwidowane zostanie pęknięcie między Bogiem i Jego indem. Sabataj Cwi wierzył, że Szechina - czyli żeński element Boga - zamieszkała w Piśmie Świętym, dlatego jednym z ważniejszych momentów jego misji były mi­styczne zaślubiny z Torą. Frankiści w swoich pismach na przemian używali określeń Szechina i „Panna". Kiedy Frank uwięziony został na Jasnej Górze, oświadczył: „Panna jest w Częstochowie i to schowana w portre­cie". Tak więc, utożsamiając Szechinę z jasnogórskim ob­razem Matki Boskiej, nawet swoje przymusowe za­mknięcie w paulińskim klasztorze potrafił Frank przed­stawić jako logiczny warunek własnej misji. „O Częstochowie mówi Pan: miejsce to ugruntowane jest od początku świata, by stamtąd zdjąć ten ka­mień od tej studni - nauczał Frank -Ja was stawiłem za braci, abyście byli pomocnikami zdjąć ten kamień (...) i przez to moglibyście przystąpić do ży­wota wiecznego."
Powoływał się przy tym na fragment Talmudu, w którym rabbi Jehoszua ben Levi pyta proroka Eliasza, kiedy zjawi się Mesjasz. W odpowiedzi słyszy, ze może o to sam zapytać Mesjasza, który „znajduje się u bram Rzymu. Jest

TO ucieszy matejanke :papa:
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Jak to możliwe ,ze nie wierzysz a zarazem twierdzisz o matce naturze no i o swojej .
i nie o afrodyte tu chodzi i te inne ale o Żenska Chwałe Elohim
Z jakiegos powodu napisali Duch Elohim UNOSIŁA sie nad Wodami

Ja poprostu CHce Poznac Prawde .
skoro Zydzi wierza ze Duch Elohim to jest Szechina ,to ja chce to Widziec w Biblii.

a to ze ty nie wierzysz , to i jestes zgodnie z poziomem.
Nie ważne w to co ty wierzysz, nie musisz tego tłumaczyć bo to i tak tylko mit :] Ja w mity nie wierzę bo całą ich treść ktoś kiedyś chciał widzieć w "księdze" tak samo jak ty chcesz widzieć to w Biblii. To se dopisz, co za różnica czy zrobisz to ty czy ktoś inny :D
A tak na marginesie to Orsa naprawdę mówisz jakoś dziwnie. Ja cię nie rozumiem osobiście.
Co do mojego żekomego Narodzenia ,to zareczam ,że Obecnosc Ruach HaKodesz
wyczuje każdy przejaw chamstwa i jak Matka karci i strofuje ,ale tylko Madry przyjmie
karcenie .
Jestem Swiatynia Ruach HaKodesz ONA MąDROść -CHACHMA
Nie rozumiem ani zdania, naprawdę :/ Nie możesz pisać jakoś tak po ludzku? Czyli co, twierdzisz że się nie urodziłaś, tak? :]
kiedy sie Narodzisz z Ruach HaKodesz ,zmienisz osobowosc
Czyli co, mam się narodzić na nowo? :]
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
To tylko twoja wyobrażnia, która nie ma jak zwykle nic wspólnego faktami. Światynią może i jesteś ale nie wiem czego po twoim jadzie, który się leje jak nie trzyma Ci się palca prosto. A zamiast szukania wersetów jak sugerujesz lepiej mieć miłość i trzymać się tematu do czego ponownie zachęcam.

... ,ale tylko Madry przyjmie
karcenie .

Dlatego przyjąć nie możesz ani karcenia ani własnej krytyki.
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
To tylko twoja wyobrażnia, która nie ma jak zwykle nic wspólnego faktami. Światynią może i jesteś ale nie wiem czego po twoim jadzie, który się leje jak nie trzyma Ci się palca prosto. A zamiast szukania wersetów jak sugerujesz lepiej mieć miłość i trzymać się tematu do czego ponownie zachęcam.



Dlatego przyjąć nie możesz ani karcenia ani własnej krytyki.
Jadu nie leje znowu mnie oczerniasz ?
ty i karcić ?!
- czys ty pijana nacpana TO JEST KARCENIE ??
gdzie sie tego nauczyłes ? pracujac z kobietami ?
to gdzie ty pracujesz w burdelu ?!
tak do nich mówisz - pijana !nacpana !
może ci to zostało po organizacji swiadków TAM ,TAK , do kobiet wielebny sie odnosił ?
.,.,.,.,.,.,.,.,
Zachecam do tematu
kobiet tu i tak jak na lekarstwo
jakby nie dla nas Słowo było ?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Zmianiłeś tak kontekst jak i pobudki tego co napisałem. Raz już wyjaśniłem i wiecej nie będe boś głucha na argumenty i nie chcesz słyszeć sama dorabiając sobie interpretacje moich słów. Pozatym u mnie to ponoć normalne jak twierdzisz. Ale u Ciebie jako tej odrodzonej i świątyni Boga ?

Czym się różnisz odemnie postępując tak samo jeżeli nie gorzej ? "Polej" to wszytko miłością zakończmy te przepychanki i wracaj do tematu orsa. Pokaż klasę większą od mojej. Potrafisz ?


Jak tak to dziękuję.
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
'Glammaniara'
Nie ważne w to co ty wierzysz, nie musisz tego tłumaczyć bo to i tak tylko mit :] Ja w mity nie wierzę bo całą ich treść ktoś kiedyś chciał widzieć w "księdze" tak samo jak ty chcesz widzieć to w Biblii. To se dopisz, co za różnica czy zrobisz to ty czy ktoś inny
:D

toteż moja Wiara moim fundamentem ,ty masz własny albo i nie ,to sie okaże.
Dopisac to se mozesz do listu od ukochanego ,jesli zapomniał napisac- kocham-
Wystarczy ,ze pozamieniali na greke i w tym nas utwierdzaja ,ze to prawda .
Widzisz Elohim Strzeze Swej Własnosci .
A tak na marginesie to Orsa naprawdę mówisz jakoś dziwnie. Ja cię nie rozumiem osobiście
.
Ciesze sie ,ze tak mówisz ,bo tym przyznajesz ,ze moja WIARA nie jest mitem.
Jak sama widzisz dopisywac niewarto .Słowo to Swiatło .

Nie rozumiem ani zdania, naprawdę :/ Nie możesz pisać jakoś tak po ludzku? Czyli co, twierdzisz że się nie urodziłaś, tak? :]
Nie rozumiesz bo mówie w Ruach HaKodesz , a po ludzku nie ,to JAK ?
urodziłam sie dwa razy ,raz Ciało z rodziców moich ,tak jak ty ,ale jak sama widzisz takie
narodziny sa ledwo namiastka życia .
Gonisz szukasz , pragniesz i zaspokoic nie mozna ,bo jedno sie zaspokoi drugie sie pojawia.
Ciagle czegoś brak -taki " wilczy głód"
Zdobywanie i pogon.
Drugie Narodziny sa Prawda z Prawdy Rodzimy sie z Ducha swietego/Ruach HaKodesz
to znaczy Słowo Nasienie zasiewa w nas SAM JAHszua bo On jest Słowem , ale Rodzi nas Rauch -Szechina - Madrosc - Prawda
swiat nie przyjmie Ruach Prawdy bo niewidzi Ducha i nie zna .
Czyli co, mam się narodzić na nowo? :]
Własnie TAK -DOKłADNIE ,musisz byc NARODZONA Z DUCHA/Ruach HaKodesz
wtedy WSZYSTKO SIE ZMIENIA .
Duch Rodzi cie w Sobie i z Siebie.
i wtedy świat cie NIEROZUMIE , bo Nie ma Ducha ,któego ty masz
Madrosc woła ,jak długo ....
><><
bywa ,ze człowiek juz TO MA ,ale nie dostrzega bo nacisk tego swiata religijnego jest tak
wielki ,ze trzyma w niewoli niepoznania .
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
A tak na marginesie to Orsa naprawdę mówisz jakoś dziwnie. Ja cię nie rozumiem osobiście.
Nie rozumiem ani zdania, naprawdę :/ Nie możesz pisać jakoś tak po ludzku?

Ciesze sie ,ze tak mówisz ,bo tym przyznajesz ,ze moja WIARA nie jest mitem.

Niech ktoś inny mi to wytłumaczy bo nie rozumiem. Ktoś pisze, że nie rozumie mowy a ona się z tego cieszy ? :mruga: Glammaniara je Ciebie rozumiem podejrzewam też że wielu forumowiczów tutaj ma ten sam problem co ty. Twoja rozmówczni im bardziej jest nierozumiana tym bardziej ma przekonanie o swojej słuszności i wyjatkowości :(
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
wielu nie rozumie łacznie z toba .
a zwłaszcza ty nie rozumiesz , widzisz ja jestem WOLNA
a ty przeszedłes takie pranie mózgu że nadal niemozesz dojść do swiadomosci.

Czy JAHszua mówił TAK ,ze Go rozumieli ?
NIE , nierozumieli GO ,
a dlaczego Go nie rozumieli bo niepotrafili SłUCHAC.
Kto ma uszy ku słuchaniu ,
niestety , tak nas okaleczono przez religie i niewazne czy to
Krk czy organizacja swiadków ,babtystów ,zielonoswiatkwocy ewangelicy ,itp

.,.,
JAHszue musieli zabic bo mysleli ze jak Go usuna to problem zniknie.
.,.,.,
CYTAT(Glammaniara @ 8.10.2007, 13:17) A tak na marginesie to Orsa naprawdę mówisz jakoś dziwnie. Ja cię nie rozumiem osobiście.
Nie rozumiem ani zdania, naprawdę :/ Nie możesz pisać jakoś tak po ludzku?
jesli przeczytasz spokojnie z rozwagą to zrozumiesz ,ale jesli nie znasz Biblii to i nie bardzo wiesz
o czym mówie .
no i zapytac też możesz
Ja pytam , tylko nie ma kto odpowiedziec :)
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wielkie dzieki! Traz jestem sobie pewiem ze to Ty WIELEBNY. Radosc wypelnia me wnetrze, ze moge znowu czytac Twoje posty. Jestes WIELKI WIELEBNY! Ode mnie masz zawsze szacunek. Pozostan w zdrowiu.
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Orsa, Orsa...
Matki swojej nie znasz ?
Może poszukaj w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pewnie mają w aktach.
A jak nie mają to się nie zadręczaj - jestem pełnoletni, to Cię adoptuję, bo mniemam, że Ojca też Ci gdzieś zapodziało ... :D
Z szacuneczkiem.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Orsa, nie chcesz by Cie obrażano. Nie obrażaj ludzi obdażonych rozumem i nie pisz takich postów.

Niech mi ktoś wytłumaczy jakie ma znaczenie którym rodzajem męskim czy żeńskim opisujemy Ducha Świętego. Jakimś musimy taki mamy język.
 

Jamsen

stojący na straży
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
4 662
Punkty reakcji
5
Może trochę odbiegnę od tematu, ale mam dla orsy propozycję (w zasadzie nawet do wszystkich).
Używajcie kropek, przecinków, myślników, dwukropek, cudzysłowia i innych znaków interpunkcyjnych tam, gdzie one powinny być.
Piszcie też zdania rozpoczynając je dużą literą.
Dzięki temu posty będą bardziej zrozumiałe.

Dziekuję!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz orsa ja potrafi zrozumiec twoj przekaz (pokretny kosmicznie)
chociaz sie z nim oczywiscie nie zgadzam (jak juz pisalem budujac twierdzeniena blednych przeslankach otrzymujemy bledne twierdzenie)
stad narazasz sie na niezrozumienie, kpiny itd

tewie
Orsa, Orsa...
Matki swojej nie znasz ?
Może poszukaj w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pewnie mają w aktach.
A jak nie mają to się nie zadręczaj - jestem perłnoletni, to Cię adoptuję, bo mniemam, że Ojca też Ci gdzieś zapodziało ...
Z szacuneczkiem.
zgrabne, i like it
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Orsa, Orsa...
Matki swojej nie znasz ?
Może poszukaj w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pewnie mają w aktach.
A jak nie mają to się nie zadręczaj - jestem perłnoletni, to Cię adoptuję, bo mniemam, że Ojca też Ci gdzieś zapodziało ...
Z szacuneczkiem.
matka ziemska rodzi w niewole a my potrzebujemy Matki ,która Uwalnia z niewoli
o tym mówi Paweł ,dając przykład Ezawa i Jakóba
jeden jest cielesny drugi Duchowy i cielesny prześladuje Duchowego .
Dobrze jest wiedziec kto jest matka a Ojcem Moim YHVH .
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Orsa trochę mówisz jak guru jakiejś sekty :] - ja jestem świątynią, ja wiem prawdę, wy jesteście głupi, ślepi... Plus pranie mózgów to już wogóle :p
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Orsa trochę mówisz jak guru jakiejś sekty :] - ja jestem świątynią, ja wiem prawdę, wy jesteście głupi, ślepi... Plus pranie mózgów to już wogóle :p

To ,co ja mówie moze też byc twoje ,zależy czy pragniesz ?
zadna guru ,zadna sekta
Czytam Biblie - zadaje pytania - nasłuchuje odpowiedzi .
pytam ,tez ludzi ,nawet ksiezy ,ale niestety uciekaja od odpowiedzi .
Widzisz nauczyli ludzi nie myslec ,a jak sie ktos taki wykluje to sie go boja
bo musileli by odpowiadac na pytania .
A spokojnie i bez pytan - tak błogo . :mruga:
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz orsa caly czas odnosze wrazenie ze ty masz inna biblie
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
po co komu wiedziec jaka jest jakas tam duchowa matka. jakby to byla matka to by dawala jakies znaki i byla przy tobie a tak o du.pe rozbic taką matke.ale jesli naprawde chcesz poznac swoja duchowa matke zwieksz dawke srodkow odurzajacych
 
Do góry