Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spoko. Bywa i tak.
Mi chodzi, aby w miarę możliwości informować o nieobecnościach.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To będzie komplikować sprawę, bo ktoś się później zapyta czemu nie może zrobić trzech akcji. Skup się na jednej działalności.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jutro mam sesję na żywo, więc najwcześniej zajmę się Omenem w niedzielę.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Caleb - w kp obok ZM mam 11 +2. Nie to żeby mi to przeszkadzało, ale skąd się to wzięło? 10 mam "sam z siebie". +1 z broni a +2 skąd?
Jeśli nie masz nic przeciwko może już tak zostać na stałe :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przecież sam sobie rzucałeś aurę na zwiększenie tych umiejętności. Dużo przebić, więc dostajesz +2 zamiast +1. W plusach są właśnie takie chwilowe bonusy. To zniknie po najbliższej, ważniejszej akcji.

PS Żeby wyświetlić mapę, wystarczy kliknąć na jej ikonkę jakby co.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie dam rady na razie grać, muszę wziąć urlop. zerkne na forum pod koniec weekendu i dam znać co i jak.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Panowie, jako że ostatnio sesja utraciła na płynności, a my gramy już długo, jej bieg zostanie przyspieszony. Nie mówię tu o skrajnych przypadkach, gdzie podczas jednego postu przebrniecie pół Rubieży. Chodzi mi o szybsze rozgrywanie całości przygody, choć bez drastycznych cięć.

Generalnie sesję planuję zwieńczyć przed Nowym Rokiem, acz z tego typu terminami bywa już różnie (o czym Bishop dobrze wie ;p).
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Stworzyłem coś tak epickiego, że aż się boję zajrzeć do tematu z sesją ;) Mam tylko nadzieje, że Nemezis wybierze wściekły atak.

Caleb - mogę mieć prośbę? Dałbyś radę testy zrobić dzisiaj (nie chodzi mi o posta). Tylko jutro z ciekawości, czy Seeker przetrwał (wygrał daj Boże) cały dzień będę miał zmarnowny :p

Btw. Coś się zepsuło z moją KP i części itemów nie widać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Itemy czasem znikają, bo ikonki wrzucam najpierw na Imageshack, gdzie linki mają tendencję do wygasania co jakiś czas. Wtedy muszę wgrywać od nowa. Teraz powinno być ok. BTW tego drugiego kobaltu nie ma, bo Bati go użył.

A cały odpis będzie i to niedługo.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Muszę przyznać, że nieźle to wykombinowałem :p Muszę iść spać (jutro do roboty) i zastanowię się co do kim będę grał (tzn czy obiema ewentualnie którą).

Ale jestem zmęczony :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry