Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No problem, ale na przyszłość staraj się nie edytować postów po takim czasie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Na razie odpisałem tylko Bishopowi, bo Morion nie odpisał. Chyba, że Ty, Bati coś sam zainicjujesz.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dziwne, wybaczcie, po:cenzura:ały mi się dni. Znaczy, nie wiedziałem, że nie odpisałem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Swoją drogą, jak możesz mieć lekkie obrażenia kiedy straciłeś 6 punktów Zdrowia?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Z tego powodu, że miał ochronę chyba :D Wtedy oc miał inkarnacje podczas leczenia sobie ochronę taką nałożył :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Uruchomiłeś w niej moduł.

- Zaczniecie jako zwykli, szarzy obywatele. Nie będzie wam wolno posiadać potężnych przedmiotów. To wyjątkowo podejrzana sytuacja i nie trzeba być Ebionitą, aby zdać sobie z tego sprawę. W tych niepozornych żetonach ukryto mikrobaterie, których działanie sprawia, że wasze artefakty będą wyglądać dla innych osób jak niewarty uwagi złom. Efekt jednakże zniknie, kiedy spróbujecie ich użyć. Zatem na początku będziecie musieli się obyć bez ich pomocy, lub używać artefaktów bez świadków, o co w Dominacie trudno.
- Co ty właściwie kombinujesz? – żachnął się Łupieżca, jednak dla pewności jeszcze raz dokonał skanowania.Nastąpiła krótka chwila konsternacji. Mężczyzna musiał wyczytać teraz to, co podsunął mu Mordechai i ciężko przychodziło mu przyznać się do owego faktu. Dlatego na siłę próbował znaleźć dziurę w całym.- Takiś mądry? To pokaż, co tam masz… No już, już. Jakaś lina, mapa… Aha! Zaklęty przedmiot! Obywatele nie mogą używać takich przedmiotów. Rekwiruję to!Mężczyzna wyszarpnął zaklęty przedmiot. Bateria osłaniała działanie modułu w linie, jednak jak tylko Mordechai uruchomił ten z mapy, kamuflaż zniknął.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Najpierw to wziął Williar, bo przekazał mu ją bezpośrednio nekroklanyta. Chyba, że chcesz mu wyrwać z rąk.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jeśli chodzi o tworzenie ingrediencji to tak to określiłem w swoim wpisie bo nie wiem ile postów to zajmie zanim dotrzemy/wejdziemy itd. Więc dałem sobie na to jeszcze czas, ale nie zapomnij o tym Caleb ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
"Za dużo wina, a potem sie zaczyna" xD
Też tak miałem przy jednej sesji, nie chciało mi się bardzo, katorgą było wchodzenie na forum. Teraz żałuje, że odszedłem chociaż sesja "TM" się nie skończyła :D Ale ciekawie było.
Wracajcie do gry.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mnie ostatnio dogoniły problemy z czasem i kiedy byłem już w chacie byłem po prostu z*ebany co mówiąc krótko nie sprzyja chęci odpisywania. Dzisiaj odpiszę. Sry za opóźnienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry