Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Móc może, ale automatycznie zostanie skojarzony jako Unita.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Napisałem posta z takim zamysłem żeby po prostu przyjąć takie rozwiązanie fabularne, że Phellan sobie spokojnie odchodzi i wraca tymi "kanałami" na Rubież żeby tam dalej walczyć. Mam nadzieję, że coś takiego może być? Uwielbiam tę postać, ale grać dwoma na raz to lekka abstrakcja a po drugie już się przyzwyczaiłem do Muadib'a. Po trzecie zaś musiałbym pewnie oddać fanty Phellan'a Ebonitom więc myślę, że i ja i on będziemy bardziej zadowoleni z takiego rozwiązania. Pasuje?

Btw. +1 do Czujności
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spoko, w końcu to Twoje postaci, a coś mi mówi, że Phellana niełatwo będzie zatrzymać w drodze powrotnej ;).
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie rób scen bati :D Granie dwiema postaciami nie jest takie łatwe jak się wydaje. Już pisząc tego jednego posta prawie dostałem schizofrenii. Dlatego musiałem wybrać. Cały czas chodziło mi o to żeby Phellan'a po prostu przywrócić do życia bo "głupio" zmarł. Więc nie róbmy cyrków teraz skoro wrócił.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Wiem :D W miarę opisałem to co moja postać czuła, ale nie ma ci za złe :D Tylko, że myślałem, że prędzej grał będziesz Phellanem niż Seekerem, więc się ździwiłem :p
Tylko Willara teraz nie ma...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No właśnie mnie też zastanawia gdzież się podziewa Morion.

Decyzja: idziecie do Issos czy ciśniecie dalej już tunelami? Bo z tego co zrozumiałem jeden z was mówi jedno, drugi co innego.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja chcę :) Epicki post zabicia Issos może sypnie jakiegoś punkcika. Tylko trza nam Moriona do roztrzygnięcia.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mi chodziło o to że Mordechai nie wpływa na tych ludzi magicznie tylko tak moduluje swój głos, jego barwę itd aby być bardzo przekonywującym. Dlatego pisałem o ZM no ale jak nie da rady to niech będzie z tym, że ja nie chcę im wszystkim prać mózgów jakby coś (w końcu jestem szpiegiem to nie mogę się wychylać z bardzo).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati z obecną rangą możesz już jawnie używać zaklętych przedmiotów.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mam taką propozycję do Ciebie, Caleb. Jeśli odpisywałbyś jakoś wieczorkiem to jestem w stanie odpowiadać na dwa albo trzy odpisy. Wiem, że dla MG to dużo, ale jeśli fabuła ma iść do przodu to potrzebujemy tempa :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja na razie mam czas. Akurat dziś to już niespecjalnie, bo brata wpuszczam, ale ogólnie to mogę pisać częściej :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry