Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak nie masz żadnych cech socjalnych, to jedziesz samym opisem. Będzie trudniej, co nie znaczy, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Edit: jednak dziś jestem za bardzo zmęczony. Życzę dobrej, świątecznej wyżerki ;).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Chciałbym zapytać jak stoicie z czasem do piątku włącznie. W sumie mogę zdradzić, że jesteśmy już blisko grande finale i jeśli dalibyście radę pisać choćby dwa razy dziennie, myślę że faktycznie skończymy przed Nowym Rokiem. Ale musu nie ma rzecz jasna.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Do piątku jest dobrze, ale na piątek wieczór(około 17.00-18.00) mam plany i już mnie nie będzie :p Ja mogę pisać nawet 3 razy dziennie.
Szkoda tylko, że Willara nie będzie przy finale ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To znów mnie jutro i dziś nie będzie wieczorem, ale mniejsza o to.

PS Dziś urodziny naszej sesji. Równo rok walczymy z zakusami Ciemności ;p.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Rok minął odkąd przekonałem Yuzakiego Mavaco żeby wyjawnił co wie na temat śpiochów xD
Śniło mi się dzisiaj, że odwiedził mnie Morion razem z jego dziadkami i mówił, że będzie grał o_O :D Hmm, rocznica mi się w łebku chyba zakodowała i impuls jakiś :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jednak siedzę w domu. Także dziś na pewno przynajmniej jeden odpis będzie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop usunąłem Ci z plecaka baterię osłony, żeby się wszystko zmieściło. A i tak już nie będzie przydatna.

Jako że w tej scenie właściwie do gadania ma tylko Mordechai, jadę z odpisem. Chyba że Bati pojawi się wcześniej i doda coś od siebie.

PS Bishop przy Twoich statach DD/ZM daruję sobie proste testy jak te z aktywacją modułu czy drobną regeneracją mocy, bo i tak przechodzą.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
To teraz tylko Epic-Battle z Księciem Vash-Anemów xD
A planujesz zrobić jakąś bonusową część :D?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spróbuję to dziś ogarnąć i odpisać.

To już jest definitywne zakończenie kampanii.

Bati tam miałeś jakieś ubytki w Mocy i Zdrowiu z przeszłych potyczek, ale uznaję że podczas ostatniego pobytu u Ebionitów wydobrzałeś, więc Ci przywróciłem. Przy czym ten jeden stratny punkt na Mocy, wynika z aktywacji modułu (-3 za moduł +2 za kobalt).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Czytać po lekturze postu w Omenie...

Przede wszystkim dzięki za sesję. Z Waszej strony wypadło świetnie i szczery szacunek za dobrą grę i wytrwałość. Jeśli macie pytania, wątpliwości to oczywiście pisać tutaj. Temat jakiś czas jeszcze będzie otwarty. Chętnie poznam opinie, czyli to co się podobało, ale też czego zabrakło. Tymczasem mogę zdradzić, że planuję jeszcze niespodziankę w związku z zakończeniem trylogii. Bynajmniej nie nową sesję, a co to konkretnie będzie, zobaczycie na dniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry