Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bardzo proszę o nie mieszania osoby gem. Sikorskiego, to była wyjątkowa menda i zakała Polski, jedyne co umiał to mścić się na politykach sanacyjnych
poza tym Panie K czy szczytem kompetencji dla polityka jest znajomość takiej czy innej wersji katastrofy smoleńskiej ?


widzę że do góry idzie Kukiz, na pewno jest spoza mafii politycznej czyli bandy PO,PIS,SLD,PSL, może jest to jakaś alternatywa
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
bardzo proszę o nie mieszania osoby gem. Sikorskiego, to była wyjątkowa menda i zakała Polski, jedyne co umiał to mścić się na politykach sanacyjnych
poza tym Panie K czy szczytem kompetencji dla polityka jest znajomość takiej czy innej wersji katastrofy smoleńskiej ?


widzę że do góry idzie Kukiz, na pewno jest spoza mafii politycznej czyli bandy PO,PIS,SLD,PSL, może jest to jakaś alternatywa
Te osoby gwarantują że będą reprezentować interesy Polskie. Nie wierzą agitację Rosyjską która oczernia pilotów i kreuje że generał Błasik był pijany. Jeśli Prezydentem zostanie Duda , Marian Kowalski lub Grzegorz Braun to będą robić wszystko by wyjaśnić co się stało . Nie będą się sprzeciwiać powstaniu pomnika ofiar Smoleńska obok Pałacu Prezydenckiego który powinien powstać a do dzisiaj nie powstał. Cyniczny Komorowski propaguje że zgodzi się na niego a nie powstał. Ten krzyż to apel harcerzy i harcerek do władz i społeczeństwa o zbudowanie tutaj pomnika ale ta tablica jest usuwana z tego Krzyża. Przez wiele dni z całego kraju przyjeżdżali ludzie by modlić się za ofiary Smoleńska . Położyli kwiaty i palili znicze. Normalnie się modlili i nic złego nie robili. Komorowskiemu nie podobał się ten Krzyż pamięci i zorganizowano prowokację. Znieważano modlące się osoby i zorganizowano manifestację znieważającą ofiar Smoleńska i Chrześcijaństwo. Nie trudno się dziwić że Komorowski podpisywał wszystkie ustawy które szkodzą zwykłym ludziom. Bo nie ma żadnego szacunku dla zmarłych .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a u ciebie jak zwykle groch z kapustą

każdy z tych trzech, których wymieniłeś mogą Putinowi zrobić tyle co nic, Rosja dalej będzie blokować oddanie wraka i czarnych skrzynek nawet jak Duda czy inny człowiek zażąda tego w oficjalnym piśmie do Putina, śmiechu warte jest tworzenie takich historyjek, że jak będzie inny prezydent to Putin stanie na baczność i będzie pokornie wykonywał polecenia Polski. To tylko naiwność

co do pomnika to chyba decyzja władz Warszawy a nie prezydenta państwa czy parlamentu. Ale u ciebie znajomość reguł prawa jest znikoma
 
S

serwor

Guest
Jak sie okazuje pan prezydent Komorowski podczas pobytu na Ukrainie prosił ukrainców w imieniu narodu Polskiego o wybaczenie.

Podczas swojego wystąpienia w Radzie Najwyższej Ukrainy Bronisław Komorowski powiedział m.in., że właściwą drogą jest wzajemne wybaczenie i wzajemne pojednanie

. Zaiste piękne to słowa, ale czy nie powinny paść z ust prezydenta Ukrainy? – Oczywiście, że tak. Prezydent Komorowski proszący o wybaczenie w parlamencie ukraińskim to chichot historii. Najwyższy przedstawiciel Narodu, którego kilkaset tysięcy bezbronnych obywateli zostało wymordowanych w sposób bestialski na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, tylko dlatego, że byli Polakami, prosi posłów, w dużej mierze spadkobierców politycznych morderców, którzy zaraz po jego przemówieniu głosują, iż ludobójcy są bohaterami Ukrainy! To nie jest nawet gafa polityczna, to jest świadome wyrzeczenie się przez Komorowskiego tych ofiar w imię czasami nieswoich interesów. Należy tu podkreślić, że Ukraińcy, podejmując taką uchwałę, i to w takim dniu, wykazali się wyjątkowym prostactwem politycznym. Nie dość, że pokazali Polakom, jaki mają stosunek do ich ofiar, to jeszcze upokorzyli prezydenta RP, który im sprzyja. Polityk, który piastuje urząd prezydenta i ubiega się o drugą kadencję, powinien takie rzeczy przewidzieć. Brak tej umiejętności świadczy tylko o krótkowzroczności politycznej.

Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/135017,bezowocna-wizyta.html
 
M

MacaN

Guest
Po sytuacji na Ukrainie i kompromitacji naszego prezydenta mogę i tutaj oficjalnie napisać, że będę głosował na JKM-a. Głosuje przeciw temu syfowi, a Kukiz jest mi nie po drodze.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
MacaN napisał:
Po sytuacji na Ukrainie i kompromitacji naszego prezydenta mogę i tutaj oficjalnie napisać, że będę głosował na JKM-a. Głosuje przeciw temu syfowi, a Kukiz jest mi nie po drodze.
Trochę się zgubiłem. A niby kiedy to nasz Prezydent się skompromitował? Również ciekaw jestem co nazywasz syfem? JKM to fajny zabawny facio, często do bólu logiczny, ale gwarantuje ci, że jak on przejmie władzę to syf dopiero się zacznie.
 
M

MacaN

Guest
AaronH napisał:
Trochę się zgubiłem. A niby kiedy to nasz Prezydent się skompromitował?
Przemowa w parlamencie ukraińskim w dniu wprowadzenia ustawy gloryfikującej UPA to moim zdaniem całkowita kompromitacja Komorowskiego, trudno o większą. Takie rzeczy nie dzieją sie przypadkiem. Strona ukraińska celowo zadbała o to, by ta uchwała weszła w zycia w momencie, gdy w parlamencie przebywał prezydent RP.

Nasz prezydent płaszczy się przed ukraincami, nasz rząd im pomaga jak tylko się da, a oni robią sobie z nas jaja. To aż bije po oczach.



AaronH napisał:
JKM to fajny zabawny facio, często do bólu logiczny, ale gwarantuje ci, że jak on przejmie władzę to syf dopiero się zacznie.
Wątpię. Mając władzę ograniczoną, czyli tytuł prezydenta, a nie premiera za dużo nie zrobi, a wprowadziłby kilka ciekawych i może jak to ująłeś logicznych rozwiązań.



AaronH napisał:
Również ciekaw jestem co nazywasz syfem?
Syfem nazywam rządy wszystkich partii w Polsce po 89 roku. Syfem nazywam podejście do podatnika, syfem nazywam wszechobecną korupcję i układy panujące w polityce, wojsku, sądach, policji, itp. Syfem nazywam upadające zakłady i staczające się miasta z ich ludnością. Syfem nazywam masowe emigracje z kraju za chlebem.

Tylko ślepiec nie dostrzega syfu w naszym kraju.
 
E

Elen

Guest
A ja zaglosuje na Jarubasa. Porzadny czlowiek, patriota, wszechstronnie wyksztalcony, jego sposob myslenia i wypowiedzi sprawil, ze to jedyny sensowny kandydat jakiego widze. Dobrze mu z oczu patrzy, madry, solidny czlowiek. Mysle, ze zna sie na polityce, gospodarce i stosunkach miedzynarodowych jak malo kto. Doceniony i szanowany przez wielu. Nawet jesli nie wygra, to bede miala czyste sumienie, ze zaglosowalam na wlasciwa osobe.
 
M

MacaN

Guest
Jarubas to plankton, poparcie na poziomie 1%, ale rzeczywiście gada z sensem. Ma jednak wadę - jest z partii, która ma za sobą tyle przekrętów, że niech mnie ręka Boska broni przed oddaniem na niego głosu :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a tymczasem Dudę złapali jak gadał przez telefon w kościele, brawo

a mówią że tylko Bronek robi głupie wpadki
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Herbatniczek napisał:
a tymczasem Dudę złapali jak gadał przez telefon w kościele, brawo

a mówią że tylko Bronek robi głupie wpadki
Jak jeszcze bardzo musza sie skompromitowac kandydaci na prezydenta, zeby ludzie stwierdzili, ze nie ma na kogo glosowac i zbojkotowali wybory.

Po aferze podsluchowej mam wrazenie, ze nic nie jest w stanie poruszyc szarych komorek spoleczenstwa.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
A Stasio nadal tłumaczy moherom, co i jak
https://www.youtube.com/watch?v=zU7WJ-vHkv8
Uwielbiam gościa.



Elen napisał:
zaglosuje na Jarubasa. (...) Dobrze mu z oczu patrzy
6c31c426639ca18fb70be9b5744bcb90.jpg
ale że na jednym oku będzie trzymal niemców, a na drugim ruskich, czy cooo? :crazy:



MacaN napisał:
Jarubas to plankton
o. jak cale PSL.

Kukiz też dzisiaj jakieś przejawy bólu d... na fejsbukowym fanpejdżu okazuje. Ja rozumiem,ze kampania nabiera tempa, ale żeby od razu zaczynać oglądać reżymowe media? Czo ten Paweł to ja już nie wiem...
 
M

MacaN

Guest
Herbatniczek napisał:
a tymczasem Dudę złapali jak gadał przez telefon w kościele, brawo a mówią że tylko Bronek robi głupie wpadki
No tylko różnica taka, że Komorowski jest prezydentem, a Duda kandydatem.



Avia napisał:
A Stasio nadal tłumaczy moherom, co i jak
Bardzo fajnie mówi :)
Avia napisał:
ale że na jednym oku będzie trzymal niemców, a na drugim ruskich, czy cooo?
Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz :)



Avia napisał:
Kukiz też dzisiaj jakieś przejawy bólu d... na fejsbukowym fanpejdżu okazuje.
Ja go nawet nie obserwuję, ale mam wrażenie, że Kukiz to taki Stonoga, który fajnie gra pod publikę, ale do pewnego momentu.



Hmmm... ale tak sobie myślę, że na druga turę to ja chyba nie pójdę :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja pewnie też, czy dżuma czy cholera to jednak obie choroby
 
M

MacaN

Guest
Z ciekawości Herbatniczku ( o ile mogę spytać ), na kogo głosujesz w I turze ? Bo jesteś dla mnie zagadką :)
 
M

MacaN

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=di_kq7E2U5A


Hmmm... Nie wiem jak to skomentować. Po prostu odpowiedź na pytanie " dlaczego " mnie z reguły dobija. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry