Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Komor, Korwin, Duda, Deska i Ogórek. Tej ostatniej, z dedykacją dla brzydkich bab i januszy: Ogórek na prezydenta

Na kogo głosujecie i czemu? Liczą się dla was wąsy, figura czy może wiek?
 
M

MacaN

Guest
Komor ? Dla Ciebie to Prezydent Bronisław Komorowski, najważniejsza osoba w RP.

Ja zagłosuję na obecnego prezydenta. Dlaczego ? Ponieważ spełnia swoją rolę jak należy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
171
chyba wszyscy konkurenci obecnego prezydenta zmówili się żeby ten wygrał w pierwszej rundzie. Taki zestaw konkurentów to prezent dla Komorowskiego
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
30
antykomor.pl fajna stronka polecam :)
Komor reprezentuje nas godnie,ale tylko na wiejskich dożynkach.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
171
robienie sobie jaj tylko wzmaga współczucie do obecnego prezydenta i zwiększa szanse na ogromny procentowo wynik, wynik wyborów jest rozstrzygnięty, jak przedszkolaki mogą wygrać z Komorowskim, nie ta liga nie ta skala
 
M

MacaN

Guest
Oczywiście. Komorowski stoi dwie półki wyżej od reszty kandydatów. Korwin, Ogórek, że o Kukizie już nie wspomnę, chłop powinien się wziąć za śpiewanie. Myślisz, że dlaczego Kaczyński nie startuje w wyborach ? Bo nie ma najmniejszych szans na wygraną i doskonale o tym wie, dlatego wystawił Dudę.

Co do tej strony... Publiczne wyśmiewanie się z prezydenta Polski ? Ja jestem za karaniem takich ludzi. To tak , jak ja bym zrobił ( tylko dla przekory ) strone internetową kaczkaposmolensku.pl.
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Herbatniczek póki co to z Ogórek robi się największe jaja i najbardziej sie ją oczernia. Można by rzec, że jest na równi z Korwinem. A Komor to ciepła klucha. Na Kaczora media wylewały pomyje a Komor to świętoszek. Ja jestem za karaniem ludzi głosujących na buraków. Najlepszą karą będzie dożywotni zakaz głosowania.
 
M

MacaN

Guest
Lepsza ciepła klucha, która pięła się na fotel prezydenta po wszystkich mozliwych szczeblach, zaczynając od sołtysa, niż nie wiadomo jaki gieroj z szabelką.

Dobry prezydent to dla mnie prezydent, który jest osobą reprezentacyjną, potrafi się zachować, nie miesza się za bardzo do polityki, w której i tak nie ma nic do gadania. Dobry prezydent pozwala rządzić rządowi, a sam jeździ ściskać dłonie Obamie, Szejkom i Putinowi. Komorowski jest świetnym prezydentem, jest wyważony, zanim palnie jakąś głupotę, pomysli nad wypowiedzią 10 razy. Nie komentuje spraw na gorąco. Nie mówi też głupot typu " napisze prawo od nowa ". Wie co może i to robi.

Nie chcę prezydenta - blondynki, gadającej głupoty, nie chcę prezydenta - błazna, który pojedzie do UE i zostanie wyśmiany, bo powie coś, co uważa za mądre, nie chcę prezydenta - narwańca, typu " Były prezydent Lech Kaczyński ".

Chcę prezydenta wyważonego, takiego jak Komorowski. Jego jedyna wada to taka, że nie ma daru prawdziwego mówcy, ale... żaden z kandydatów go nie ma. Może z wyjątkiem Kukiza, choć ten moim zdaniem po prostu porywa się z motyką na słońce, chciałby opuścic butelkę i zrobić coś fajnego. Jeden pijany prezydent już w Polsce był i to nawet 2 razy. Myślę, że norma wyrobiona :)
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
320
Wiek
36
Miasto
KRAKÓW
Tylko tacy prezydenci jak Komorowski nigdy się nie zapisali w kartach historii.
To jest jego wadą, że jest "nijaki" - nie ma charakteru wojownika o Polskę.
 
M

MacaN

Guest
Daniel, przy takiej konstytucji i charakterze wojownika zrobi z siebie tylko palanta i pośmiewisko. Nie kazdy musi się zapisać na kartach historii. Tak naprawdę stateczność jest lepsza od bohaterskich czynów. Problem w tym, że jest " nudna " ( z dużym naciskiem na cudzysłów )
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
320
Wiek
36
Miasto
KRAKÓW
Co racja to racja.
Komorowski jako prezydent dość się sprawdza.
Swoją drogą...oglądał ktoś serial "Hause of Cards" z Kevinem Spacey'em?
Tam to dopiero polityka :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
171
karanie ludzi za to że wybierają jak chcą ?

Parsi a jak ktoś wymyśli w tym stylu że tobie odbierze prawo do głosu ? demokracja to prawo do wyboru, głupiego nie raz ale wyboru
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 203
Punkty reakcji
59
Miasto
Dąbrowa Górnicza
MacaN napisał:
Komor ? Dla Ciebie to Prezydent Bronisław Komorowski, najważniejsza osoba w RP.

Ja zagłosuję na obecnego prezydenta. Dlaczego ? Ponieważ spełnia swoją rolę jak należy.
Ciekawe jak. Nic nie robi i ignoruje społeczeństwo. Udowodnił to nie spotykając się żonami Górników a zamiast tego wysyła żonę. Ośmiesza święta Narodowe. Zrobił sobie prywatny Marsz Niepodległości który ma marginalne znaczenie i przyciąga bardzo mało osób. Więcej jest policjantów niż ludzi. Największa satyra Orzeł Może. Pokazała że Komorowski nie wie jaka jest flaga własnego kraju. Na tej imprezie nie było Polskich flag. Orzeł może . Bardzo mała grupa i tylko pokazały przemowę a żadnego tłumu nie pokazali . Dlaczego orzeł skoro 2 maja jest dniem flagi a nie orła . Dlatego orzeł i hymn powinny mieć własne święto . Najlepiej 4 maja . . Nie było Polskiej flagi i główną atrakcja był czekoladowy orzeł . Który nie miał korony i miejsce na którym siedział wyglądało jak kupa którą zrobił i po zrobieniu odlatywał i te manifestacje pokazują że Komorowski nie ma żadnego poparcia . Gdyby je miał to jego manifestacje przychodziły by tłumy . 10 kwietnia i każdego 10 przychodzą tłumy by oddać hołd Prezydentowi Kaczyńskiemu i media nie reklamują ten rocznicy i przemilczają tą rocznice . 1 rocznica spontaniczna 10 tys osób . 2 rocznica 100 tys . 3 rocznica ponad 100 tys osób . Prawdopodobnie 500 tys . Bo Solidarność brała udział .i cały plac był zapełniony. Każda następna rocznica przyciąga kilka tysięcy ludzi . Każdego 10 miesiąca prawie każdym mieście są marsze pamięci i przychodzą na nie od wielu lat kilka tysięcy ludzi . Najwięcej Warszawie i Krakowie. Święto Narodowe musi być poważne a nie dawać humoru i satyry . Orzeł Może było parodią święta Narodowego za które zapłacili podatnicy . Podczas tego święta nie było Polskich flag tylko różowe . Klapa akcji „Orzeł może”. Sponsorzy uciekli, organizatorzy skarżą się na nagonkę, a szefowa „Trójki” chwali się patriotyzmem - Oprócz tego ze nie było Polskich flag to wszystkie gadżety które dostały osoby które tam były miały kolor różowy .ethon broni akcji, czekoladowego orła, różowego marszu i pochodu w Święto Flagi bez polskich flag (była jedna – przyczepiona do psa).
Twórcą jej szczegółowej koncepcji, autorem stosownej aplikacji i wykonawcą merytorycznym oraz technicznym jest firma Hypermedia Isobar. Całokształt wykonanych prac wyceniony został przez zleceniobiorcę na 33 tysiące złotych
Dodatkowo na promocję akcji „Trójka” przeznaczyła mnóstwo czasu antenowego, zaangażowała wielu pracowników, wyprodukowała tysiące gadżetów. Na sam marsz 2 maja rozpoczynający akcję "Orzeł może", miało pójść ok. 22 tys. zł. Na parodie święta Narodowego zmarnowano pieniądze . Orzeł nie posiadał korony . Zamiast niej dostał czarne okulary w stylu Jaruzelskiego .
Zdjęcia z imprezy która ośmieszała święto Narodowe i dowód że nie było żadnej Polskiej Flagi . Na konie zmarnowano pieniądze wynajmując samolot którzy zrzucił ulotki które reklamowały Wyborczą i Radiową Trójkę za spam tych tych mediów zapłacił cały Naród .
Komorowski świętuje: Marsz różowej flagi, orzeł bez korony

http://niezalezna.pl/40939-komorowski-swietuje-marsz-rozowej-flagi-orzel-bez-korony-nasza-relacja
Marian Kowalski i Duda na te osoby warto głosować. Marian Kowalski ma poglądy i chce bronić interesów własnego kraju. Za to spotkała go cenzura. Pomimo cenzury w Lublinie ł i braku pieniędzy zdobył aż 3 %. Tych wyborach będzie mógł wziąć udział w debatach. 1.10.2014r. odbyła się debata kandydatów na prezydenta miasta Lublin zorganizowana przez radio TOK FM i Gazetę Wyborczą. Organizatorzy debaty postanowili nie zapraszać jednego z kandydatów: Mariana Kowalskiego. Kandydat Ruchu Narodowego jednak zjawił się na sali. Publiczność domagała się dopuszczenia Mariana Kowalskiego do debaty, organizatorzy nie ustąpili.
Tylko u nas to czego nie było w transmisji radiowej.
Skandal na debacie prezydenckiej w Lublinie
https://www.youtube.com/watch?v=Or1jQ1FTMrY
Duda. Prowadzi kampanie normalnym stylu i skupia się na przekonywaniu ludzi. Magdalena Ogórek . Szef SLD postanowił wykorzystać piękno kobiety by zdobyć głosy. Napieralski nie miał żadnych poglądów ale wynajął do śpiewanie młody kobiety i zdobył 13 %. Gdyby się rozebrały do zdobył by więcej głosów. Miller pamiętając o tym wybrał kobietę. Powtórzy spot wyborczy Katarzyny Lenart która rozebrała się w spocie wyborczym. To jest jedyne uzasadnienie czemu wystawiono porno gwiazdę. JKM zdradzał żonę i dla osób nie moralnych nie powinno być miejsca. Takie osoby nie dotrzymają żadnych obietnic. Myślę nad Dudą i Marianem Kowalskim bo tylko te osoby są godne by głosować nad nimi. Komorowski był przesłuchiwany sprawie WSI. Media które dostały pozwolenie nie pokazały przesłuchania. Radio Maryja i Telewizja Republika nie dostały pozwolenia na pokazanie przesłuchania. Warto obejrzeć film List z Polski i ten film jest na YouTube. Tym filmie ludzie Lecha Kaczyńskiego opowiadają jak Komorowski ogłosił siebie Prezydentem i chciał zdobyć raport WSI. Przeszukano ich domy. Nikt nie potwierdził że Prezydent nie żyje a już Komorowski mianował siebie Prezydentem. Ten film za fakty nie pokazała TVP , Polsat , TVN. Skąd wiedział ze Prezydent nie żyje?a jego śmierć ogłoszono później.
Drugi Stan Wojenny
http://www.forumowisko.pl/topic/213402-drugi-stan-wojenny/
Ustawa którą podpisał Komorowski pozwala prowadzić Stan Wojenny bez zgody Sejmu . Wystarczy zgoda Ministrów a Prezydent potwierdza. Można bez ostrzeżenia strzelać do protestujących. Chciał też prowadzić zakaz zasłaniania twarzy który doprowadził do likwidacji protestów. Wystarczy że władza wynajmie osoby zasłaniające twarze i te osobo powodują likwidację marszu. Organizatorzy nie są wstanie zabronić zasłaniania twarzy i nie są wstanie kontrolować czy ktoś zasłoni twarz. Można karać za ukrywanie twarzy podczas łamania prawa. To prawo ogranicza wolność religijną. Muzułmanie zasłaniają twarz a wymysł Komorowskiego pozwala szykanować kobietę która przestrzega swojej religij.
Błąd czy spisek. Kaczyński i rodziny Smoleńskie pytały o to TVP i Komorowskiego ale nie dostały odpowiedzi. Komorowski wiedział o Smoleńsku przed wypadkiem
http://demotywatory.pl/1531589/Blad-czy-spisek

Prezydentowi Komorowskiemu również udzielił się ten dar jasnowidzenia, bo przecież mówiąc w kwietniu 2009 roku „[…] prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni”,
Warto tu także wspomnieć o przedziwnym incydencie, jaki miał miejsce na początku 2010 roku, kiedy to z niezrozumiałych powodów Donald Tusk zrezygnował z wyścigu wyborczym do pałacu prezydenckiego. Zanim to uczynił udał się do Lecha Kaczyńskiego, urzędującego prezydenta, z dość dziwną propozycją, chyba dotąd nie notowaną w demokratycznym państwie. Sam Lech Kaczyński tak wspominał to wydarzenie:

„…było jeszcze spotkanie , podczas którego pan premier Tusk zaproponował mi, żebyśmy obaj wycofali się z kandydowania w wyborach prezydenckich. Propozycja była bardzo kusząca: on pozostałby premierem, a ja byłym prezydentem (śmiech)”
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
171
Panie K, możesz pisać wielostronicowe krytyki, możesz go oskarżyć o wszystko, zabicie L. Kaczyńskiego, współpracę z KGB,WSI, NSDAP ale on już wygrał i nie dlatego że przekupił PKW, ale dlatego że się ludziom podoba jego prezydentura
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 203
Punkty reakcji
59
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
Panie K, możesz pisać wielostronicowe krytyki, możesz go oskarżyć o wszystko, zabicie L. Kaczyńskiego, współpracę z KGB,WSI, NSDAP ale on już wygrał i nie dlatego że przekupił PKW, ale dlatego że się ludziom podoba jego prezydentura
Media pomagają Komorowskiemu. Pałacu Prezydenckim przesłuchanie jako świadek sprawie WSI. Przesłuchano go sprawie afery Marszałkowskiej. Radio Maryja i telewizja Republika nie mogły pokazać przesłuchania a dziennikarz pomimo trudności nagrał przesłuchanie. Pozostałe media mogły pokazać przesłuchanie ale nie pokazały tego procesu. Kreują pozytywny wizerunek Komorowskiego. Cenzurują nie wygodne rzeczy a pokazują tylko pozytywne rzeczy.
 
M

MacaN

Guest
Według Zbigniewa Stonogi Federacja Rosyjska wybrała sobie na prezydenta w Polsce Schetynę i Komorowski w ciagu najbliższych miesięcy straci na poparciu własnie przez sprawę Wojciecha Sumlińskiego.
 

serwor

Bywalec
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
5 441
Punkty reakcji
111
Miasto
Polska
Dla mnie najlepsza na prezydenta jest Ogórek,najładniejsza, na pewno nie głupsza od Komorowskiego bo chyba nie ma takiej możliwosci.
Powinna tylko trochę przytyć , bo na razie to sama skóra i kości.
 

verticaljumper

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepsz kandydatka to Magdalena Ogórek mówie wam przewodzi w sondażach na forach wśród internautów każdy się pyta kto to ta ogórek na wsi
sadownicy warzywnicy górnicy kolejarze lekarze nauczyciele chcą zmian i dlatego głosują na ogórek .
 
Status
Zamknięty.
Do góry