Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Bo ludzie, ktorzy mogli by zmienic system sa duszeni w zarodku. Taka prawda. Wiec smieszy mnie jak ludzie glosuja na korwina, ktory chce ukrucic bande zlodzieji, a sam nim jest.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Bo ludzie, ktorzy mogli by zmienic system sa duszeni w zarodku.
Idź na wybory prezydenckie, te do sejmu itp. Głosuj na partie, które Twoim zdaniem są lekarstwem na złą sytuacje w kraju, ale mają kiepskie sondaże, gdyż są mało znane i jak to wspomniałeś "duszone". Lepsze to, niż bezczynne siedzenie, nie sądzisz? Gdyby ludzie myśleli, a nie widzieli tylko tych paru kandydatów z czołowej piątki, to wówczas takie partie zyskiwałyby popularność. Stopniowo i powoli, ale zawsze.
 
M

MacaN

Guest
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Wiec smieszy mnie jak ludzie glosuja na korwina, ktory chce ukrucic bande zlodzieji, a sam nim jest.
A co on ukradł ? Korwin ma swoje własne pieniądze i w przeciwieństwie do Komorowskiego nie przylatuje helikopterem za państwowe pieniądze na obwodnice, która się nie buduje tylko po to, by sobie zrobic kampanię reklamową.

Swoją drogą, słyszeliście, że ludzie z PO mają chodzić od domu do domu i namawiać na głosowanie na Komorowskiego ? Takie metody kojarza mi się z czyms innym, a nie z polityką :)
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Nie, bo system na to nie pozwoli. jezeli nic sie nia da zmienic trzeba zmienic myslenie. Brak dobrych kandydatow to skutek, co jest przyczyna??

MacaN napisał:
Wiec smieszy mnie jak ludzie glosuja na korwina, ktory chce ukrucic bande zlodzieji, a sam nim jest.
A co on ukradł ? Korwin ma swoje własne pieniądze i w przeciwieństwie do Komorowskiego nie przylatuje helikopterem za państwowe pieniądze na obwodnice, która się nie buduje tylko po to, by sobie zrobic kampanię reklamową.

Swoją drogą, słyszeliście, że ludzie z PO mają chodzić od domu do domu i namawiać na głosowanie na Komorowskiego ? Takie metody kojarza mi się z czyms innym, a nie z polityką :)
Oczywiscie sam sobie sponoruje kampanie wyborcza i nie stoja za nim jakies grupy ludzi, ktorych interesy bedzie pan korwin reprezentowal jak się dorwie do koryta.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
MacaN napisał:
woją drogą, słyszeliście, że ludzie z PO mają chodzić od domu do domu i namawiać na głosowanie na Komorowskiego ?
Z tego co słyszałem, to w różnego rodzaju służbach mundurowych i na poczcie, pracownicy otrzymali polecenie służbowe- chodzić na wiece Komorowskiego, a potem na niego głosować. Czy to prawda nie wiem, bo nie pracuje ani tam, ani tam, ale tak słyszałem.

Niech przyjdą do mnie, to ich wyśmieje i zamknę drzwi przed nosem :) To metody jak z minionych czasów i chyba odebrali jakieś wyszkolenie od Świadków Jehowy, chociaż w tym wypadku, Ci z PO będą działać mi na nerwy znacznie bardziej, niż Ci drudzy.



NieMaMnieWiecJestem napisał:
Brak dobrych kandydatow to skutek, co jest przyczyna??
No to właśnie, gdyby tak zmienić myślenie, to by było na kogo głosować i Ci ludzie mieliby poparcie i dobre sondaże. Ale to trzeba się ruszyć, a nie siedzieć z założonymi rękami.
 
M

MacaN

Guest
Isen1822 napisał:
Z tego co słyszałem, to w różnego rodzaju służbach mundurowych i na poczcie, pracownicy otrzymali polecenie służbowe- chodzić na wiece Komorowskiego, a potem na niego głosować. Czy to prawda nie wiem, bo nie pracuje ani tam, ani tam, ale tak słyszałem.
Wątpię, nie da się sprawdzić na kogo głosujesz to raz, a dwa, że znam trochę ludzi powiązanych z mundurówką i nic takiego mi nie mówili, a warto zaznaczyć, że wielu z nich to ludzie nie popierający rządu.



NieMaMnieWiecJestem napisał:
Oczywiscie sam sobie sponoruje kampanie wyborcza i nie stoja za nim jakies grupy ludzi, ktorych interesy bedzie pan korwin reprezentowal jak się dorwie do koryta.
To milioner, ale jego kampania jest sponsorowana przez... ludzi z nim sympatyzujących. Oczywiście musiałbym być chory psychicznie, by oddać swoje pieniądze politykowi, więc nigdy go nie wesprę w taki sposób, ale są tacy, co to robią :)
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Jedyne medium gdzie mozna dzialac to internet, ale napisz cos na forum katolickim o czarnej mb, czy o kulcie sw, czy o stapieniu do piekiek wiadomo kogo, czy o dinozaurach, to ban na miejscu.

Podobnie jest z innymi tematami na innych forach.

Mozna se pisac, ale to nic nie da jak ludzie nie zaczna myslec i np. Beda miec czyste suminie ze nie poparli zlodzieja i oszoloma, a nie beda mowic hasla syatemu, że jak nie zaglosowales to nie spelniles obywatelskiego obowiazku.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
MacaN napisał:
Wątpię, nie da się sprawdzić na kogo głosujesz to raz, a dwa, że znam trochę ludzi powiązanych z mundurówką i nic takiego mi nie mówili
Wiesz, myślę że w tym wypadku, to by była bardziej agitacja wyborcza, niż jakiś przymus. Ale tak jak wspomniałem- tak tylko słyszałem, nie oceniam, ani nie osądzam, czy coś takiego było, czy nie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kilka powodów dlaczego Duda byłby lepszy Prezydentem od Komorowskiego. 1 Myśli co mówi i potrafi się zachować . Komorowskiemu jest to obce. 2 Nie wymyśla sobie Biografii . 2010 roku Komorowski twierdził że pochodzi ze szlachty ma tytuł hrabi i ma sygnet rodowy. Dzisiaj tego nie twierdzi. Jego przodkowie kupili sobie tytuł od zaborcy . Twierdzi że jego ojciec służył w oddziale Łupaszki czyli Zygmunt Edward Szendzielarz . Złapali go Sowieci i jego ojciec przekupił strażnika a on uratował go. Taką opowiada bajkę . Za to ma proces od jego syna . 3 Komorowski podpisał ustawę że można biednej rodzinie zabrać dzieci . Nie ważne że dbają o nie. Duda jest prawnikiem pomógł rodzinie Smykowskich odzyskać 5 ich dzieci . Broni interesów ludzi.Tych wyborach są też spoty wyborcze . Oglądałem na TVP audycję komitetów wyborczych i moja ocena tych spotów . Spoty wyborcze pokazują poziom kandydata i warto je oglądać. TVP pokazuje audycję spotów wyborczych i można obejrzeć spoty wszystkich kandydatów i je porównać. 1 Palikot nic szczególnego i na końcu pokazał kulturę bo prosi o głos. 2 Ogórek. Pomysły ma takie same pomysły gospodarcze co Korwin. Bo chce zmniejszać podatki i więcej ma wspólnego poglądowo z JKM niż SLD. 3 Komorowski nic szczególnego . Kreowanie że żyjemy w raju na ziemi. 3 Kukiz . Promowanie Okręgów jedno mandatowych . Tylko tym się zajmuje i to jego jedyny cel. 4 Jarubas nic szczególnego . 5 Marian Kowalski bardzo ciekawy spot wyborczy i prezentuje poziom i wysokie emocję podczas jego oglądania . 6 Wilk nudny nic szczególnego. 7 Paweł Tanajno nic szczególnego. 8 Duda wysokie emocję podczas jego oglądania. 9 Grzech Braun . Profesjonalnie zrobiony i potwierdził że jest bardzo inteligentną osobą .10 JKM spot też prezentuje poziom. Pokazał cynizm moralny. Zmniejszenie podatków pozwoli żonie zostać w domu. Przez podatki jest zmuszona do pracy. Przyrost Naturalny spada bo muszą pracować coraz więcej i nie mają czasu tego robić. Przypadku JKM odwołanie się do rodziny jest cyniczne . Porzucił kilka żon dla kochanek . Porzucił kilka razy rodzinę. Nie prawa powoływać się na rodzinę bo uznaje zdradę żony za naturalne.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
potrafi się zachować ? a kto gada przez telefon w kościele ?
on nie wymyśla biografii a tylko ją ukrywa - pobyt w Unii Wolności
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
pan k napisał:
Kilka powodów dlaczego Duda byłby lepszy Prezydentem od Komorowskiego. 1 Myśli co mówi i potrafi się zachować . Komorowskiemu jest to obce. 2 Nie wymyśla sobie Biografii . 2010 roku Komorowski twierdził że pochodzi ze szlachty ma tytuł hrabi i ma sygnet rodowy. Dzisiaj tego nie twierdzi. Jego przodkowie kupili sobie tytuł od zaborcy . Twierdzi że jego ojciec służył w oddziale Łupaszki czyli Zygmunt Edward Szendzielarz . Złapali go Sowieci i jego ojciec przekupił strażnika a on uratował go. Taką opowiada bajkę . Za to ma proces od jego syna . 3 Komorowski podpisał ustawę że można biednej rodzinie zabrać dzieci . Nie ważne że dbają o nie. Duda jest prawnikiem pomógł rodzinie Smykowskich odzyskać 5 ich dzieci . Broni interesów ludzi.Tych wyborach są też spoty wyborcze . Oglądałem na TVP audycję komitetów wyborczych i moja ocena tych spotów . Spoty wyborcze pokazują poziom kandydata i warto je oglądać. TVP pokazuje audycję spotów wyborczych i można obejrzeć spoty wszystkich kandydatów i je porównać. 1 Palikot nic szczególnego i na końcu pokazał kulturę bo prosi o głos. 2 Ogórek. Pomysły ma takie same pomysły gospodarcze co Korwin. Bo chce zmniejszać podatki i więcej ma wspólnego poglądowo z JKM niż SLD. 3 Komorowski nic szczególnego . Kreowanie że żyjemy w raju na ziemi. 3 Kukiz . Promowanie Okręgów jedno mandatowych . Tylko tym się zajmuje i to jego jedyny cel. 4 Jarubas nic szczególnego . 5 Marian Kowalski bardzo ciekawy spot wyborczy i prezentuje poziom i wysokie emocję podczas jego oglądania . 6 Wilk nudny nic szczególnego. 7 Paweł Tanajno nic szczególnego. 8 Duda wysokie emocję podczas jego oglądania. 9 Grzech Braun . Profesjonalnie zrobiony i potwierdził że jest bardzo inteligentną osobą .10 JKM spot też prezentuje poziom. Pokazał cynizm moralny. Zmniejszenie podatków pozwoli żonie zostać w domu. Przez podatki jest zmuszona do pracy. Przyrost Naturalny spada bo muszą pracować coraz więcej i nie mają czasu tego robić. Przypadku JKM odwołanie się do rodziny jest cyniczne . Porzucił kilka żon dla kochanek . Porzucił kilka razy rodzinę. Nie prawa powoływać się na rodzinę bo uznaje zdradę żony za naturalne.
Kukiz ostatnio poprawił spoty wyborcze i prezentują bardzo wysoki poziom. Ogórek zmienili komputerowo głos.

Herbatniczek napisał:
potrafi się zachować ? a kto gada przez telefon w kościele ?
on nie wymyśla biografii a tylko ją ukrywa - pobyt w Unii Wolności
Komorowski ma większe wpadki i często mu się zdarzają np Wchodził na Krzesło w Japonii . Na szczęście 5 maja odbędzie się debata w TVP . Tej debacie media nie będą mogły ukrywać jego wpadek i będzie musiał sam się wypowiadać. Tej debacie pierwszy raz będzie mógł wystąpić Marian Kowalski. Lublinie spotkała go cenzura i nie mógł wystąpić w debacie . Będzie musiała wystąpić i pokazać poglądy jakie ma Ogórek.Ta debata pokarze na kogo warto głosować.
 
M

MacaN

Guest
Nowy sondaż : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-Millward-Brown-bedzie-druga-tura-wyborow-prezydenckich,wid,17497699,wiadomosc.html

Kukiz 9%, ( Wow ! )

Mnie tylko ciekawi to zdanie :

Gdyby doszło do drugiej tury wyborów prezydenckich, to wygrałby Bronisław Komorowski z poparciem 55 proc. badanych. Andrzej Duda otrzymałby 39 proc. głosów.
Hehe :D Ciekawe, kto zjadł 6 %. Chyba, że tworzący sondaże mają Polaków za debili, którzy nie potrafią policzyć do 100%.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Drugiej turze jeśli będzie w niej Komorowski i Duda. Kandydaci anty systemowi powinni przekazać swoje głosy Dudzie. Komorowski jeśli przegra do prowadzi do kryzysu rządowego. Wtedy zrozumieją że nie są wstanie wygrać wyborów i doprowadzi do upadku PO. Nastąpią wcześniejsze wybory. Komorowski nie będzie ośmieszał Polski i zrobił to w Japonii. Duda Nie będzie organizował prywatnego Marszu Niepodległości i imprez marnujących państwowe pieniądze np Orzeł może tam Komorowski pokazał że nie wie jaka jest flaga Polski. Tam były tylko różowe flagi i nie było Flag Polski. Ta impreza była parodią święta Narodowego za publiczne pieniądze. Kandydaci anty systemowi i każdy powinien zagłosować w drugiej turze na Dudę. Komorowski był na pogrzebie Jaruzelskiego. Jaruzelski prowadził Stan Wojenny . Mordowano ludzi i wrogów państwa. Komorowski oddaje hołd Mordercy Komunistycznemu . Komorowski świętuje: Marsz różowej flagi, orzeł bez korony. NASZA RELACJA! - Zmarnowano na satyrę pieniądze państwa. Orzeł z Czekolady nie miał korony.
http://niezalezna.pl/40939-komorowski-swietuje-marsz-rozowej-flagi-orzel-bez-korony-nasza-relacja

Klapa akcji „Orzeł może”. Sponsorzy uciekli, organizatorzy skarżą się na nagonkę, a szefowa „Trójki” chwali się patriotyzmem
http://wpolityce.pl/polityka/163324-klapa-akcji-orzel-moze-sponsorzy-uciekli-organizatorzy-skarza-sie-na-nagonke-a-szefowa-trojki-chwali-sie-patriotyzmem
Dziękuję „Trójce” i „Wyborczej”, które starają się zaproponować nieco zmodyfikowany sposób obchodzenia patriotyzmu - powiedział prezydent. Po chwili z nieba spadły ulotki. Różowe karteczki wydane przez „Trójkę” i „GW” zrzucił wojskowy helikopter państwowy.Państwo zmarnowało pieniądze by promować GW. Za ten helikopter zapłaciło państwo. Dlatego warto w drugiej turze zagłosować na Dudę by nie oglądać parodii świąt Narodowy i płacić za to.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kandydaci antysystemowi przekażą głosy na jednego z systemowych ? to chyba jakiś błąd logiczny, przecież np Kukiz i JKM głośno krytykują także PIS, to jakim cudem wezwą do głosowania na Dudę ?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
kandydaci antysystemowi przekażą głosy na jednego z systemowych ? to chyba jakiś błąd logiczny, przecież np Kukiz i JKM głośno krytykują także PIS, to jakim cudem wezwą do głosowania na Dudę ?
Duda jest mniejszym złem dla nich. Jak przegra to obali propagandę sukcesu PO. Zrozumieją że przegrali i będą szukali winnych. Tego powodu wybuchną konflikty. Wybory Parlamentarne pozwolą zmienić kraj bo pokazały ludzie chcą zmian.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dla Kukiza to bez znaczenia, ale do ciebie to nie bardzo trafia
 

Bronsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
58
Punkty reakcji
8
Moim zdaniem od 1990 roku Polacy mieli takich prezydentów na jakich zasługiwali. Wałęsa, Kwaśniewski, L. Kaczyński, Komorowski. Elektryk, pijak, konserwatysta, analfabeta. Wypisz, wymaluj, przeciętny Polak. Lud wybiera swoich. Takie uroki demokracji. Dlatego ludzie nigdy nie wybiorą kogoś, kto się za bardzo wychyla i kogo za bardzo nie są w stanie zrozumieć. Prezydentem musi być prosty chłop. Prosty jak budowa cepa. Taki którego poprze nawet menel lub 75-letnia emerytka. Oni się na polityce nie znają, więc oceniają kandydatów instynktownie. A głos ma taką samą wagę jak głos człowieka, który polityką żyje na co dzień.
 
M

MacaN

Guest
Bronsky napisał:
konserwatysta,
Też mi wielka wada... A Elektryk wyprowadził komunę, jakis szacunek mu się chyba należy.

Jednak co do reszty się zgodzę, większość ludzi głusujących na kandydatów takich jak Duda, czy Komorowski głosuje tylko dlatego, że ich znają. Skąd ? Ano z TV. Wprowadźmy zakaz mówienia o polityce w telewizji podczas kampanii oraz zabierzmy kandydatom systemowym pieniądze na kampanię ( które my im dajemy, bo to z podatków ), a zobaczymy, kto zostanie prezydentem w tym kraju.
 

Bronsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
58
Punkty reakcji
8
MacaN napisał:
Też mi wielka wada... A Elektryk wyprowadził komunę, jakis szacunek mu się chyba należy.
Konserwatyzm nie jest wadą, jeśli jest poparty jakimiś sensownymi ideami, podobnie jak bycie elektrykiem. Przecież to porządny fach. Ale Wałęsa nie powinien był startować na prezydenta. Dołożył swoje by wyprowadzić komunę, za co ma swoje miejsce w historii. Ale bycie prezydentem mógł zostawić komuś, kto się na tym zna.

Prezydentem bez względu na to skąd kandydaci wezmą pieniądze na kampanię, będzie taki człowiek, który przemówi do ludzi. Więc kandydaci typu JKM odpadają już na wstępie. Jakaś niewielka część społeczeństwa może się z nim zgodzić, ale nie tyle by zapewnić mu fotel prezydenta. On chce ludziom zabierać pewniki. Nie jest za państwem opiekuńczym. A przecież mentalność Polaków to mentalność socjalna. Państwo ma się opiekować, dawać pieniądze, bo "wszystkim się należy". Najpierw ludzie muszą zmieć swoje oczekiwania co do Państwa, wtedy można wybierać sensownych polityków.
 
M

MacaN

Guest
Bronsky napisał:
Więc kandydaci typu JKM odpadają już na wstępie.
JKM miał bodajże wczoraj wiec w Krakowie. Przyszło ponad 10 000 ludzi, na zdjęciach nie widać ich końca. Widziałeś tyle ludzi na wiecach Komorowskiego ?

Przemówić do ludu ? A Komorowski, albo Duda by to potrafili bez pieniędzy na kampanię, bez tych grubych milionów, które wydają i bez pomocy mediów ?

Wiesz, co wczoraj powiedział Komorowski w Wałbrzychu ? Że to dobrze, że pozamykali kopalnie i otworzyli strefę ekonomiczną, bo teraz ludzie mają gdzie pracować. Napiszę tylko tyle - facet tylko wczoraj stracił kilka tysięcy głosów poparcia przez swoją przemowę, więc wątpię, by on wiedział, co ma mówić ludziom i by umiał do nich przemawiać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry