Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Z całym szacunkiem Carmen, ale Ugarte nikogo nie obraził.


Jeśli Billy Eliot poczuł się obrażony, to równie dobrze ja mogę się poczuć obrażony jego ostatnim postem.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Nie jestem złośliwy i nie mam osobowości choleryka, więc nie skomentuję powyższych postów w stylu podobnym do Waszego. Powiem tylko tyle, że geje przewyższają Was o głowę. My kierujemy się miłością i rozumem podczas gdy Wy - "prawdziwi mężczyźni" - kierujecie się mięsem. Nie trzeba chlać piwa, pakować na siłowni, je:cenzura:ać pięć panienek dziennie, żeby się określać mianem "prawdziwego mężczyzny". Ale to jest oczywiście tylko moje skromne zdanie.

Pozdrawiam, całuję i Was również wspieram kochane heteryki :*

Pfrrrrrrrrrrrrrrrrr buahahahaha haha... :lol2: :klaszcz: :hahaha: właśnie o to mi chodzi. Nie nabijam się z Ciebie, tylko z tego że jesteś taki delikatny dziubdziuś. A jaki jest twoim zdaniem jest prawdziwy mężczyzna?
Przewyższasz mnie o głowę? Kierujecie się miłością? Raczej zwierzęcym popędem, instynktownie wiesz, że jedyną rzeczą która odróżnia cię od dziewczyn to tylko wacuś w spodniach dlatego poszukujesz tej drugiej połowy...wśród innych wacków. Nie jesteś mężczyzną tylko samczykiem, nie ma w tobie za grosz męskich zachowań, poglądów itd. Masz 22 lata a gadasz jakbyś był nastolatką(tak tak), zamieszczasz zdjątko jakiegoś pimpusia w którym pewnie się podkochujesz, prosisz o nagie fotki w innym temacie tylko po to żeby się trzepać. Nie założyłeś tego tematu, aby złamać jakieś tabu tylko po to, aby hetero albo edzie-pedzie pogłaskali po główce i powiedzieli "tak jesteś normalny"-nie jesteś i nawet nie przez twoją orientację(chodż to też), ale dlatego bo jesteś bezpłciowcem. Masz w sobie jakąkolwiek dumę, poczucie honoru, odpowiedzialności, potrzebę zrobienia czegoś wartościowego w życiu? Jak dotąd wygląda mi na to, że jeszcze nie miałeś "chłopaka" i to jest twoja życiowa misja :bag: ogarnij się, wyrzuć podpaskę i tamponik do kosza bo ich nie potrzebujesz a tylko ci jajka cisną. Przestań interesować się życiem gwiazd(co to za temat geje-gwiazdy :bag: ), bo to nie wygląda dobrze gdy masz 22 lata.

Swoje wsparcie zostaw dla siebie, a za całusy :bije:
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Ugarte licz się ze słowami z łaski swojej. Zakaz obrażania na forum tyczy się też "innych upodobań seksualnych"


Z całym szacunkiem (musze to napisać żeby nie być posadzonym o "nietolerancje" <_< ), ale Ugarte wyraził swoje zdanie. <_< Pod obraze można wszystko podciągnąc. :niepewny: Jak powiedział stalin: "Wskaż mi człowieka, znajdzie sie paragraf". <_<

PS: Zapraszam do działu "Społeczeństwo i polityka". :papa:
 

inamorata

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z krainy marzeń
Wspieramy Cię LUSJUSZU.
Nikt nie jest w tym gronie lepszy, ani gorszy. Przyznanie się do swojej orientacji to I krok na drodze ku szczęściu. Odwet, Lusjus jestem z Was dumny, że akceptujecie siebie takimi jakimi jesteście. :)

Ale, że ktoś jest gejem to już nie akceptujesz go takim jakimi jest?
Bądź konsekwentny.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Jestem toleruję heteroseksualne osoby. Zauważam istnienie homoseksualistów i ubolewam nad tym, że istnieją, ale nie będe ich z tego powodu wieszał na latarniach, bo to nie moja sprawa gdzie, kto i co wkłada.
 

czerwonytulipan

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiajcie mam wielką prosbe.Studiuję psychologię.Przeprowadzam badanie do pracy magisterkiej. Jest ono skierowane do mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Gdyby któryś z Panów chciał przyczynić sie dla nauki;) i znalazł czas bardzo proszę o jej wypełnienie.
Pozdrawiam. oto link do sronki:
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11369/ badanie-jakosci-zycia-polakow-i-przynaleznosciscipolecznejdo mniejszosci-seksualnych.html
Z góry bardzo dziękuję

ups, moze teraz bedzie lepiej:p
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/1136...eksualnych.html
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
dla mnie to tak jakbyś był heteroseksualistą i się pytał czy Cię przyjmiemy...

głupie prawda?
tak samo dla mnie głupie jest to co napisał autor tematu.

koniec,kropka,przecinek.
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Ja też jestem gejem ...

Nie no świruje, a powaznie to nie mam nic do gejów :)

A z tego co wiem to gej to najlepszy przyjaciel kobiety ;)
 

ktosjakja

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim :) porozmawiam ze wszystkimi o wszystkim. Zawsze i o każdej porze. Mój tel 667867444
 

PawełekPaco

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też jestem gejem i nie mam się przed kim otworzyć:( Chciałbym spotkać kogoś kto myśli podobnie jak ja :( Bardzo mi smutno ciągle, dużo i myśle i wstydze się tego, a to że nie mam z kim o tym porozmawiać, brak zrozumienia:/ Jak ktoś chce to niech pisze na pawelpacos@o2.p ;*
 

dutagamo

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja też się przyznam że tak jak autor też jestem gejem :) i dobrze mi z tym

mam chłopaka w którym jestem zakochany po uszy i cieszę się z tego że go mam :)

@Pawełek Paco jak chcesz pogadać to napisz ;) dutagamo@gmail.com chętnie możemy się zaznajomić :)
 

siedlik

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A mi się tutaj podoba i nikt mi tu nie przeszkadza :)
 

maciek-maciek

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Chciałem zapytać jaka tolerancja jest na tym forum może by jaką ankiete zrobić ...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
nie mam nic do gejów,szanuję ich tak jak ludzi hetero seksualnych. Jednakże wkurza mnie lekko jak ktoś się obnosi na cały świat ze swoją orientacją,A i zgadzam się z tym że gej jest najlepszym przyjacielem kobiety,pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry