Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

Micki403

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Większość osób zapytanych o homoseksualizm z czym im się to kojarzy to odpowiadają, że z obrzydliwym seksem między dwoma pedałami...
A co to kogo obchodzi co tych dwóch facetów robi za zamkniętymi drzwiami w sypialni i nikt tego nie widzi?
czy homoseksualiści są gorsi od hetero? nie, nie i jeszcze raz NIE! Powinni być na równych prawach, powinni móc wiązać się w pary! Jestem gejem, przez to ludzie traktują mnie zupełnie inaczej, gorzej, jak jakąś ciotę... a tak nie jest gej to NIE jest osoba przebierająca się za kobiety! Za kobiety przebiera się transwestyta, transseksualista...
Ktoś napisze, czemu niby karać za pedofilie? zoofilie? czemu akceptować nekrofilie? A bo temu, że pedofil krzywdzi dzieci, zoofil tak samo ale zwierzęta a nekrofil zbezczeszczałby zwłoki... a homoseksualizm? co w tym jest złego? ja jestem gejem i robie innym krzywdę? nie!
A tłumaczenie się, że homoseksualizm jest obrzydliwy to naprawdę śmiechu warte, co was obchodzi co para facetów robi za zamkniętymi drzwiami nie pokazując się nikomu?
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Może chodzi Wam o to, że fotki gejów się w internecie. Pokazują się i to może obrzydza, ale nie każdy gej jest taki... Np. ja, nie chodzę do klubów dla panów, a już na pewno nie pokazuje swoich nagich czy innych fotografii w internecie! Uczciwie zarabiam, spokojnie sobie żyje, a Wy jak szkodniki niszczycie życie! Macie coś przeciwko temu, co powiedziałem?
 

Pszczółka_Maja1

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Większość osób zapytanych o homoseksualizm z czym im się to kojarzy to odpowiadają, że z obrzydliwym seksem między dwoma pedałami...
A co to kogo obchodzi co tych dwóch facetów robi za zamkniętymi drzwiami w sypialni i nikt tego nie widzi?

Wydaje mi się, że są ludzie którzy chcieliby wszystko kontrolować. Denerwuje ich to, że tam za drzwiami dzieje się to, co oni nie lubią.

czy homoseksualiści są gorsi od hetero? nie, nie i jeszcze raz NIE!

Jasne że nie są gorsi. Sporo znanych osób jest tej orientacji.


Może chodzi Wam o to, że fotki gejów się w internecie. Pokazują się i to może obrzydza, ale nie każdy gej jest taki... Np. ja, nie chodzę do klubów dla panów, a już na pewno nie pokazuje swoich nagich czy innych fotografii w internecie! Uczciwie zarabiam, spokojnie sobie żyje, a Wy jak szkodniki niszczycie życie! Macie coś przeciwko temu, co powiedziałem?

A do kogo się zwracasz teraz, Ankton ? Ogólnie zgadzam się z Tobą. Ale nawet jeśli ktoś chodzi do klubów dla panów, to co z tego ? Przecież to jego wybór, a nie jest to zabronione.
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
jestem gejem czy moge oficialnie o tym tu na forum mowic?i czy nie zostane odrzucony przez Was?przykro mi jest z powodu ze nie ma tu grup z osobami takimi jak ja :(

Nie smuć się to, że jesteś gejem to nie oznacza, że od razu Ciebie odrzucimy. Ja mam przyjaciela geja i jest między nami ok, więc nie martw się, głowa do góry. Będzie dobrze :)
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Nie smuć się to, że jesteś gejem to nie oznacza, że od razu Ciebie odrzucimy. Ja mam przyjaciela geja i jest między nami ok, więc nie martw się, głowa do góry. Będzie dobrze :)

wątpię zeby kolega czekal 3 lata na odpowiedz:)
a moze juz mu sie wszystko pozmienialo?
i wkroczyl na normalna droge zycia :D
 

Dżordanek_Aguś

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
BYDGOSZCZ
Hej! Miło, że powstał taki temat, fajnie, że jest tu tyle tolerancyjnych osób:) Ja też jestem bi. W sumie odkąd pamiętam pociągały mnie kobiety, ale też nie byłam ślepa na facetów... Powiem Wam, że nie krępuję się, żeby mówić o tym, chociaż nie rozpowiadam tego na lewo i prawo, ale jakby ktoś mnie zapytał, czy lubię dziewczyny, to jakoś nie miałabym oporów, żeby powiedzieć "tak". dobrze się czuję ze sobą, nie wstydzę się tego, jaka jestem:) POZDRAWIAM!
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Ja nie toleruję takich ludzi i tyle.Dla mnie niszczysz piękną równowagę...
Po to stworzyli Cię bogowie na naszej pięknej urodzajnej,żyznej w gleby,polskiej ziemi byś Ty zamiast płodził potomstwo,penetrował odbyt innym mężczyznom takiej samej orientacji seksualnej jakiej sam jesteś.
Sorry,że jestem nietolerancyjny,nazwiecie mnie draniem,okej!
Ale ja po prostu gardzę takimi ludźmi.

Przepraszam,za niektóre słowa,ale mnie poniosło!
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Ja nie toleruję takich ludzi i tyle.Dla mnie niszczysz piękną równowagę...
Po to stworzyli Cię bogowie na naszej pięknej urodzajnej,żyznej w gleby,polskiej ziemi byś Ty zamiast płodził potomstwo,penetrował odbyt innym mężczyznom takiej samej orientacji seksualnej jakiej sam jesteś.
Sorry,że jestem nietolerancyjny,nazwiecie mnie draniem,okej!
Ale ja po prostu gardzę takimi ludźmi.

Przepraszam,za niektóre słowa,ale mnie poniosło!


spoko Nocturnus - się nie przejmuj ziomek :) ja np: dla równowagi poderżnąłbym ci z chęcią gardło :pP i szczerze mówiąc czułbym się dumny po tym hehe

A co do kolegi z tematu to cóż - na świecie a w szczególności w polsce jest całe multum takich debili jak w/w co nie rozumieją, że to choroba psychiczna;
Równie dobrze możesz gardzić ludzmi chorymi na stwardnienie rozsiane i inne...

o człowieku jak czytam takch oszołomów to żałuję, że serio nie mogę ci poderżnąć gardła :p no ale cóz...siła wyższa hehe
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
SARS od kiedy panie adminie kielbasiany gejostwo to choroba psychiczna? koks ci wypalil szare komorki.
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
otórz moja niedoszła przyszła kochna cipko co mam nadzieje, że połyka:pPP

jak to od kiedy ?

no nie wiem kochanie czy jest sens ci tłumaczyć bo z tobą to lepiej się poru**ać niż coś tłumaczyć : PPP
KISS
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
eee ostrygej - jakbyś był fajną murzynką to bym Cię zerżnął:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry