Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

mati_19965

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć,

nie jesteś tu jedynym homoseksualistą, ja też nim jestem, i wiem o tym od 8 roku życia gdy dowiedziałem się o homoseksualiźmie. W niczym mi to nie preszkadza, bardziej przeszkadza to niektórym ludziom, którzy uważają homoseksualizm za chorobę. To oni są chorzy jeśli tak uważają, bo homoseksualiści to zwykli ludzie, którzy mają inną orientację. Po prostu! A jeśli chcesz pogadać to moje GG:24488578:) mam 14 lat i nie mam z tym zupełnie żadnego problemu i nie wstydzę się tego, że jestem gejem;)
 

mati_19965

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Masz rację, karolek00.

Tenchu,

No więc może trzeba pomyśleć o biseksualiźmie, co?
 

Martinikaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Zawiercie
Witajcie :)
Cieszę się, że temat homoseksualizmu jest tu poruszany ponieważ jest to temat "na czasie" i najwyższa pora żeby osoby homoseksualne wyszły z ukrycia i otwarcie zaczęły mówić o swojej orientacji (chociaż czasami lepiej nie mówić o tym rodzicom i innym członkom rodziny bo może to odnieść odwrotny skutek do zamierzonego). :)
Niesprawiedliwe jest wrzucanie wszystkich katolików/chrześcijan do jednego worka.
Jestem chrześcijanką wierzącą i tzw. praktykującą a nie mam nic przeciwko osobom LGBT :)
Pozdrawiam wszystkich :)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Absolutnie nie mam nic do gejów, sama nawet czasem przeczytam jakieś yaoi (ach, zboczona ze mnie kobieta :021:), ale jak widzę w TV wypowiadającego się Biedronia, to mam ochotę kogoś udusić :tongue:
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Hej wam :) jestem tutaj stałym bywalcem ( nie tylko w tym temacie ) ...
Myślę ze i tak dość dużo ludzi chowa się jeszcze w szafie, nie którzy myślą, ze zostaną odrzuceni przez społeczeństwo i uważam że myślą słusznie, ale wiem że jak nie wyjdą z tej szafy to tak będzie zawsze, choć z roku na rok wszystko się zmienia. JA również jestem homoseksualistą i nie ukrywam tego, ale też się z tym nie afiszuję przed wszystkimi.
" Maferot " uważam ze nakłanianie kogokolwiek do biseksualizmu nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ Ci co tu są starsi to myślę ze wiedzą co ja mam na myśli ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry