Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

Łukaszopl

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
opole
jestem gejem czy moge oficialnie o tym tu na forum mowic?i czy nie zostane odrzucony przez Was?przykro mi jest z powodu ze nie ma tu grup z osobami takimi jak ja :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Łukaszopl napisał:
czy nie zostane odrzucony przez Was?
no kolego nie martw sie my tu nikogo nie odrzucamy, a to czy jestes gejem czy nie to twoja sprawa, lesbijki tez sa tu mile widziane, wszyscy jestesmy ludzmi tylko mamy inne sklonnosci , pozdrawiam cie i czuj sie u nas dobrze :hyhy:
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
hmm,a ja się wypowiem za siebie :).. otóż nie będzie mi to w niczym przeszkadzało
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hm.Trudno mi opisac co czuje go gejów albo lessbijek.Moze taka niechec.Poza tym nic do nich nie mam.To sa calkiem normalni ludzie.Kilka razy bylam przez przypadek w takim pubie dla gejów i lessbijek .To byl dla mnie szok-co tam zobaczyłam.Ale przekonałam sie ,ze Ci ludzie sa bardzo tolerancyjni i tej tolerancji od innych potrzebuja.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Patrycja86 napisał:
Moze taka niechec
kazdy kocha na swoj sposob slonko

[ Dodano: 2005-05-21, 20:39 ]
a jak zaczniemy tak pisac to nikt z tych ludzi tu nie zajrzy bo beda sie czuki inni niz my a nie sa :dezorientacja:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Chyba nikomu na forum to nie przeszkadza a mnie na pewno nie. kazdy jest jaki jest i tego nie zmieni. :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
jakos mi sie wydaje ze Łukaszopl, to zaden gej, najgorzej jak wpadnie ktos na 5 minut na forum , narobi zametu i juz go nie ma :zdegustowany:
 
F

faithless

Guest
mała lalka napisał:
hello wszystkim.Pisze tu bo w erotycznym nie idzie.Chodzi o mastubacje.Jestem dziewczyna.Jak widze w telewizji jak kobieta sie masrurbuje,to sie podniecam.Czy to znaczy ze jestem lesba?Chyba nie.Bo faceci mnie tez podniecaja.Ale dzisiaj musiałam sie masturbowac bo juz nie mogalam wytrzymac,nie wiedzialam co robic,brakuje mi seksu.Nieiwem co sie ostatnio dzieje.Ja uwielbiam to robic bardzo ostro.I chodzi mi ze jak dzisiaj to robiłam,praktycznie pierwszy raz tak powaznie,to byłam cała jakby napęczniała.czy tak właśnie jest jak sie kobieta podnieca?Pozatym,hjak tak mocno łeczhtaczke podniecałam,to w pewnej chwili zaczeła mnie jakos dziwnie bolec i omało nie zemdlałąm,bo tchu nie mogałam złapać.To bylo z jednej strony wspaniale.Czy to był orgazm?Tak szybko czy jest mozliwy?I czy podczas masturbacji jest mozliwy czy tylko podaczas seksu?Prosze odpowiedzcie i nie smiejcie sie.Zalezy mi na tym bardzo.Nieiwem czy ze mna jest cos nie tak,ale chyba to jest normalne,prawda?W koncu nigdy nie mialam faceta,ostatnio budza sie we mnie takie dzikie instykty,ze nie poznaje siebei.Jeszcze jak mam owulacje to dopiero.Co mam robic,zeby sobie z tym poradzic?Jak to u was jest?Prosze,pomozcie.Mam tyle pytan.Odpowiedzcie.


Moze jestes bi ?
Z resztą pytani ci nie poboge bo nie jestem kobietą :)
Sądze tez, Zarekestruj sie i pisz na forum erotycznym bo tresc tego postu nie pasuje do tematu :( i daleko odbiega od tematu :) Pozdrawiam :)
 

Łukaszopl

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
opole
nika, Łukaszopl niko niko ja poprostu zbytnio nie mam czasu na internet spytalem sie o to bo tak jak teraz lubie czasem podyskutowac z kim o roznych rzeczach tylko wlasnie chodzilo mi o to abyscie mnie zrozumieli i zaakceptowali tak wiec dziekuje za tolerancje z waszej strony i na pewno jeszcze nie raz poklikamy sobie pozdrawiam Łukasz spod kolorowej teczy :p :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Łukaszopl, ciesze sie a i geje sa na naszym forum to pewnie znajdziecie jakies wspolne tematy, pozdrawiam i wpadaj czesciej
 
Status
Zamknięty.
Do góry