Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Pfrrrrrrrrrrrrrrrrr buahahahaha haha... :lol2: :klaszcz: :hahaha: właśnie o to mi chodzi. Nie nabijam się z Ciebie, tylko z tego że jesteś taki delikatny dziubdziuś. A jaki jest twoim zdaniem jest prawdziwy mężczyzna?
Przewyższasz mnie o głowę? Kierujecie się miłością? Raczej zwierzęcym popędem, instynktownie wiesz, że jedyną rzeczą która odróżnia cię od dziewczyn to tylko wacuś w spodniach dlatego poszukujesz tej drugiej połowy...wśród innych wacków. Nie jesteś mężczyzną tylko samczykiem, nie ma w tobie za grosz męskich zachowań, poglądów itd. Masz 22 lata a gadasz jakbyś był nastolatką(tak tak), zamieszczasz zdjątko jakiegoś pimpusia w którym pewnie się podkochujesz, prosisz o nagie fotki w innym temacie tylko po to żeby się trzepać. Nie założyłeś tego tematu, aby złamać jakieś tabu tylko po to, aby hetero albo edzie-pedzie pogłaskali po główce i powiedzieli "tak jesteś normalny"-nie jesteś i nawet nie przez twoją orientację(chodż to też), ale dlatego bo jesteś bezpłciowcem. Masz w sobie jakąkolwiek dumę, poczucie honoru, odpowiedzialności, potrzebę zrobienia czegoś wartościowego w życiu? Jak dotąd wygląda mi na to, że jeszcze nie miałeś "chłopaka" i to jest twoja życiowa misja :bag: ogarnij się, wyrzuć podpaskę i tamponik do kosza bo ich nie potrzebujesz a tylko ci jajka cisną. Przestań interesować się życiem gwiazd(co to za temat geje-gwiazdy :bag: ), bo to nie wygląda dobrze gdy masz 22 lata.

Swoje wsparcie zostaw dla siebie, a za całusy :bije:


zaje.biscie napisane, dokładnie mam to samo zdanie i to samo bym napisał.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Namine nie widac po postach, ze on zamiast mózgu ma schab? :D podejrzewam, ze sam jest gejem, ale wstydzi się to wyznac.
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
Nie jestem złośliwy i nie mam osobowości choleryka, więc nie skomentuję powyższych postów w stylu podobnym do Waszego. Powiem tylko tyle, że geje przewyższają Was o głowę. My kierujemy się miłością i rozumem podczas gdy Wy - "prawdziwi mężczyźni" - kierujecie się mięsem. Nie trzeba chlać piwa, pakować na siłowni, je:cenzura:ać pięć panienek dziennie, żeby się określać mianem "prawdziwego mężczyzny". Ale to jest oczywiście tylko moje skromne zdanie.

Pozdrawiam, całuję i Was również wspieram kochane heteryki :*
Hahaha o kur*a, ale z Ciebie ci*a prawdziwy mężczyzna powinien mieć "jaja", a nie...
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Gratulacje mogłeś tak od razu ;) Rozumiemy Cię
Czemu skasowałeś swoje wymiary z sygnaturki? Czyżby nie odpowiadały one wymiarom potencjalnych partnerów? :lol:
Mogłeś dodać wymiary swojego małego oraz podać miseczkę w biuście może innych to by zachęciło. Przecież wiadomo ,że lubisz chwalić się przed kobietami ,że wcale płaski nie jesteś ^^ więc może to mężczyzn zachęci :lol:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Namine olej go ciepłym moczem, bo jemu mięsień zamiast mózgu wyrósł i ma satysfakcję z obrazy kobiety.
Moze ma kompleksy i podbudowuje swoje marne ego :bag:
cham i prostak.
 

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
Z góry przepraszam za offtop

Panie i Panowie, jak wszyscy widzimy Tajemniczy9191 udaje na forum nie lada kozaka i twardziela. Dlaczego udaje ?
1 - Gdy tylko ludzie zaczęli "wjeżdżać" mu na avatar, avatar ten w magiczny sposób się zmienił
2 - Po pewnym czasie wbijania mu pod kątem jego sygnatury, ona również magicznie zniknęła

Jaki wniosek ? Jest on mocno zakompleksioną osobą, która każdą krytykę przyjmuje bardzo do siebie ( prawdopodobnie jakiś niespełniony EMO-nastolatek ). Oczywiście zaprzeczy on temu, pewnie bluzgając mnie i poniżając co tylko dowodzi mojej teorii, że to osoba bardzo smutna i nie wymagająca nagany ale prawdziwej pomocy. Proponuję aby zwyczajnie ignorować jego posty zamiast mu wbijać bo, nie daj boże, weźmie to wszystko za bardzo na poważnie i zrobi sobie krzywdę.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Namine olej go ciepłym moczem, bo jemu mięsień zamiast mózgu wyrósł i ma satysfakcję z obrazy kobiety.
Moze ma kompleksy i podbudowuje swoje marne ego :bag:
cham i prostak.


Rosalie ZGADZAM SIĘ! (może to jakiś przypadek ,że się z Tobą zgodzę bo zazwyczaj mamy odmienne zdania ale tu nie sposób się nie zgodzić ;) )

Tajemniczy9191 po jaką cholerę kopiujesz cudze awatary? (nie podniecaj się tak i nie poniżaj się już bardziej)
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Wiecie co jest najśmieszniejsze?

to że nie potraficie rozmawiać z ludzmi, śmiejecie się że nie mam mózgu itp a sami zniżacie się do mojego poziomu dogryzając mi a jeszcze lepiej jak już się tworzy grupa, wtedy już każdy chce pojechać tajemniczemu bo jest wtedy bardziej lubiany i może jego ego wzrasta, a przez kabelki może sobie na to pozwolić.

po mnie to spływa forum to nie życie, a nie którzy o tym zapominają.

i zobaczcie. napisałem tylko że "zaje.biscie napisane, dokładnie mam to samo zdanie i to samo bym napisał."

i już doczepki do mnie, zamiast ewentualnie do Narodowiec68" który napisał negatywnie na temat pedałów,

później tylko napisałem "czy chcesz o tym porozmawiac?"


a pewne osoby już że "sterdydy mi wyżarły mózg"

i Wy nazywacie się ludzmi inteligentymi? piszecie że w 4 oczy po paru minutach nie wiedziałbym co powiedzieć, że tacy jesteście wykształceni pełni charyzmy a rzeczywistość strach pomyśleć.

a kolega odpocznie sobie od dyskusji. Przez tydzień pomyśli dlaczego nie powinno obrażać się innych
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
tak abstrahując od tematu mam nadzieje, że tajemniczy dostał bana za formę dyskusji a nie za poglądy, bo sądy już za "pedała" nakładają kary, niedługo to i za homosia będzie się karać, ehh idzie Orwell wielkimi krokami do tej całej lewicowo śmiesznej ideologii jewropejskiej. co do samego homo zboczenia gdyż moim zdaniem samo słowo homoseksualizm jest błędnym określeniem sztucznie stworzonym słowem, który nie nazywa rzeczy po imieniu, jest zjawiskiem marginalnym dotyczącym maks 2-3% populacji i takowym być powinno. każdy zboczeniec (to nie jest słowo negatywne) lub jak kto woli dewiant (z łac odstępstwo od normy) winien żyć wg wszystkich praw jak większość społeczeństwa i z tytułu inności nie powinien mieć żadnych przywilejów bo niby z jakiej to racji ? oczywiście każdemu należy się szacunek i poważanie, nikogo nie należy potępiać czy poniżać. reszta w temacie o homosiach na społecznym.
 

szachownica

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemka :)
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam nadzieję, że tutaj znajdę "jakąś" pomoc :(

Ja wraz z moim kumplem od wielu lat uprawiamy sex.
Znaczy zaczęło się od zwykłego pokazywania, porównywania naszych przyrodzeń. Później od zaproponował, żebyśmy poszli na całego i stało się. Po naszym pierwszym razie powiedział, że bardzo mu się podobało i chciałby jeszcze, mocno mnie przytulił do siebie i pocałował. I tak zawsze mnie prosił bym wyszedł z nim chociaż godzinkę wcześniej niż z całą resztą na podwórko. I tak przez cały czas gdy byliśmy sami kochaliśmy się i dla nas obu było to bardzo przyjemne. Raz kiedy ja nie miałem ochoty iść na podwórko z resztą ekipy on mnie pocałował prosto w usta i spytał się czy teraz pójdę a ja mu na to, że i tak to nic nie da, więc niech nie próbuje a on znów mnie pocałował i potem raz jeszcze.
Wczoraj na mikołaja też się spotkaliśmy i się kochaliśmy powiedziałem mu o moich uczuciach co do niego i w ogóle. On na to, że mu to nie przeszkadza, ale powiedział, iż on jest hetero i nie mam szans byśmy razem byli, ale chciałby nadal ze mną się kochać.
Wg was myślicie, że on jest hetero ?
Ok, nie ukrywam, że zależy mi na nim i od paru lat bardzo się w nim kocham.
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
buehehehehe


Prawda jest taka ,że większośc z Was jest wielce tolerancyjna i otwarta tylko w net napince ;) Każdy "kocha geja" byle tylko kiedyś sprawa nie tyczyła jego dziecka ,prawda? ;)
Niech kręcą sobie śmigła ale w swoich domach. Zero tolerancji dla publicznie afiszujących się zboczeńców .Tylko gej mógł wymyślic określenie homofoba ;) Wiec darujcie sobie tego typu odpowiedzi.
 

Tenchu

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja mam pytanie,mam 21 lat,od kilku miesięcy zastanawiam się nad swoją orientacją,nachodzą mnie myśli homo ale szybko je odrzucam.Masturbuje się wyłącznie przy filmach hetero,jednak strasznie mnie dręczą te myśli,zawsze byłem pewien swojej orientacji...teraz sie zastanawiam,może tu mi ktoś pomoże?Ostatnio spała u mnie dziewczyna przytuliłem się do niej i zmiejsca czułem podniecenie,jednak gdy jestem sam wciąż mam te dziwne myśli...pomóżcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry