Jak zachorować?

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Łooooo ja to nawet jak mam goraczke to chodze do szkoly, bo jeden dzien zaleglosci a potem harówka nieziemska....
ubierz sie cieplo i powiedz ze diziesz na spacer.po drodze zrzuc kurtke i na krotki rekaw zostan ;p zadziala heheh :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nie..
Dzięki :D
Ja w tym tygodniu mam taki nawał roboty (4 konkursy tego samego dnia + chórek :p ) , a chora jestem :p
Boje się, żebym się czasem na gripexy nie stała obojętna.. :/
A mama się powoli domysla :lol:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No nie pilne :) Najchętniej to bym się rozłożyła na 1 listopada, bo nie chcę na te groby jeździć i pokazywać się rodzince, która dawno mnie nie widziała. Nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy i podkreślania tego, że jestem jeszcze dzieckiem. Jestem, ale nie lubię zwracać na siebie uwagi w TAKI sposób. Rozumiecie o co mi chodzi?
To ma być choroba na 4 dni - 1-4 listopada :p Albo najlepiej jeszcze od 30 października :D
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Ja mam sprawdzone sposoby ;p

Jesli masz jakies kafelki na balkonie to wyjdz na bosaka i postoj z 15 minut, szkoda ze nie ma sniegu <_< Pozniej wyjdz na najlepiej z mokrymi wlosami i ubierz sie jak najlżej, zebys zmarzla ;p I wes zapalke i kiedy nikt nie widzi, pocieraj delikatnie w dziurce w nosie, dopoki kichniesz ;p A kaszel udawaj ;]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Powiem, że mnie boli brzuch :D
Jak będę przeziębiona to mogą stwierdzić, ze jakoś przetrwam te groby. A jak będzie mnie bolał brzuch, to będę musiała zostać w domu. Jaka szkoda :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Hehe :)
A ja teraz od piątku chorowałam..
Katastrofa..
Ale musiałam już wyzdowieć?!
Hehe..
Ale przynajmniej w sobotę koncert dajemy :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
hyh zawsze można zjeść surowego ziemniaka :D nie próbowałam ale kumpel kiedyś się na tydzień rozłożył ;]
zatrucie pokarmowe gwarantowane :p

ale to już w extremalnych sytuacjach :p
nie polecam szczerze mówiąć xP
ale skuteczne to to jest ;]

a z udawaniem to zależy... w sumie grałam kiedyś w teatrze i taka rola to dla mnie nic... ale nie można przesadzać... bo jak za często się tak robi to rodzice po lekarzach zaczną ciągać...
ja w tym roku raz tak sobie poudawałam xP i na ten semestr wystarczy... Symulowałam ze mi niedobrze jest ;] rano byłam tak "zielona" że mama kazała mi wracać do łóżka a ja jeszcze "niee ja muszę iść" ^^
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe :)
Jednak nie udawałam. Jakoś tak mi głupio było. Mi kumpele mówią, że jestem za dobrze wychowana :p
 
Do góry