Jak zachorować?

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie mówcie, że jestem głupia :p Po prostu - każdego ucznia czasem nachodzi ochota parę dni posiedzieć w domq :D
Więc jak zrobić to szybko, skutecznie i tak na 3-4 dni? Nigdy nie próbowałam czegoś podobnego, ale może ma ktoś z Was już jakieś doświadczenie? :)
 
M

Mia

Guest
Nie mówcie, że jestem głupia :p Po prostu - każdego ucznia czasem nachodzi ochota parę dni posiedzieć w domq :D
Więc jak zrobić to szybko, skutecznie i tak na 3-4 dni? Nigdy nie próbowałam czegoś podobnego, ale może ma ktoś z Was już jakieś doświadczenie? :)

podobno zjedzenie surowego ziemniaka wywołuje stan podgorączkowy ;)
do tego symulacja i bedzie git ;) ale czy na pewno chcesz siedziec w domu? wiesz jak to sie skonczy...
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
nie nie nie po ziemniaku bedziesz miec przez godzine stan podgoraczkowy i bedxzie Cie straaasznie bolał brzuch


propopnuje wziasc goraca kapiel wyjść na balkon (na bosaka ) w bieliznie ok 23 :p i postać tak sobie przez 20 minut :D choroba gwarantowana!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiem, że zaskakuję, to moja specjalność :D Różne pomysły mam po prostu :p
Z tym ziemniakiem to chyba nie bardzo?
A na mnie takie wychodzenie nie działa :/ Próbowałam :p
I tak, jestem pewna ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
szalona.
ja powiem mamie: `mamo, nie chcę iść do szkoły. jestem nie przygotowana, boję się.` i nie idę ;D

co działa? nie mam pojęcia. mnie się choróbska czepiają non stop, więc tego problemu nie mam ;p
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
podobno zjedzenie surowego ziemniaka wywołuje stan podgorączkowy ;)
do tego symulacja i bedzie git ;) ale czy na pewno chcesz siedziec w domu? wiesz jak to sie skonczy...
To jest mit obalony moimi badaniami.

Najlepszy sposób? Umyj włosy i z wilgotnymi po 21 na balkon na 30 min jak nie pomoze działanie powtorzyc.
Kolejny sposób? Znów mokre włosy i sen przy uchylonym oknie bez przykrycia sie kołdrą.
Jeszcze jeden? Idziesz do lekarza mówisz o co biega dostajesz zwolnienie i wixa (sam preferuje tą metode zawsze w 100% działa)
 
M

Mia

Guest
To jest mit obalony moimi badaniami.

Najlepszy sposób? Umyj włosy i z wilgotnymi po 21 na balkon na 30 min jak nie pomoze działanie powtorzyc.
Kolejny sposób? Znów mokre włosy i sen przy uchylonym oknie bez przykrycia sie kołdrą.
Jeszcze jeden? Idziesz do lekarza mówisz o co biega dostajesz zwolnienie i wixa (sam preferuje tą metode zawsze w 100% działa)

fryzura sie niszczy ;) co z Twoimi fotkami dziecino? czekam i czekam...
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Po co chorować...
Po co tracić lekcje...
Po co musieć potem wszystko nadrabiać...

Można przecież chodzić normalnie do szkoły i nie martwić się o zaliczenia w późniejszych terminach.

Ja mam od 6 lat 100% frekwencji w szkole i nawet nie myślę żeby to zmieniać.

Nauczyciele przecież patrzą bardziej życzliwym okiem na tych, którzy chodzą niż na LESERÓW!!!!
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja slyszalam o zjedzeniu proszku do pieczenia ciasta tez ponoc goraczke sie dostaje ;)

inny sposob to natarcvie okolicy oczu mascia rozgrzewajaca wtedy oczy lzawia i nie wyglada to dobrze tylko nie zaduzo tej masci ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Czy wy dajecie rady dla kandydatów do nagrody darwina?
Wanna z lodem? Nie chodzi o to by ciężko chorować i może wylądować w szpitalu, ale żeby posiedzieć troche w domu.
Za moich czasów pocierało się termometr, albo wkładało na pare sekund do ciepłej herbaty. Jeszcze odrobina aktorstwa i wystarczy.

No i oczywiście, tylko wyjątkowo bo po co mieć coraz większe braki w szkole. Znowu trzeba symulować i tak można doprowadzić do nieciekawej sytuacji.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
proponuje: po wf wyjdź na pole w takim stroju jak jesteś ubrana (czytaj spodenki, koszulka) i choroba gwarantowana, chyba, że masz wf na korytarzu- tak jak ja to mam xD

u mnie wystarcza z mokrą głową na chwilkę wyjść na pole i już 3 dni w łóżku :p
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
powiedz, że dostałaś okresu i się straaaaaaaasznie źle czujesz. Tylko, że w domu posiedzisz jeden dzień, więc to może nawet lepiej :D
 
Do góry