Jak zachorować?

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja tez slyszalam ze proszek do pieczenia jest dobry :D kolezanka zjadla i siedziala tydzien w domu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Czasem człowiekowi się po prostu nie chce, ale jak ktoś specjalnie sie podtruwa żeby nie iść do szkoły, to już coś jest nie tak. Ma chyba jakiś problem. W szkołach w ogóle nie podchodzi sie indywidualnie do uczniów. To widać po tych postach. Szkoła ma przygotować do życia, a w życiu nie jest tak prosto. Przecież jak będziecie pracować, to nie wystarczy powiedzieć mamie, że się żle czujecie i laba.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Z tym proszkiem do pieczenia było niezłe. Tydzień w łóżku? Super :) W poniedziałek zjem, we wtorek zacznę chorować, a od środy w łóżku :)
A ile proszek do pieczenia ma kcal?
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
:D 100g =ok 51 kcal co boisz się że przytyjesz, jak tydzień w łóżeczku poleżysz to stracisz na pewno
 

Kaspijka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
O ludzie... Nie jedzcie proszku do pieczenia !! Skutki będą takie, że będziecie przez tydzień żałować że tego spróbowaliście... Jak chcecie w domku posiedzieć i nie iść przez kilka dni do szkoły, to zamiast się męczyć chorobami po prostu udajcie, ze jesteście chorzy. Jak ktoś ma talent (jak ja
biggrin.gif
) to nawet tydzień wolnego można sobie załatwić a starzy się nie skapną. Tylko trzeba dobrze udawać. W efekcie jesteśmy zdrowi, a siedzimy w chacie!
biggrin.gif


Pozdro ;)
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Kaspijka napisał:
O ludzie... Nie jedzcie proszku do pieczenia !! Skutki będą takie, że będziecie przez tydzień żałować że tego spróbowaliście... Jak chcecie w domku posiedzieć i nie iść przez kilka dni do szkoły, to zamiast się męczyć chorobami po prostu udajcie, ze jesteście chorzy. Jak ktoś ma talent (jak ja
biggrin.gif
) to nawet tydzień wolnego można sobie załatwić a starzy się nie skapną. Tylko trzeba dobrze udawać. W efekcie jesteśmy zdrowi, a siedzimy w chacie!
biggrin.gif



Pozdro ;)

Rzeczywiście, to jest chyba lepsze od ziemniakówi proszku do pieczenia...........
biggrin.gif
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
A ja się napiłam baaaardzo zimnego mleka prosto z lodówki razno wstaje gardło mnie boli, po południu zaczęłam smarkac a dalej już poszło gładko:p
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
ziemnka jest do :cenzura:,rozgrzewanie termometru tez.
sproboje kiedys z proszkiem do pieczenia. xD
najlepiej to po poporstu udawać chorobe.
tj. wstajesz w poniedziałek rano,i mowisz ze zle sie czujesz ale idziesz do szkoły.
w szkole idziesz do pielegniarki i wkrecasz kity,to pewnie cie puści do domu.
no i ma sie potem kilka dni wolnego. xD
w kazdym razie u mnie działa.
albo udawaj omdlenie. ^^
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Planuję w niedzielę pochodzić z rozpiętą kurtką i przewiać się. Wieczorem umyć włosy i parę minut posiedzieć przy otwartym oknie. W poniedziałek pójść do szkoły i się "dorobić", a do końca tygodnia mieć luz :) Tylko wybiorę sobie jakiś masakryczny :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Kurcze..
T ja pamiętam jak jeszcze niedawno robiłam wszystko, żeby nie być chora, a jak nawet to rodzicom wmawiałam, że jestem zdrowa :p

Do dziś mi cos z tego zostało :lol:
 
Do góry