Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Masz rację. Każdy tak naprawdę wie jak się odchudzić - dieta i ruch ale to nie jest proste i wszyscy chcieliby siedzieć przed tv, jeść czekolady i chudnąć od cudownych tabletek.
Najgorsze jest utrzymanie początkowej dyscypliny, ale później leci z górki :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
no, dlatego ja na początku używałam suplementów. potem po zakończeniu diety tez trzeba utrzymać nowy styl życia, aby waga nie powróciła.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Najlepsza dita cud to mż - MNIEJ ŻREĆ. A tak na poważnie, to ja od grudnia schudłam 6 kg, stosując przede wszystkim mż. Przestałam jeść slodycze (w tym ciasta!!!), cukier zastąpiłam słodzikiem albo miodem, odpadły ziemniaki i jasne pieczywo. Do tego chodzę 1 raz w tygodniu na aerobik, piję czerwoną herabtę, do tego piję herbatkę Zioła Mnicha z L-karnityną i przyklejam plastry (http://www.tvprodukt.pl/Plastry-wspomagajace-odchudzanie-terapia-30-dniowa(3,3,887).aspx). Waga powolutku, aczkolwiek regularnie idzie w dół. Polecam
 

77mati77

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wierzę z żadne diety cud. Trzeba mniej jeść i być aktywnym. Polecam bieganie lub przynajmniej nordic walking. Jjedna godzina pozwala spalić 400 kal. Kupiłami kije do nordic walking i maszeruję 2 razy w tygodniu - w ciągu miesiąca straciłam 3,5 kg. Polecam fajny sklep kijki do nordic walking http://www.nartybiegowe.biz.pl
 

ematthew

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Wielu ludzi ma błędne myślenie, że żeby schudnąć, trzeba chodzić na siłownię i zamęczać się jak świnia za przeproszeniem. Tak samo, jeśli chodzi o tabletki. Większość osób stale poszukuję jakiś magicznych, hiper działających kapsułek, które sprawią, że nagle będziemy chudnąć.

Z własnego doświadczenia wiem, że to zupełna bzdura, a wyżej wymienione rzeczy to tylko wspomagacze. Kluczem do skutecznego odchudzania jest po prostu odpowiedni sposób odżywiania. Niby takie proste, jednak spora część ludzi tego nie docenia.
 
K

Klaudia192

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
 

Holistic

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
śląskie
Proces odchudzania jest złożony. Warto trzymać się pewnych zasad: jedz, co lubisz - wtedy jest lepsze trawienie, jedz o stałych porach - co również wspomaga trawienie dzięki wydzielanym sokom trawiennym, zażywaj dobre suplementy diety, najlepiej w płynie - pozwalają na uzupełnienie potrzebnych składników mineralnych, co eliminuje ataki głodu. Ważny jest ruch i psychika. Jak się okazuje często nasza głowa nie pozwala Ci schudnąć, gdyż umysł ma korzyści z bycia "grubą: - np. rola ofiary - czyli użalanie się nad sobą. Wtedy przydatny jest coaching. Czytaj więcej na Blog Holistic
 

EwSO

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
ODCHUDZANIE (REALIA SĄ NIEZBĘDNE, takie polecam). :lol: ♥♥♥♥♥

1. Jemy niskotłuszczowo czyli: INDEKS ŻYWIENIOWY, TJ. IŻ PRODUKTU.

2. Niskowęglowodanowo, a zatem: NISKIE WĘGLOWODANY, TJ. DO 26% WZROSTU.

PUENTA: Po prostu logiczne i oczywiste. Zwyczajnie działa !! *****

P. S. Zobacz także:
WYSOKIE WĘGLOWODANY, TJ. OD 26,01% WZROSTU.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Proces odchudzania jest złożony. Warto trzymać się pewnych zasad: jedz, co lubisz - wtedy jest lepsze trawienie, jedz o stałych porach - co również wspomaga trawienie dzięki wydzielanym sokom trawiennym, zażywaj dobre suplementy diety, najlepiej w płynie - pozwalają na uzupełnienie potrzebnych składników mineralnych, co eliminuje ataki głodu. Ważny jest ruch i psychika. Jak się okazuje często nasza głowa nie pozwala Ci schudnąć, gdyż umysł ma korzyści z bycia "grubą: - np. rola ofiary - czyli użalanie się nad sobą. Wtedy przydatny jest coaching. Czytaj więcej na Blog Holistic


a jak ktoś lubi jeść same kebaby z frytkami? coś tu nie do końca te zasady są realne.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Chyba jedyna skuteczna metoda na odchudzanie to zrównoważona dieta i ruch.. niestety żadne czary-mary :). I dużo przypraw (nie soli tylko ziół) które wpływają bardzo dobrze na trawienie.
 

Nata_Kukułka

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o dietę odchudzającą, to wychodzę z założenia, że diety zawsze powinny iść w parze z aktywnością fizyczną. Ja akurat jestem instruktorem fitness i Zumby (od niedawna) więc aktywności mi nie brakuje, nie mniej jednak staram się bardzo uważać na to, co jem. Ostatnio skłaniam się ku żywności ekologicznej i dochodzę do wniosku, że nie ilość, ale jakość jest ważna. Nie powiem, żebym wszystkie zakupy robiła w sklepach z organiczną żywnością...jednak coraz częściej tam zaglądam. Próbuję nauczyć się kupować mniej, ale częściej. Dzięki wyzbyciu się nadmiaru soli chociażby, która jest wszechobecna w żywności przetworzonej, zmniejsza się ryzyko otyłości. A wiadomo, że łatwiej jest schudnąć, jeśli naszemu organizmowi nie dostarczamy zaporowych ilości konserwantów i innej chemii! To taka kwestia do przemyślenia, że może jednak warto ćwiczyć i jeść zdrowo (co oznacza również nie przejadać się) a waga będzie się regulować, choć zapewne powoli, ale bez efektu jo-jo.
 

Tedy01

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam na imię Tadeusz, 52 lata (ur. Styczeń- 1960) wzrost 173 cm. 1 maja 2012 roku stanąłem na wadze i ważyłem 97.7 kg. Byłem przerażony i zezłoszczony sam na siebie. Postanowiłem schudnąć.

W pierwszej kolejności zrezygnowałem z mleka (bardzo je lubię)

Po drugie przestałem jeść śniadania.

Po trzecie odrzuciłem wszelkie smarowidła w postaci margaryn i masła i innych tłuszczów.

Po czwarte odrzuciłem cukier w czystej postaci.

Ograniczyłem spożycie pieczywa.

Po piąte zrezygnowałem z porannej kawy.

Wstaję codziennie 0 5.05, o godz. 5.15 wypijam 200 g herbaty owocowej, o 7.00 jem jedną mandarynkę i wypijam jeden „Benecol”. O 10.00 mam śniadanie tj. 2 bułki z serem żółtym, małosolnym, z małą zawartością tłuszczu i piję kawę z odrobiną mleka. O 13.00 jem lunch. Na mój lunch składa się jedna kanapka z chudą wędliną ewentualnie mięskiem. Do tego kawa z mlekiem. O godz. 17.00/ 17.30 jem suty podwieczorek- kolację. Jest to z reguły mięso drobiowe, ryby bardzo rzadko wieprzowina. Skóry i części tłuste odrzucam. Około godziny 18.30 zajadam sałatkę wieloowocową lub warzywną. Przez cały dzień mam pod ręką herbatę owocową (jedna saszetka na litr wody). Pracuję (w Wielkiej Brytanii) fizycznie na linii ubojowej bydła (jestem wykrawaczem). Jem tylko do chwili zaspokojenia głodu. Jedynie podwieczorek-kolacja jest syta. Po pracy od godz.17.00 więcej czasu spędzam przed telewizorem lub komputerem. Jak dojadę do 85 kg to zapiszę się na basen.

Przez 61 dni schudłem 10 kg i 200 g
Pozdrawiam.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0

Francisca

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Nie da się szybko schoudnąć :p
A tak naprawdę wystarczy ograniczyć słodycze i tłuste potrawy no i wprowadzić ćwiczenia. I nie należy się głodzić- to też najlepsze nie jest. Jak się je mało a często to żołądek jest pobudzany i trawi szybciej i lepiej więc tak naprawdę częstsze posiłki wpływają korzystnie na przemianę materii :)
 

Tedy01

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzednikiem. Nie da się szybko schudnąć. Dodam od siebie, że nawet nie powinno się za szybko chudnąć. Odchudzanie nie powinno polegać na głodzeniu się! W moim przypadku ograniczenie słodyczy i tłustych potraw zadziałało i mam nadzieję, że będzie dalej działać. I jeszcze jedno, podejmując się odchudzania w ciągu paru pierwszych dni bardzo dokuczał mi "żal po stracie." Litowałem się sam nad sobą i wylewałem krokodyle łzy nad faktem, że teraz cierpię. Szybko się z tym uporałem gdy przypomniałem sobie powody dla których podjąłem się mojego odchudzania. Po dwóch miesiącach jednak zwolniłem ( a może to mój organizm) z tempem spadania z wagi. Przeczytałem wiele mądrych wskazówek dotyczących funkcjonowania organizmu i roli poszczególnych narządów. Dla własnego dobra postanowiłem iść kroczkami małymi ale pewnymi. Czasami się nagradzam, chociażby kostką gorzkiej czekolady, kawałeczkiem szyneczki czy słodkiej bułeczki. ;)
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Ja na odchudzanie preferuję bieganie i ćwiczenia bo chodzenie głodnym i niedojedzonym to głupota :)
 

Konsacz

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o wspomaganiu wysiłku fizycznego np. biegania, siłowni suplementem diety ? Suplementacja daje lepsze efekty od czystego wysiłku czy to mit ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry