Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
nie jedz wysoko kalorycznych dań, szczególnie słodyczy, ćwicz, biegaj, jazda na rowerze, szalej na dyskotekach, ja w ten sposób sporo zrzuciłam, nie głódz sie bo tak kiedys probowalam, wytrzymalam tydzien :zly: a potem nażarłam sie 3 razy wiecej, bo mi jakos tak wszystkiego brakowalo i zamiast schudnąć to 2 kg mi podskoczylo. lepiej powoli, umiarkowanym tempem, a na długo :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
no wlasnie silna wola
dzis bylam na urodzinach wujka i znowu sie obżarłam :zalamany: :zalamany:
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
a ja nie mogę się odchudzać, nigdy tego nie robiłam i nie będę bo strasznie kocham jeść!! :)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
niop troche sportu a najlepiej kolacji nie jesc wcale tylko sniadanko i obiadek (heh ale z umiarem) albo jesc cos czesto ale mało... :] heh pomaga... :]
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Nataluś, no ok a masz w ogole z czego zrzucac bo niektorzy to z kosci na osci sie odchudzaja :hyhy:
Dorunia, dzieki :zalamany:
 
K

Kochajca

Guest
Ja tey jestem gruba i chciaabzm schudnc. Jednak nie mam silnej woli. Naprawd podyiwiam mojego tat, ktrz w 3 mies. schudn 24 kg.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
oj schudnąć jest ciężko. Potrzeba do tego dużo cierpliwości. Ja nie potrafie schudnąć- nie jesć, w kółko ćwiczyć- po za tym jestem cukiernikiem więc cięzko było by nie jeść :p
Ale jak na razie nie nażekam na wage, choć chciałabym schudnąć może z 5 kilo :)
 
V

vanilia

Guest
..::BineX::.., hhe nie jest az tak zle moj koelga jest nizszy i wazy 80:D

[ Dodano: 29 Lipiec 05, 19:40 ]
JA SIE RACZEJ SWOEJJ WAGI NIE WSTYDzE:d
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
elo hm schudnąc bez bólu sie nie da. lubisz jakis sport? nie? tak? jesli tak to przed cwiczeniami ubierz sie jak na zime. ja jak zrzucałem wage na zawody to ubierałem 5 bluz z kapturem, 8 koszulek z krótkim rękawem, 3 pary spodni kalesony... wszystko poprostu zeby wydalic tłuszcz razem z potem. masz byc tak ubrany zeby ciezko ci sie było ruszac, i w tym mozesz pobiegac ... aha i te kaptury masz miec zalozne, cieple skarpetki poprostu rzeźnia ;D ale pomaga :>
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Najbardziej działa dieta" mjg",ale dla smakoszy ,raczej odpada. ;)
 

lukasfromzgr

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
skontowni
a jest taki sposób, żeby można było schudnąć bez sportu ( znaczy takiego jak bieganie). Moja mama ma nawet dużo ruchu, ale nie może schudnąć (chodzi o te 2-3 kg). Jakby schudła to by się napewno lepiej poczuła. Macie jakieś pomysły oprócz sportu (do tego ją namawiałem ale nie wyszło) ??
 

zakretka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
USA
lukasfromzgr napisał:
a jest taki sposób, żeby można było schudnąć bez sportu ( znaczy takiego jak bieganie). Moja mama ma nawet dużo ruchu, ale nie może schudnąć (chodzi o te 2-3 kg). Jakby schudła to by się napewno lepiej poczuła. Macie jakieś pomysły oprócz sportu (do tego ją namawiałem ale nie wyszło) ??
[snapback]62917[/snapback]​
hehehe najlepsza dieta cud to sex. Kilka milosnych igraszek pod piezynka i mama bedzie taaaaaaaaaka lacha. Warto wyprobowac, naukowcy takze tweirdza, ze jest to najlepsza metoda. A jak nie to obkrec mame w folie i gorace reczniki tez dobrze zadziala ale dlugo sie tak trzeba meczyc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry