Green Day

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Bo sobie nie radzi? Poprostu ktoś musi grać, kiedy on skupia się na zaśpiewaniu czegoś, albo ja konrakcie z publicznością.

Widzieliście nowy teledysk? Muszę powiedzieć, że moim zdaniem nie jest z tych najlepszych, raczej z tych przeciętnych.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Bardzo dobry band.
gitarzystabp0.gif
Płytka "American Idiot" moim zdaniem jest niesamowita i nie bez powodu dostała grammy za najlepszy album rockowy. Single takie jak "Boulevared of the broken dreams" czy "Holiday" są świetne ...
 

slevin

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
sa poporstu tak tandetni ze az mi ich szkoda
naprawde widzicie w nich cos z punka??
jedynie wydaje mi sie ze z teog bebniarza moglibybyc ludzie
a ten wokal slyszleisie kiedsy na zywo
???
ten koles falszuje gorzej niz ja
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
nowy teledysk jak i piosenka to tandeta w każdym calu.


nie wiem, dlaczego to klip tygodnia.
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Owszem, słyszałam go na żywo, i wcale nie fałszował.

A poza tym z tego co wiem, to oni grają Rock & Roll, a nie punka. A poza tym co za różnica, jak nazwiemy styl ich muzyki?

bębniarz.. cóż za profesjonalne określenie...

A VoRso się akurat zgodzę, że niezasłużenie mają tytuł klipu tugodnia. Piosenka jednak z nielicznych GD jest jak dla mnie nudna.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Novocaine napisał:
Bo sobie nie radzi? Poprostu ktoś musi grać, kiedy on skupia się na zaśpiewaniu czegoś, albo ja konrakcie z publicznością.
Jeśli ktoś ma problemy z równoczesnym graniem i śpiewaniem to jest cienki... A on kontaktuje się z publicznością też w studio? A na koncertach o ile się nie myle to ten kontakt jest nawiązywany w przerwie między piosenkami...
slevin napisał:
ten koles falszuje gorzej niz ja
Jeśli chodzi o wokal to wydaje mi sie, że spiewa raczej czysto, chociaz gorzej, ale na zywo tak jest u wiekszosci
voRso napisał:
nowy teledysk jak i piosenka to tandeta w każdym calu.
Możecie podać tytuł, bo w telewizji oglądam tylko siatkówkę, a chciałbym ocenić
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
sa poporstu tak tandetni ze az mi ich szkoda
naprawde widzicie w nich cos z punka??
jedynie wydaje mi sie ze z teog bebniarza moglibybyc ludzie
a ten wokal slyszleisie kiedsy na zywo
???
ten koles falszuje gorzej niz ja

No cóz, o gustach się nie dyskutuje. ja nie chce oceniać czy to punk czy nie punk. Różni mówia różnie, ale mnie się ich muzyka podoba i nie zamierzam przestawać jej słuchać.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
A ja kocham Green Day. Nie obchodzi mnie to co mówią o nich inni.
Kocham muzykę jaką tworzą, kocham to jak grają na gitarze... Kocham to jak Tre nadaje charakteru piosenkom grając na perkusji.

Nowy teledysk może nie jest tym z najlepszych, ale zwróćcie uwagę na to, co przekazuje.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Dzięki, oczywiście że znam Lennona, ale nie wiedziałem, że Green Day zagrał tę piosenkę...
 

Breathe

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Moja H. ciągle za nimi szaleje.
Ale wszyscy u niej tego słuchają nawet czterdziestoletni żydzi. xP
 

martha

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z Jamajki.
Jak wyszło wake me up... ' to słuchałam jakieś 24 godziny i mi się znudziło.
jak dziś to słyszę,stwierdzam,że są lepsze zespoły i że ogólnie jakoś nie przepadam za rockiem zza oceanu - poza bily tallent i blinkiem.
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
sa poporstu tak tandetni ze az mi ich szkoda
naprawde widzicie w nich cos z punka??
jedynie wydaje mi sie ze z teog bebniarza moglibybyc ludzie
a ten wokal slyszleisie kiedsy na zywo
???
ten koles falszuje gorzej niz ja

Stanowczo się nie zgadzam :zly: !!!!!!!
Green Day to super kapela i na za***ste piosenki
Ale cóż........każądy ma inne poglądy :niepewny:
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czego mało słyszałam? Muzyki, piosenek? Ha, wiesz mi, że słyszałam ich bardezo wiele.
Prosty język? Masz rację, może w niektórych piosenkach. Ale jak dla mnie właśnie w tym ich urok.

Sądzisz, że tylko to co jest zagmatwane jest piękne? A to co jasne i proste to komercyjne?
Nie zauważyłam.

tak. myślę, że skoro uważasz, że grają najlepszą muzykę, jaką kiedykolwiek słyszałaś, to bardzo mało słyszałaś. przykro mi, ale tak właśnie uważam.

nie, nie sądzę, że tylko to, co zagmatwane jest piękne. nie sądzę też, że to co jasne i proste zawsze jest komercyjne.

przykro mi również, że nie zauważyłaś, że są zwyczajną komerchą.

dodam też, że to NIE rock&roll. proszę państwa, toć to profanacja!

rzeczywiście, dawno dawno temu, byli nieźli. i cholernie dobrze się zapowiadali. ale teraz wszystko szlag trafił, bo upadli na poziom mtv i bravo.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
tak. myślę, że skoro uważasz, że grają najlepszą muzykę, jaką kiedykolwiek słyszałaś, to bardzo mało słyszałaś. przykro mi, ale tak właśnie uważam.

nie, nie sądzę, że tylko to, co zagmatwane jest piękne. nie sądzę też, że to co jasne i proste zawsze jest komercyjne.

przykro mi również, że nie zauważyłaś, że są zwyczajną komerchą.

dodam też, że to NIE rock&roll. proszę państwa, toć to profanacja!

rzeczywiście, dawno dawno temu, byli nieźli. i cholernie dobrze się zapowiadali. ale teraz wszystko szlag trafił, bo upadli na poziom mtv i bravo.

zapomniałaś porównać ich do TH.... ;/

Tak naprawdę to nikt nikogo nie zmusza, żeby był ich fanem. Nie musicie nam udowadniać, że wy znacie się na muzyce a my nie. Bezwzględu na to jakim gatunkiem muzyki to jest ( różni twoerdzą różnie) to my to lubimy i to wyłacznie ansz sprawa,
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
tak. myślę, że skoro uważasz, że grają najlepszą muzykę, jaką kiedykolwiek słyszałaś, to bardzo mało słyszałaś. przykro mi, ale tak właśnie uważam.

nie, nie sądzę, że tylko to, co zagmatwane jest piękne. nie sądzę też, że to co jasne i proste zawsze jest komercyjne.

przykro mi również, że nie zauważyłaś, że są zwyczajną komerchą.

dodam też, że to NIE rock&roll. proszę państwa, toć to profanacja!

rzeczywiście, dawno dawno temu, byli nieźli. i cholernie dobrze się zapowiadali. ale teraz wszystko szlag trafił, bo upadli na poziom mtv i bravo.
Wiesz Gamgee... Bez komercji bardzo trudno byłoby dotrzeć do tak ogromnej rzeszy fanów jaką teraz posiadają.
Nie są oni zwyczajną komechą jak to ujęłaś. Z tym się nie mogę zgodzić.
Ej. A jak nie rock, to co to jest? Może jazz? Może hip hop?
Chyba się coś pani pomyliło, z całym szacunkiem.
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mówię, że nie rock&roll. jest różnica między rock&rollem a rockiem, z całym szacunkiem.

cenię artystów, dla których ważna jest sztuka i idea, nie zdobywanie rzeszy fanów.
 
Do góry