Green Day

Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja tez ich w miarę lubię...ale bez przesady...
Ostatnio mam wkrętkę na piosenkę "Jesus of Suburbia"
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
"A i ostatni zdziwiło mnie to jak różowa panienka typu britney spears itp. mówiła że ona to chyba na metalówę się zrobi bo teraz to jest modne i te wszystkie Green Day"
A przecież to tka piekan muzyka niszowa której nawet w Radiu nie puszczjąna okrągło o tV nie wspomnie :D:D:D:D:D:D:D
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Az sie wstyd przyznac ale kiedyś tego słuchałam ale juz przestałam... Wkórza mnie to jak nagle wszyscy tego zaczeli słuchać... lubie być oryginalna... Wiele osób nawiet tego nie lubi, a udają ze sa wielkimi fanemi... WKURZA MNIE TO!!

Nie nazwała bym tego Punkiem... porównajcie sobie misfits.. alebo jakiś inny zespół do Green Day... wielkie przeciwieństwo...
 

sunday

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczurowa
Jeszcze 3 miesiące temu ten zespół w ogóle nie był mi znany. Dopiero koleżanka poprosiła mnie abym jej ściągnął wszystkie płyty i od tego momentu zacząłem ich słuchać. Fajnie grają a moje ulubione piosenki to American Idiot i Wake me up when september ends.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Billie no fajny jest
Zespoł jakich tysiace, pewnie niedługo nic słychac o nich niebedzie, teraz jest taka moda na nich. Co prawda podoba mi sie jeden czy dwa kawałki, ale nie to zebym ich jakoś ubustwiała
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
No nic , próbowałem nic nie pisać o tej kapeli ale ostatecznie się zmuszę . :)
Zaznaczam od samego początku że niestać mnie na obiektywną ocenę patrząc się na ten zespół .
Ponieważ nie lubie tego typu muzyki , nie lubie osób które słuchają tej muzyki . Ale skoro taki topic już powstał...
Dla mnie jest to komercha , nic nowego . Kolejne kreowanie kilku chłopaczków na gwiazdki . Specjalnie mi nie przeszkadzają ,mnie ta muzyka nie ujmuje . Jak ktos to lubi to ok , (znów) "rózni ludzie różne gusta" . Moim zdaniem za kilka lat na słowo "green day" nikt nic nie skojażay . Czyli poprostu nie wpiszą się w karty historii muzyki .
 

tyna.jedyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wielkopolska
uwielbiam GD :) :) teraz tym zespolem zaczyna interesowac sie moja siostra ... co mnie bardzo cieszy :)
 

qbson

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
150
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z nienacka ;)
Green Day? Nie lubie... nigdy nie lubialem... a na ta trojke nie moge patrzec :/ niedobrze mi sie czasem robi patrzac na nic... no ale to jest moje zdanie :p
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
Przesłuchałem Bible is a Bullet albo coś takiego, i złe nie jest, ale bez polotu, chociaż to chyba najlepsza płytka pomimo iż koncertówka, fajnie podsumowuje twórczość na przełomie lat GD

pozdr. K-x
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
Jeszcze 3 miesiące temu ten zespół w ogóle nie był mi znany.
musiał być znany!! moja koleżanka miała obsesje na ich punkcie conajmniej w styczniu zeszlego roku!!
a sam zespól jest nawet fajny. Miłe do posłuchania.. I do poduszki ^^
a wake me up when... to juz w ogóle :D
 

sunshine92

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ten zespół, ale Billie jakoś mi się nie podoba... Po prostu nie mój typ. A co do płyt to zdecydowanie lepsze są starsze płytki, niż "American Idiot"
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Green day było super dopuki nie zrobiło sie komercyjne .... coż większosc zespołów sie takimi staje .. przynajmiej mi sie tak wydaje

p.s. nie mówie ze wszystkie, ale dużo takich jest ;/
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
dla mnie GD jest żałosne

można ich wrzucic do jednego kotła z resztą "buntowniczych" kapel dla nastolatek
 
Do góry