Green Day

stephencolbert

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowieckie
Świetna grupa. Co prawda ostatnio trochę nadęta na punkcie nagrywania ambitnych rockowych arcydzieł a ja zdecydowanie wolę ich w lżejszym, pop punkowym wydaniu. Jeśli chodzi o ich albumy z ostatniej dekady to jednak "Warning" > "American Idiot".
 

needconfession

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Green Day = mój ulubiony zespół. Mają świetne kawałki, ale z tą ostatnią płytą się zrąbali. Ciekawe czy powróci stary, dobry Green Day.

Chyba juz nie mamy co liczyć na to, że przyjada do Polski w tej trasie koncertowej...
Na pewno nie w tej. Ale może w następnej. :]
 

konrad202

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
49
Punkty reakcji
0
dzisiejszy 'Green day' to nie punk tylko pop :) jak was się tu czyta to odnoszę wrażenie, że przesłuchaliście tylko płytkę 'American Idiot' - proponuje zapoznać się z reszta dyskografii - zwłaszcza tą z początków twórczości to zobaczycie różnicę
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Jeden z moich ulubionych zespołów. Polecam porównać sobie piosenki z ''1,039/Smoothed Out Slappy Hours'' z tymi z ''21 Century Breakdown''. :D Starsze piosenki mimo tego, że są bardzo do siebie podobne, bardziej przypadły mi do gustu. Utwory z innych płyt, np. ''Dookie'' czy ''American Idiot'' też są fajne (;
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
jest mi zupełnie obojętny. Szczerze to mam gdzieś ten zespół ale kto :cenzura: nazwał to punkiem to nie wiem.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Popieram przedmówcę. Żal mi słuchać jak jakaś ubierająca sie a'la punk mówi, że uwielbia Green daya ;x
 
Do góry