Green Day

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Dobra! ja obecnie uwielbiam Green Day i (przynajmniej tak mysle) nie przestane... kazdy ma prawo sluchac tego czego chce.. i jak tu ktos wspomnial - "niedługo nic słychac o nich niebedzie, teraz jest taka moda na nich" . A pewnie jest tez tu wielu fanów Tokio Hotel. (Ja nic nie sugeruje). I co powiecie na nich? Też nie bylo nic o nich slychac i nagle wskoczyli na pierwsze miejsca listy przebojów.. I to jest tylko moje zdanie - mysle ze Green day spiewa duzo lepiej od Tokio Hotel. I poza tym Green Day wymysla sobie wlasne teksty piosenek...Nie tak jak Tokio Hotel (chyba :mruga: ) :p Z reszta ja nic nie mowie to jest tylko moje zdanie.. :)
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
skądinąd
Dobra! ja obecnie uwielbiam Green Day i (przynajmniej tak mysle) nie przestane... kazdy ma prawo sluchac tego czego chce.. i jak tu ktos wspomnial - "niedługo nic słychac o nich niebedzie, teraz jest taka moda na nich" . A pewnie jest tez tu wielu fanów Tokio Hotel. (Ja nic nie sugeruje). I co powiecie na nich? Też nie bylo nic o nich slychac i nagle wskoczyli na pierwsze miejsca listy przebojów.. I to jest tylko moje zdanie - mysle ze Green day spiewa duzo lepiej od Tokio Hotel. I poza tym Green Day wymysla sobie wlasne teksty piosenek...Nie tak jak Tokio Hotel (chyba :mruga: ) :p Z reszta ja nic nie mowie to jest tylko moje zdanie.. :)

Przegigancko napisane. Ciekawe, że tak się tłumaczysz że nie mówisz, bo to twoje zdanie:p
Ja swoje zawsze wyrażam.

A co do Green Day, to macie rację: niedługo moda na nich minie, juz chyba przeminęła. Słucham punk-rocka, więc powinnam i tego, ale mnie ajkoś nie ciągnie- taki troche pic na wodę, komercja się wkradła do tego zespołu. Lepszy Blink i Yellow Card.

Tokio Hotel- bez komentarza. Po co o nich mówić??

Pozdro:p

Bez wyrzutów.
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Green Day? Ok, no to podobają mi się ich piosenki, lubię ten styl muzyki ale na pewno za rok będę słuchała całkiem innych zespołów niż teraz (ale napewno punk-rockowych :])

P.S. A ten blondynek z GD jest niczego sobie :sexy:
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Owszem...jakiś czas temu, ich muzyka łatwo mi wpadała w ucho...i z chęcią do niej sięgałem...teraz już...raczej, rzadko leci na moim odtwarzaczu mp3 :)
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Jak slysze ten jego glosik to mi sie siekiera w kieszeni otwiera ;/
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Hmmm.... Tylko jedną ich piosenke lubie. Są banalni. Nie ma w nich ani w tym co grają czegos zaskakujacego, czegos co mogłabym szczegolnie zapamietać. Dlatego za nimi nie przepadam.
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
skądinąd
Hmmm.... Tylko jedną ich piosenke lubie. Są banalni. Nie ma w nich ani w tym co grają czegos zaskakujacego, czegos co mogłabym szczegolnie zapamietać. Dlatego za nimi nie przepadam.

Tak. Banalni. Ktoś w końcu mądrze powiedział. Wszystko na jedno kopyt(k)o.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Wszystko na jedno kopyt(k)o....
i żeby zaspokoić apetyty fanek :]

ten zespół może se podać ręke z tokio burdelem , są również wykreowani na potrzeby dziewczynek które myślą że są punkówkami (?jak to sie odmienia!?) .
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
maja niektóre fajne kawałki ale nie równają sie z System of a down lub Kornem
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Nawet lubie Green Day, szczególnie kawałek American Idiot, większość ich utworów jest fajna, ale ten jest po prostu zarąbisty :D
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Heh... ciesze sie że przynajmniej niektórzy lubią Green Day... :)
 

dark lady

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Powiem tak: Fajnie byli póki się nie sprzedali. Teraz rządzi nimi komercja.
Co nie znaczy, że nie lubię ich posłuchać bo grają naprawdę nie źle (ale z Ozzym ... bez porównania!)
Tyle, że ja lubię ich muzykę, nie koniecznie ich, a już na pewno bardziej Tre niż Billego.
Co do płyt... Dookie było bezprecedensowe!
 

madzia0522

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
słuchałam green day ale gdzieś tak pół roku temu wtedy nie słyszało sie o ni tyle teraz to nawet w bravo o nich piszą moja kuzynka mi pokazała bo ja tych śmieci nie czytam (oczywiście nie chce obrazić czyjyś uczuć) oni robią się pod publike co mnie w nich bardzo wkurza teraz już prawie każdy słyszał ich piosenkę słuchałabym ich jakby nie robiło tego pół mojej klasy teraz zaczełam słuchać Red Hot Chili Peppers polecam !!!
 

dark lady

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
słuchałam green day ale gdzieś tak pół roku temu wtedy nie słyszało sie o ni tyle teraz to nawet w bravo o nich piszą moja kuzynka mi pokazała bo ja tych śmieci nie czytam (oczywiście nie chce obrazić czyjyś uczuć) oni robią się pod publike co mnie w nich bardzo wkurza teraz już prawie każdy słyszał ich piosenkę słuchałabym ich jakby nie robiło tego pół mojej klasy teraz zaczełam słuchać Red Hot Chili Peppers polecam !!!


Nom ja zaczełam słuchać już bardzo dawno temu. A pół roku temu tez było już sporo o nich słychać (skoro w 2005 byli nominowani do Grammy).
Brawo! Przerzuciłaś się na zespół, który zaczął traktować muzę podobnie do Green Daya. Tyle, że może mają trochę inny styl, ale u mnie w klasie nawet techerówy tego słuchają.
Polecam stare kawałki tegóż zespołu. Oni własciwe zawsze byli znani, ale...
Najśmieszniejsze jest to, że Dani California jest praktycznie o niczym, a wszystkim tak się podoba... wnioskuję, że zawdzięczają to teledyskowi.
 

jakubino

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeden z moich najbardziej znienawidzonych zespołów w historii... Taką frajerzy komerchę odwalili, że to się w głowie nie mieśći! Nie nawidzę punk-rocka, ale moim zdaniem powinno się mieć szacunek do prawdziwych kapeli punk'owych i nie nazywać tych lovelasów punk'owym zespołem! To co najwyżej kiepski post-punk...
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Nie lubię. Komercyjny, amerykański light punk. Wnerwiają mnie te : bliki,gindeje,sumy łehe. American idiot jedyna płyta tej kapeli jaką mam ,zapewne ostatnia.
 
Do góry