Glany

Wks.SS

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czarne glany ... biale sznurówki !! Glany z zamszu ... :/ To nie wypali .... Zgadzam sie z Redim Glany powinny byc wytrzymale !!
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Glany tylko Czarne, co klasyka to klasyka, a białe hmmm nie wiem ale to przeczy idei '^^ nosze od 4 lat, pierwsze miałem ze steel'a, teraz z HD i muszę przyznać że dużo lepsze są ze steel'a.
 

Throe

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polska
Nie noszę glanów, ani nie podoba mi się jak ktoś je nosi, wole normalne buciki jakieś, seksowniejsze bardziej ^^
 

lia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja mam takie pytanie...
Niedawno kupilam glany HD 20-dziurkowe, ogolnie swietne tylko SKRZECZA jak nie wiem! Przy kazdym kroku, szlag mnie trafia jak gdzies w nich ide... Wczesniej nigdy nie spotkalam sie z takim czyms, denerwujace jak nie wiem co.

I to pytanie w zwiazku z tym - mial ktos taki problem tez?? Przestalo moze po pewnym czasie??
Z gory dzieki za odp ;)
pozdro
 

darooo

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja nie mam glanów i raczej nigdy nie założę bo to nie mój styl. U innych to mnie to ani grzeje ani ziębi, jak ktoś lubi to proszę bardzo :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A ja mam takie pytanie...
Niedawno kupilam glany HD 20-dziurkowe, ogolnie swietne tylko SKRZECZA jak nie wiem! Przy kazdym kroku, szlag mnie trafia jak gdzies w nich ide... Wczesniej nigdy nie spotkalam sie z takim czyms, denerwujace jak nie wiem co.

I to pytanie w zwiazku z tym - mial ktos taki problem tez?? Przestalo moze po pewnym czasie??
Z gory dzieki za odp ;)
pozdro

Poczekaj aż się trochę skóra wyrobi to będą mniej skrzeczeć ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
pierwsze miałem ze steel'a, teraz z HD i muszę przyznać że dużo lepsze są ze steel'a.
A to dla mnie nowość akurat, bo HD zawsze kojarzyłem z renomowaną marką, która robi dobre obuwie. Sam nie miałem ich, ale znajomi mają i nie narzekają. Za to steele mam i po około pół roku się rozpadły, już kilka razy u szewca były klejone i jakoś tam się trzymają, ale generalnie żadna rewelacja. Może też kwestia eksploatacji, ja tam ich nie oszczędzam ;)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Ja mam steel'a i trzymają się już ponad rok, żadnych śladów użytkowania, nawet szwy się nie porozluźniały. Glan musi być czorny jak dusza cotożercy, heretycy.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To pewnie jak chodzisz po wykładzinie itp. a podeszwy są nieco mokre. To normalna rzecz dla każdego buta.
 

lia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
To pewnie jak chodzisz po wykładzinie itp. a podeszwy są nieco mokre. To normalna rzecz dla każdego buta.

hmm... jak chodze po czymkolwiek... po ulicy, po chodniku, po schodach, po kafelkach, po deskach, po wykladzinie, po linoleum... itp itd :p
I sa suchutkie;P

no dobra... trzymam sie nadziei ze po jakims czasie przestana, ktos mi ostatnio powiedzial ze jemu po roku przestaly... po roku!! zbyt szybko to to nie jest
 

Leni_

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale jednak - cierpliwość popłaca ;) Z glanami często gęsto jest wiele problemów na początku. Ja na przykład kiedyś miałam tak pokaleczoną łydkę, że myślałam, że zostaną mi blizny BB)
 

vekh

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
No cóż... Glany jakie są każdy widzi, ale jak się czasem widzi dzieciaczki w różowych arafatkach i glanach z białymi sznurówkami to, aż się słabo robi (może przejaskrawione, ale chyba każdy rozumie o co chodzi).
P.S
Nie macie tak, że język w bucie "ucieka" na którąś ze stron? Tyczy się to wysokich glanów.
 

sceptic

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
To ja mam pytanko;d
Co Wy widzicie w tych glanach?:|
Co jest fajnego w noszeniu tych ciezkich i niewygodnych buciorów?
Nie żebym chciała kogoś uraźic czy cos, pytam po prostu:p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
1. Są wygodniejsze niż większość adidasów itp.
2. Ładnie wyglądają
3. Są mocne
4. Są praktyczne
5. Jak ktoś Ci wyskoczy i przesuniesz mu podeszwą po piszczelu, to odechce mu się żyć
6. Bez problemu możesz chodzić po kałużach bez obawy, że przemokną
7. Jak nie nosiłaś to się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To ja mam pytanko;d
Co Wy widzicie w tych glanach?:|
Co jest fajnego w noszeniu tych ciezkich i niewygodnych buciorów?
Nie żebym chciała kogoś uraźic czy cos, pytam po prostu:p

1. Podobają mi się
2. Przyzwyczajenie do wysokich butów ponad kostkę, teraz jak ubieram np. półbuty to noga jakoś mi tak lata.
3. Latem jest w nich chłodno, a na zimę wystarczy zmienić filcową wkładkę na jakąś grubą i mamy idealne buty na te nasze zimy.
4. Dzięki "zamontowanej" blaszce w szpicach, śmiało można skakać w pogo, nie martwiąc się, że ktoś inny glanem przyciśnie ci palec
5. Na chlapy idealne, nie ma mowy o przemoknięciu.
6. Załóż sam a dowiesz się dlaczego w nich chodzimy.
7. Są wytrzymałe.
 
Do góry