Glany

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja nie noszę, ale podobają mi się. A tak z ciekawości - tylko się nie śmiejcie :p Nogawki od spodni wkładacie w glany czy nie? :p

Kiedyś jak miałem jeansy z wąskimi nogawkami to wkładałem do środka. Teraz nawet jak są to jeansy z wąskimi nogawkami to nie wpuszczam do środka.
Jak za szerokie są jeansy to beznadziejnie to wygląda, z bojówkami przeważnie też.
Teraz to jedynie wpuszczam do środka spodnie od munduru strażackiego (na treningach, podczas robót przy remizie itd.)
 

hariett

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
To ja spytam z ciekawości ;) Co takiego jest fajnego w noszeniu glanów?? dlaczego wolicie je od obuwia sportowego czy kalsycznego?? Np. ja nie rozumiem jak można butowac w takim obuwi co jak niektórzy pisza jesy bliskei śmeirci, starsznie brzydko to wyglada, jak mi sie zuzyja to kupuje nowe choc wiadomo, że nie ma to tak wygodnie jak w starych butach ;D A ja np. mi sie nie podoba u dziewczyn, ze nosza takie obuwie w lecie a i zima tez. Ja tylko pytam bo nie interesuje mnei kto w czym chodzi, zeby była jasnosc ;)


1. To że nigdy nie jest w nich mokro
2. Super wygodne butki!
3. Jeśli mieszkasz w dzielnicy, którą żądzą dresy, skiny i jeszcze ktoś, to zapewnia ci to niejaką ochronę.

Ja w październiku dostałam glany, i chodzę w nich prawie na okrągło... Czy plucha, zawierucha- glan poniesie cię bezpiecznie przez miasto, bez pomocy wypychania butów 2 parami skarpet. Moje są czarne, ze "Stal" heh:p
 
T

TuxMan

Guest
3. Jeśli mieszkasz w dzielnicy, którą żądzą dresy, skiny i jeszcze ktoś, to zapewnia ci to niejaką ochronę.
jak bylem mlody i nosilem glany to mnie pobily zle skiny, popsuli mi twarz i 7 zeber ale stopy przetrwaly dzieki glanom. super buty polecam :papa:
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Zawsze istotne ochronić nogi, prawda? Można uciekać jednocześnie kopając. Glany są bronią a nie pancerzem, zabójczą bronią.

TuxMan - Złe skiny? Tzn co? Ze wścieklizną?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czy plucha, zawierucha- glan poniesie cię bezpiecznie przez miasto, bez pomocy wypychania butów 2 parami skarpet.
Nie byłbym taki pewien. Glany na mróz bez odpowiedniej ilości odpowiednio grubych skarpetek to samobójstwo.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jak bylem mlody i nosilem glany to mnie pobily zle skiny, popsuli mi twarz i 7 zeber ale stopy przetrwaly dzieki glanom. super buty polecam :papa:
i jaki z tego morał- nosić glany na twarzy ;) i żebrach, a nie tylko na nogach ;)
 

efemjot

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
1
Niejaka ochrona? Szczególnie jak się nie umiesz bić a gości jest w jakiejkolwiek liczbie mnogiej... tylko "pomogą" ^^ - przeca w glanach się nie da biegać... -_- (w przeciwieństwie do wojskowych...)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Niejaka ochrona? Szczególnie jak się nie umiesz bić a gości jest w jakiejkolwiek liczbie mnogiej... tylko "pomogą" ^^ - przeca w glanach się nie da biegać... -_- (w przeciwieństwie do wojskowych...)
:cenzura: za przeproszeniem wiesz. już bywało że miałem bieg przez miasto w glanach jak byłem spóźniony. dobiec dobiegłem szybko.z glanami miałem inny problem
mam 20 dziurkowe, i jak mocno zawiąrze to bywa problem wtedy :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie, wcale. Kiedyś na wf-ie w glanach biegłem na kilometr bodajże i jako jeden z pierwszych dobiegłem.
 
T

TuxMan

Guest
TuxMan - Złe skiny? Tzn co? Ze wścieklizną?
nie wiem jak to opisac tak wiec narysowalem obrazek zeby to zobrazowac :papa:

tuxman_49c3b4dbc365c.jpg


oto zle skiny
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie byłbym taki pewien. Glany na mróz bez odpowiedniej ilości odpowiednio grubych skarpetek to samobójstwo.

Ja tam daję grubą wkładkę i po sprawie :) A na lato cienką filcową.

Nie, wcale. Kiedyś na wf-ie w glanach biegłem na kilometr bodajże i jako jeden z pierwszych dobiegłem.

W glanach można i biegać bez problemu :) Wiele razy w nich biegałem, w tym kilka razy za autobusem :D


kiedyś tak teraz już nie..
Krócej się nie dało ? :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a dało by się dało :)
no napisałam po prostu krótko i zwięźle :p
 

Marni

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
W sumie moje glany "zginęły " śmiercią naturalną. ;]

Szczególnie po tej zimie,kiedy to byłam jak zwykle w Wilnie,a tam pogoda dochodziła do -15 stopni i śniegu po kolana. Jak wysiadłam z autokaru i pierwszy raz spojrzałam na grubą warstwę lodu na drodze,to już wiedziałam,że moje glany tego nie zniosą. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
W sumie moje glany "zginęły " śmiercią naturalną. ;]

Szczególnie po tej zimie,kiedy to byłam jak zwykle w Wilnie,a tam pogoda dochodziła do -15 stopni i śniegu po kolana. Jak wysiadłam z autokaru i pierwszy raz spojrzałam na grubą warstwę lodu na drodze,to już wiedziałam,że moje glany tego nie zniosą. :)
marne glany, moje lodówką były że modliłem się o zdjęcie ich z nóg, ale wiesz, zwykłe buty szlag trafił, czarne kowbojki flek się zerwał, brązowe przedziurawiły, a me przeciwpancerne glany dalej stoją od lat :D
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Czarne, 10-dziurkowe, za jakieś 150 zeta, z ciemno-fioletowymi sznurówkami, noszę je już drugi rok i nie narzekam :) A firma jakaś na "R", Rascal czy coś. I osobiście uważam, że to świetne, praktyczne i klasyczne obuwie.
 
Do góry