Glany

lia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
P.S
Nie macie tak, że język w bucie "ucieka" na którąś ze stron? Tyczy się to wysokich glanów.

Taaa, w jednym mi ucieka, calkiem do tylu:p Ale to przez to ze na poczatku sie zle ta skora w jezyku ulozyla... Tez wkurza, nie tak bardzo jak skrzeczenie heh:p


To ja mam pytanko;d
Co Wy widzicie w tych glanach?:|
Co jest fajnego w noszeniu tych ciezkich i niewygodnych buciorów?
Nie żebym chciała kogoś uraźic czy cos, pytam po prostu:p
Widac ze nie nosilas:p Najwygodniejsze buty:) Na pocztaku wiadomo ze sztywne ale jak sie rozchodzi to baaja:))
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
Kiedys mialam Kmm, teraz , jakos okolo 2 lat temu zainwestowalam w steele, ale zaczelo sie chrzanic, bo zrobila mi sie dziura ( w sumie juz ze 4 cm ) w zgieciu miedzy blacha a sznurowkami... niestety nie da sie juz tego naprawic, bo jakiekolwiek szwy czy kleje i tak sie szybko rozejda. Mam wiec wersje ultra light na suchsze dni :p

Jednak, jakos nie moge sie przekonac do zmiany marki na HD, nie lezy mi ich wyglad :>

ZGodze sie, jedne z najwygodniejszych butow na swiecie. Ciezkosc po 2-3 tygodniach przestaje przyciagac uwage ;)
 

szczygi

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja również noszę. Od jakichś 8-9 lat (oczywiście wymieniam na nowe modele :p). Nie "wyrosłem" z chodzenia w nich. I nadal uważam, że są bardzo wygodne. Nie chodzę w nich w lecie, jak niektórzy... ze zrozumiałych względów chyba ;>. ale od jesieni do zimy do standardowy but na prawie wszystkie okazje :)
 

dariaaas

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
warszawa
ja w sumie chodzę w glanach tak od 2 lat i dla mnie glany są najwygodniejsze ze wszystkich butów ;p. W wakacje czasem zdarza sie pochodzić ale głównie na jakieś koncerty.
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
...dla mnie glany są najwygodniejsze ze wszystkich butów ;p...

Kiedy już stopa przystosuje się do buta :p Pierwsze dni w nowych glanach były dla mnie jednak z lekka mordęgą.
No, tak czy owak, zakupiłam sobie zielone Grindersy na początku liceum, tj. jakieś 7 lat temu i mam je od tej pory. Nie ma jak kalosze z wiązaniem. Wyglądają już... źle, ale i tak je kocham ;-)
Mam jeszcze zakupione za czasów głębokiego mroku i gotyckości sięgające pod kolano czarne glany HD. Wiążę je ok. 10 minut...
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Co do glanów tak, ale zależy czy mi się chce na noge to włożyć jak nie to byle co ubiore he
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
No w sumie to jeden szkopuł, jak mi się gdzieś spieszy to nie ma szans, żebym jeszcze wiązał glany - zresztą skórę mam na przegubach palców potwornie już zrogowaciałą od tych sznórówek ^^.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
No w sumie to jeden szkopuł, jak mi się gdzieś spieszy to nie ma szans, żebym jeszcze wiązał glany - zresztą skórę mam na przegubach palców potwornie już zrogowaciałą od tych sznórówek ^^.
E tam, sznurowanie zawsze zajmuje mi kilka sekund :D . Mam glany zasznurowane do piątej dziurki, można spokojnie nogę włożyć, a potem obwijam sznurówkę dookoła nogi, zawiązuję supełek i po sprawie :p . Tyle samo zajmowałoby mi założenie adidasów.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja też mam gdzieś do 5-6 włożone, dalej mi się nie chce. A obwiązywanie dookoła to dobry patent, zwłaszcza przy moich 2,5-metrowych sznurówkach :D
 

TED69

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
204
Punkty reakcji
0
No w sumie to jeden szkopuł, jak mi się gdzieś spieszy to nie ma szans, żebym jeszcze wiązał glany - zresztą skórę mam na przegubach palców potwornie już zrogowaciałą od tych sznórówek ^^.


No właśnie..... gdyby nie kwestia wiązania to byłby idealne. Ale wtedy pewnie wyglądałyby jak gumowce :(
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Czy Wasze glany też tak niesamowicie skrzypią :D ? Wejdę do jakiegoś pomieszczenia to od razu słychać tylko skrzyp, skrzyp. Czy to tylko moje są tak oryginalne :p ?...
 

Fenris666

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Glany noszę przez cały rok z wyjątkiem lata i upalnych wiosennych dni. Latem wrzucam adidasy bo trampków nie cierpię.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Wyjasni mi ktos dlaczego HD sa takie drogie. I dlaczego przed promocja kosztowaly 240zl a po 30% obnizce cen kosztuja 245zl?!
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Tak działają promocję, nie cena ma klienta przyciągnąć a jedynie % do niej doklejone. Ludzie dają się na to nabierać. Cena jest tutaj wyznaczona przez firmę, płacisz za znaczek, nie za jakość.
 
Do góry