Glany

Mass_Murderer

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam klasyczne, czarne 10-dziurowe glany z Dr. Martens, w środku na wkładkach pisze "non-safety footwear". Bezpieczne dla właściciela, niebezpieczne dla nieprzychylnych. ;)
 

Tadzik1998

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Ja mam zamiar kupić niebieskie, 10 dziurkowe z Tracks Boots *__*
Co myślicie o kolorowych glanach .?
 

Silv@r

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja mam 14, całe czarne HD. ;) Nie stety czeka mnie jeszcze ich rozchodzenie, ale i tak kocham te buty.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
przyznam sie szczerze,że mnie takie buty nie kręcą,są dla mnie za ciężkie.Ale o gustach się nie dyskutuje.
 
B

BraveNewWorld

Guest
A moja ciekawość musi zadać jedno pytanie. Co sądzicie widząc na chodniku gimnazjalistkę w glanach? No tak, wiadomo, każdy ma prawo do noszenia co mu się podoba, innych to nie powinno obchodzić itd., ale przecież COŚTAM sobie w takim momencie myślicie, tylko nie wypada tych myśli wyrażać - a ja właśnie zapytam! Co w takim momencie myślicie? Wydaje się wam to śmieszne?

Dla uniknięcia niejasności: Pytanie zadaję z ciekawości i chęci poznania ludzkiej natury, a nie z obawy przed brakiem akceptacji etc.
 

14NL

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
@BraveNewWorld Zależy jeszcze jak te glany komponują się z resztą ubioru. Zazwyczaj mnie śmieszą, ale nie zawsze, bo czasem niektórym pasują, gdy odpowiednio dobiorą resztę. w tym drugim przypadku odczuwam zaciekawienie, bo mało dziewczyn widzę na codzień w glanach. Jeszcze jest opcja, że odczuwam pogardę, ale to naprawdę rzadko, najczęściej jak widzę czerwone sznorówki u takiej, przy tym jakieś anarchie, albo pacywki lub to i to oraz patologię na głowie... O zgrozo...
Podsumowując glany u dziewczyn z gimnazjum przykuwają mą uwagę, ale to co o niej pomyślę zależy od całości jej stylu ubioru.
 

mbo12

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Główną cechą glanów jest ich wygląd, odróżniający się od obuwia noszonego na co dzień na ulicy. Często dla wyróżnienia sznurowadła w glanach zamieniane są na wyraźnie kontrastujące barwą, np. białe, czerwone lub w barwach fluorescencyjnych, czasami odmiennej barwy w każdym bucie. Często kolor sznurowadła świadczyć ma o guście muzycznym bądź przekonaniach politycznych właściciela butów (np. białe są typowe dla środowisk ultraprawicowych, a czerwone dla ultralewicowych oraz anarchistów).
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
To nie powinny być glany czarne i pastowane.
Bo jakby się, nie daj Boże, okazało, że czujniki w różnych bramkach badawczych piszczą czy dzwonią, to byłby kłopot.
Wprawdzie niejaki Bokszczanin zaręczał, że pasta nie jest sygnalizowana przez jedo wyroby, ale kto go tam wie ...
 
A

alfabeta11

Guest
10 czarne, trochę już poniszczone Steel.
Co do gimnazjalistek w glanach to w sumie to kupę mnie obchodzi w czym chodzą takie gimnazjalistki. Jak im się glany podobają to spoko. Niech sobie noszą. Ja nie mam nic do tego. Chociaż nie... inaczej. Ciekawi mnie każda osoba, którą widzę w glanach bo tam, gdzie mieszkam nie ma tego za wiele.
 

Comp

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mam zwykłe czarne 10 dziurek firmy Marines kupione w Army shopie lubię je za to że w zimę jak jest śnieg to idę przez niego a nie omijam bo mi się coś nasypie.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Comp napisał:
Ja mam zwykłe czarne 10 dziurek firmy Marines kupione w Army shopie lubię je za to że w zimę jak jest śnieg to idę przez niego a nie omijam bo mi się coś nasypie.
To się tyczy każdego podłoża, nie tylko śniegu :p Błocko też nie jest straszne.
 

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Kolorowe glany = super. Pięknie wyglądają! Widziałam raz białe, w dodatku wyższe niż standardowe do pół-łydki, były takie praktycznie pod kolana i się zakochałam... Szkoda, że musiały być sprowadzane, bo ile się naszukałam (czy to online czy po sklepach), to nawet nic zbliżonego nie widziałam. Może ktoś wie, gdzie szukać? Nawet bym się nie zdziwiła, gdybym miała pod nosem a nie zauważyła ;) Ja mam od latek paru czarne właśnie, zjechane, wytarte ale mieszkają za łóżkiem nadal, gdybym ich potrzebowała wystarczy założyć i ruszyć w świat :)
 

Hanna Kmietek

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Już nie wyobrażam sobie jak można w tym chodzić cały rok, bo mi jest zwyczaje ciągle za gorąco, ale kiedy byłam mała rodzice kupili mi niebiesko czarne dziecięce glany. Nie mogli patrzeć jak zabierałam starszemu bratu jego glany, podobno byłam jedyną dziewczynką w rodzinie co zamiast mamusinych szpilek wolała buty brata. Mama do dziś trzyma te moje buciorki :)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
No latem w upały też sobie nie wyobrażam pomykać w glanach, ale na wiosnę i jesień to moje ulubione buty, całkiem często w nich chodzę. Uważam, że żadne buty nie są tak wygodne jak Steele, jak już dopasują się do stopy to jak druga skóra.
 

Morgan

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
6
He he, kiedyś zdarzyło mi się po górach cisnąć w tych moich prastarych Martensach w 30 stopniowy upał xD Jakoś nie przepadam za kolorowymi.
 
Do góry