Glany

Ptomaina

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Miasto
Ezoteryczny Poznań
avesatan.jpg


moje dziubdziusie *.*

Prawy to Łokietnik, a lewy to Vendetta :D

Steel ^_^
 

ulkakulka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Hah mój lewy to Jack, a prawy Rzeźnik, chociaż jeszcze (na szczęście) nie sprawdziłam jego umiejętności :]
 

liranna

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Czarne, 10-cio dziurkowe, firmy trucks boots.
Jeszcze ich nie ochrzciłam, co nie znaczy, że ich nie kocham. :p
 

Amal

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
32
ja mam 19-sto dziurkowe i je uwielbiam. świetnie sptawdzają sie na imprezach masowych( zwłaszcza w przypadku drobnej osoby jak ja). podoba mi sie pomysł z nazywaniem :p.
dzięki moim glanom mam niezły ubaw jak widzę reakcję niektórych sprzedawców gdy pytam sie o 3m sznurowadła:D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Gdy śmierć krzyknie moje imię, gdy przyjdzie czas ruszyć do piekła ,
mam jeszcze jedno życzenie ,pochować mnie w butacj martensa. "

Oczywiście classic czarne ale mam zamiar kupić jeszcze kiedyś bordowe.
 

Pitek13579

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Glany to najwygodniesze buty jakie nosiłem
jeśli chodzi o kolor to wg mnie czarne klasyczne ( są nawet różowe w kwiatki ) :D
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
ja kupiłam przecierane niebiesko-czarne na rock metal shop, :cenzura: są . :D
za 250 zł.
zadowolona jestem, polecam. :>
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Kiedyś nosiłem, ale wole raczej "lżejsze" obuwie, dlatego ostatecznie porzuciłem glany choć mimo wszystko sentyment pozostał :D
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Ja uwielbiam Glany, osobiście noszę takie:
1262932.jpg

KMM-14-tki.
Do tego białe sznurówki i wiązanie na drabinkę.
Idealne do dymów i skakania po głowie.
 

marcewu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! ;) Wybaczcie, że swój pierwszy post zaczynam od oferty sprzedaży, ale oferuję glany shark po bardzo okazyjnej cenie (nie używałam ich prawie w ogóle dlatego wyglądają na praktycznie nowe, cena o 100 zł niższa niż za najtańsze nowe na allegro) i pomyślałam, że może ktoś byłby nimi zainteresowany. Chętnych do obejrzenia zdjęć zapraszam pod ten link: http://kujawsko-pomorskie.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=354251879&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ354251879MXGuidMZ135715ee-aeb0-a20b-2753-1900ffff1fb7 :)
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
HD, czarne czternastki, już niedługo kończą cztery latka :)
a zdjęcie, ku*** nie chce wejść.. ;/
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
właśnie zdzieram trzecią parę: pierwsze, jakie miałam to czarne HD 20, potem Steele 10 przecierane na biało, a teraz zwykłe, czarne Steele 10. Nie ma lepszych butów na świecie - bez problemu stopy przeżyją koncert, można komuś przywalić, a do tego są wygodne :)
 
B

BraveNewWorld

Guest
Jeśli glany to TYLKO czarne, to po pierwsze. :p Bardzo mi się podobają, piękne buty, ale póki co jakoś tak nie mogę się przekonać. Podobają mi się u innych i sama... no niby też bym chciała w nich chodzić, piękne są, ale wiadomo jak to jest, jestem dziewczyną, mam 14 lat i nie chodzi mi nawet tyle o to co powiedzą o mnie inni, ale, nie oszukujmy się, każda z nas chyba chce się podobać, nie? Co prawda mnie interesują właśnie głównie panowie w glanach i z pieszczochami. :D Nie wiem, może kiedyś.
 

Gorzki93

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, pierwszy post na tym forum. Niedawno kupiłem glany Jolexa 10-dziurowe za 125zł (oblachowane) z allegro i ciekaw jestem ile wytrzymają. Narazie jeszcze nieochszczone (glany winno chrzcić się boju, np. na grupie dresów), ale pewnie niedługo się ten stan utrzyma. Nie miałem za bardzo kasy a poprzednie desanty (bez blach, 5-dziurowe) trzymam już tylko z sentymentu. Po 3 latach mają razem 11 dziur, w tym 1 po nożu (bawię się motylkiem). Glany przeszły chrzest bojowy już w 1. miechu, ale jakoś tak ich nie nazwałem...
 
Do góry