Glany

EdwardZnienacka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kocham ,po prostu kocham. Na moje pierwsze martensy zbieralem caly rok kiedyś. Aktualnie chodze w bordowych model 1460c_big1192507.jpg
 

Maximum.

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
A bo to tam, bo to tu.
Święte obuwie. Dostaję pierwsze na wrzesień. Od razu idę na głęboką wodę - dwudziestki będą. Klasyczne czarne. Undercovery z piekła rodem. Jakoś nie straszy mnie wizja ich wagi, bo lubię takie buty, wiązanie - czysta przyjemność dla prawdziwego glaniarza. Jedynie moja rodzina jest przerażona tą wizją. A Udnercoverki te: http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-15571-glany-UNDERCOVER-czarne-20-to-dziurkowe-70-3224-00-SURPL-002-.html
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Haha ja w nich wszystko już robiłam, pływac tez pływałam i myślaąłm ,ze już nie wypłyne :D
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Niedługo trzeba będzie znów zakupić parę glanów, jednak tym razem wolę wydać trochę więcej (mam dość ciągłego klejenia podeszwy...). Jakie firmy polecacie? Optymalnie byłoby dać tak z 200-300zł, ale myślę czy nie zaszaleć i nie kupić sobie Martensów. Warto wydawać na nie tyle kasy?
 

inquieto

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Noszę. Bardzo lubię. Świetne buty. Mam nawet dwie pary, choć jedną całkiem niepotrzebnie, z własnego kaprysu pomalowalam białym korektorem w stokrotki. Średnio fajnie to wygląda, ale i tak częściej noszę zwykłe, czarne. Te stokrotkowe zbyt przykłuwają uwagę xD
 

Kałasznikow

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
38
Punkty reakcji
3
Niedługo mam zamiar kupić Martensy, jednak w tym bardziej wojskowym kształcie- model Navy o ile dobrze kojarzę.
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mam 10 Steela. Uwielbiam glany ;) najlepsze buty na zimę i koncerty xD
 

Smash334

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kraków
ale na pewno bezpieczne jak Ci coś upadnie na stopę czy cuś i zawsze mogą służyć samoobronie :)
 

ulkakulka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Mam Steele i są mega wygodne, oczywiście mszczą się na moich stopach gdzy zaloże do nich stopki ale da się wytrzymać ;p Glany sa najbezpieczniejsze, moja koleżanka raz na obozie harcerskim rąbała drewno i siekiera jej się ześlizgneła z pniaka i gdyby nie glany to ciężko by było z nogą :pokrecony:
 

solar980

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
z własnego doświadczenia nie polecam firmy steel miałem 2 pary tych butów kolega także miał te buty i w każdych języki uciekają
w różne strony :mruga: zdecydowanie lepiej kupić HD
 

vianco

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
chcesz wiedzieć ile czasu jeszcze CI zostało? zobacz-> http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/349news.php
 

Szynszyla06

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Hehe tak, z tymi jęzorami prawda :p
ja noszę glany już dosyć długo i mnie to nie drażni ale na początku to naprawdę irytujące...
i nic nie można na to zaradzić
 

Daretzki

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja jakoś nie mogłem się nigdy do glanów przekonać :p na zimę wolę zwykłe buty zimowe, lub nawet adidasy, na lato tylko i wyłącznie adidasy.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Oczywiście mam glany, noszę już trochę, obecnie mam czarne Heavy Duty, 10 dziurek. :) Jestem z nich cholernie zadowolony, bo noszę je dwa lata prawie już i poza obtarciami na stalkapie nie widać śladów używania w ogóle. Dlaczego noszę glany? Nie, nie jestem metalowcem. Ani rockowcem, ani gothem, jestem tylko wolnym człowiekiem(hippisem tez nie), który uwielbia muzykę gitarową i uważam, że nie trzeba wcale być żadnym metalem, żeby nosić glany.
 

ulkakulka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Każdy ma inny gust i potrzeby. Ja nie wyobrażam sobie życia bez moich glanów. Nie raz jak jestem zdenerwowana zamiast robić coś głupiego siadam z pastą i je pastuje, relaks gwarantowany ;p
 
Do góry