Glany

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Mi ostatnio rzadziej pękają. :sexy: Parę dni temu jednak mi się nudziło i ściągnęłam ze sznurówki do połowy tą czarną osłonkę i mam czerwony trzon sznurówy na wierzchu. Ładnie się prezentuje. :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Spróbuj spiłować środek tych kółek przez które przeciągasz sznurówki i kup woskowane.

Ja wybrnąłem z tego problemu trochę inaczej - zacząłem wiązać glany na tzw. drabinkę, szybciej się je wiąże i sznurówki od 2 lat mam te same.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Wystarczy, że kupisz wyjątkowo długą. :) Chociaż, fakt, u mnie w mieście zakres sięga do 1.80 i po dłuższe muszę jeździć do większego miasta, bo tu po prostu nie sprowadzają.
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jak mi pękają sznurówki to nawet mi się nie chce wymieniać tylko robię supełek w miejscu peknięcia i trzyma się bardzo długo :D
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
u mnie proces pękania jest zazwyczaj długi... nieraz zostaje kilka białych nitek z całej sznurówki i są:) teraz mam jedną sznurówkę normalną a druga to 4 sznurówki takie cieniutkie jak to pantofli związane razem. xD cholernie śmiesznie to wygląda ale tak się ratowałam i tak już zostało bo nie chciało mi się zmienić ^^
 

KANADIAN

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
W sumie to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

mam teraz pytanie za 1000 punktów.
Czy jakbyście mieli możliwość zakupić Glana z innego materiału niż skóra czy byście go kupili, i jaki musiał by być to materiał?

Dlaczego takie pytanie, pracuje dla firmy która właśnie takie obówie produkuje, i mam 2 questy. Jeden z nich to znaleźć alternatywny materiał do glana skórzanego, problem w tym że osobiście nie widzę siebie w glanie nie skórzanym, stąd też kieruje się do waszego forum. Mam kilka typów ale nie chciał bym nikomu nic sugerować.

Dzięki za pomoc !!!

Na często pękające sznurówki znam tylko jedną radę, wolniej sznurować, tak oczko po oczku, a nie ciągnąć aż pół buta się zjedzie :sexy:. Sznurówki starczą tak z 10-20 razy dłużej. moje mam już ok 4-5 lat i wymieniałem sznurówki raz, i to chyba lewą tylko. Do tego mam wyższe ale mają zamek z boku, więc podejrzewam że sznurówki starczą na długooooo.

W razie pytań o różne tematy związane z glanami zapraszam, pomogęa jak tylko potrafię.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
1152634366.jpg
buty spadochroniarza bundezwery :]

nic się im nie równa !!:eek:k:
ze sznurówkami nie mam problemów zwykle chodze w rozsznurowanych ...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
czarne martensy czyli klasyka

A od kiedy martensy sa klasyka jesli chodzi o glany? Albo inaczej, dla kogo sa klasyka, dla lalek EMO czy dzieciakow, ktorzy bawia sie w jakies nieznane im subkultury?

Dirk_Struan fajne buty, kiedys tez takie widzialem, wtedy wydawaly mi sie za drogie, ale do dzis zaluje, ze ich nie kupilem. Podobno dlugo trzymaja.
 

julkaa85

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
nosiłam martensy długi czas, najpier wiśniowe potem czarne, ale do dziś mam stwardnienia na piętach, więc nie polecam
 

kick

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
3
A od kiedy martensy sa klasyka jesli chodzi o glany? Albo inaczej, dla kogo sa klasyka, dla lalek EMO czy dzieciakow, ktorzy bawia sie w jakies nieznane im subkultury?

Człowieku, nazwa Martensy pochodzi od nazwiska wynalazcy tych pięknych butów- Dr.Klausa Maertensa który będąc w wojsku stworzył je dla żołnierzy Wehrmachtu aby ze złamanymi nogami nie zapieprzali w ciężkich wojskowych buciorach. Potem patent na te buty wykupili brytyjczycy i nazwali je Martensami żeby sobie języka nie łamać.
I jak to nie są klasyką, skoro od pierwszego kwietnia 1960 roku istnieją na rynku?!

Co prawda ja noszę HD, ale szacuneczek dla Martensów jako dla "matek" mam :)
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Dirk_Struan fajne buty, kiedys tez takie widzialem, wtedy wydawaly mi sie za drogie, ale do dzis zaluje, ze ich nie kupilem. Podobno dlugo trzymaja.
żałuj żałuj ;) nie są drogie dobre kupisz za 200 pln a wypasione za niecałe 400 pln ja nie żałuje wydatku ... jak się człowiek ustabilizuje objetrościowo i mentalnie dobre buty starczają na bardzo długo kwestia tylko do czego używasz ...
 

wokalistkagothic

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Berlin
Ja swoje glany kupiłam za bodajze niecałe 140 zł Steele 15 dziurkowe.. generalnie chodze w nich codziennie już rok i jestem bardzo zadowolona.. bo nic im nie dolega :) i nie dziwię sie ludziom że noszą je codziennie skoro na początku musieli stoczyć z nimi walke żeby je rozchodzić:) ale to łaczy..:X
 

psychic

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Glany to moja miłość :D
Mam 2 pary: 1. 10-dziurkowe (czarno-zielone); 2. 20-dziurkowe (czarne z klamrami ze Steel'a).
Obie pary uwielbiam i nie wiem co bym bez nich zrobiła :D
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
A ja wczoraj dostałem wp***dol przez moje G. - nadal je kocham.
Wsiury szukające rozróby podłapały "Tomka" oraz "glany" z wypowiedzi moich znajomych.
Potem było: "Chodź tutaj, sku*wielu w glanach".
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
I co Ptysio37, dajesz sie tak każdemu lać? Ożesz :cenzura: męczennik wielbicieli glanów.
 
Do góry