Glany

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
moje glany w sobote zostały stuningowane, opony zimowe wymienione na letnie :D A na serio: grubą wkładkę wymieniłem na cienką filcową i rano jak stoję na przystanku to nawet mi trochę zimno w nogi :) Więc nadal nie rozumie tych co mówią, że w glanach latem nie da rady chodzić...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A moje zaczęły skrzypieć. Chyba ich kres jest już blisko.
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Mało kiedy moje glany noszę, szczególnie że szew na przodzie został zrobiony beznadziejnie i poodchodził od środka (Steel, nie polecam;p) ...zresztą popełniłam błąd bo wzięłam o pół numeru za małe i na dłuższych trasach mam pięty zdarte do żywego ;x
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
200 zł, to dużo jak na glany, średnio tak 170, ale to 200 to jak na 20 dziurkowce to i tak mało. ale lepiej daj więcej na jakieś lepszej firmy glany niż żeby po roku się rozpadły :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zależy jakie, za typowe 10 dziurkowce to tak typowo nawet, jedynie firmy poziomu hd mają ponad 200 typowe glany. no i te smieci kolorowane w pajęczynki i emo wzorki. tak drożej to są jeszcze glany np z klamrami, lub o większej ilościu dziurek. to co w sklepach na półkach można znaleźć tak wysoko nie sięga. Cóż, odnosiłem to do swojego przypadku, bo ja przez neta butów nie zamawiam :)
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Chyba 230 dałam, 20 dziurek i klamry. W każdym razie Steela odradzam, dość tani, ale kiepskie szwy.
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
Ja mam Rangers'y 10 dziurkowe, kosztowały 220 zł i na razie dają dadę, nie wiem ile wytrzymają bo mam je dopiero 7 miesięcy ale nie narzekam, są bardzo wygodne, i co bardzo ważne, nawet za pierwszym razem mnie nie obtarły :)
 

laska1314

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Opole
Także nie nosiłem nie
mam zamiaru , mam styl inny ale także nie przeszkadzają mi ludzie którzy je noszą tolerancja jest we mnie wielka :D
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
toć ba! :) pewnie że noszę ;) teraz czas zmienić na nowsze i właśńie na allegro wypatrzyłam, że jest sporo promocji...http://aukcja.onet.pl/showcat.php?id=55203&view=gtext&order=p&change_view=1
 

vicky019

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja tam wolę szpilki niż glany ale mam wiele znajomych co tylko w glanach chodzą :)
 

Pollyns

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nowy Sącz
Zdecydowanie wygodniej jest w glanach niż szpilkach :D chciałam kiedyś sprawić sobie glany, ale to aż zbyt-metalowe, jak dla mnie... Myślę, że trampy są w sam raz ;)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Zdecydowanie wygodniej jest w glanach niż szpilkach :D chciałam kiedyś sprawić sobie glany, ale to aż zbyt-metalowe, jak dla mnie... Myślę, że trampy są w sam raz ;)
Metalowe, bo z metalu, czy metalowe, bo dla metali :lol: ? Glany są raczej bardziej punkowe, niż metalowe :p . A jeśli to pierwsze to są niby-glany, gdzie czubek nie jest utwardzany metalem. Co do trampek to średnio za nimi przepadam. Po miesiącu się rozwalają i w przeciwieństwie do glanów są cholernie niewygodne.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Z 10 lat nosiłem tylko glany... no teraz zakupiłem sobie adidaski (dziwnie się w adidasach chodzi;p)
 
Do góry