Gdzie kupujecie książki?

Q

qarolka

Guest
ja ostatnio znalazłam takie internetowe wydawnictwo goneta.net i tam można znaleźć ciekawe propozycje nowych talentów, fajna i ciekawa odmiana szczególnie dla tych poszukujących interesujących nowości
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jeśli o mnie chodzi to ja przyznam szczerze, ze nie mam ulubionego miejsca, gdzie kupuję książki, bo to różnie jest, czasem antykwariat czasem księgarnia, ale ostatnio znalazłam bardzo fajne wydawnictwo goneta.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych pozycji
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli chodzi o książki do nauki to w komisach, czasami zwykłych księgarniach, a jeśli chodzi o takie, które mogłabym sobie poczytać w wolnej chwili najczęściej w Empiku, bo jest tam duży wybór i nigdy nie wyjdę z pustymi rękoma :) Dla mnie sklepy internetowe odpadają, lubię mieć kontakt z książką zanim ją kupię. Dotknąć, przekartkować..
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Empik, allegro i księgarnie internetowe ale w tych ostatnich można się przejechać na czasie oczekiwania ja raz czekałem ok. 2 tygodnie na książkę kupioną w internetowej księgarni z mojego województwa.
 

Francisca

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Empik. Byłam w kilku i w każdym spotkałam się z miłą obsługą.
Antykwariat... często znajduję tam książki w stanie niemal idealnym ale o pół ceny mniej niż w księgarni.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
koło mojej pracy jest księgarnia "tanie książki" duży wybór i ceny też przyjemne. ^^
Ja również w moim mieście mam księgarnię "tanie książki" i bardzo lubię do niej zaglądać. Zaczynam się zastanawiać na dodatkowym miejscem na książki, bo zaczyna mi go brakować.
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
najczęściej na weltblid.pl lub allegro. ale raczej tylko wtedy, gdy po wypożyczeniu z biblioteki książka na tyle mi się spodoba, że chcę ją mieć dla siebie. nie lubię empiku, za długie kolejki, ciasno, i za drogo :p
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Zazwyczaj nie kupuję książek tylko wyporzyczam z biblioteki lub dostaję w prezentach (jakie tafione!). Jeśli sama kupuję to różne tanie księgarnie lub empik.
 

Bila

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
W księgarniach internetowych - można dorwać coś ciekawego, za przyzwoite pieniądze :tongue:
 

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Ja głównie przez neta w selkar, dobre ceny duzy wybór, albo Merlin, w księgarniach stacjonarnych rzadko jest to czego szukam
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
przez internet tylko i wyłącznie empik , wysyłkowa pl w łodzi , i tania książka ale nie pamiętam z jakiego miasta
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Nie kupuję wcale - szkoda kasy, skoro można wypożyczyć, a jak już kupujesz, to potem nie ma gdzie tego trzymać.
 
Do góry