Gdzie kupujecie książki?

wypraszam_sobie

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Allegro, z tego względu, że dużo księgarni internetowych ma tam swoje sklepy i jest taniej (pare zł ale zawsze taniej niż np. Empiku). No i mogę za parę godzin odebrać je już osobiście więc za przesyłkę nie płacę.
Polecam gorąco księgarnie Bonito.
 

Trax PD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Virtualo - ( bo dużo promocji)
Empik ( bo dostaniesz niemal wszystko )
Merlin.pl ( jeśli nie te dwa, no to w merlinie już musi byc :) )

Oczywiście odkąd mam czytnik bo dla wydań papierowych był wyłącznie empik :)
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie ma to jednak jak się dotknie książke, zobaczy okładkę i przejrzy kartki. Zdecydowanie wolę kupowac książki w księgarniach. Nie ma tez dla mnie różnicy czy są duże czy małe. Książki kupuję spontanicznie więc zawsze i wszędzie znajdę dla siebie cos ciekawego. W Internecie natomiast kupuję tylko w razie konieczności, gdy dlugo czegos szukam.
 
J

jadwinia

Guest
W taniej książce w Krakowie lub w każdej księgarni, na dzialikach z wyprzedażami. Można nie raz takie skarby wygrzebać do czytania ;) Jeśli już kupuje w Empiku, to to na czym naprawdę mi zależy, żeby mieć już od razu lub na prezent dla kogoś ...
 
S

sabinass

Guest
Kumiko.pl - fajna księgarnia, gdzie sporo ciekawostek można wygrzebać. No i dbają o klienta, przyznam, że nigdy jeszcze nie dostałam tak sympatycznie zapakowanej przesyłki, kurier też przychodzi na czas.
 

Adek02

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
zazwyczaj zamawiam w księgarni warszawa na ich stronie intrenetowej, bo ceny u nich są naprawdę konkurencyjne. :023:
W empiku kupuję rzadko, czasami w zwykłych księgarniach i na allegro.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
ostatnio szukałam prezentów w sieci i trafiłam na stronie tesco na informację o promocjach książkowych. spodobał mi się komplet szwedzkich kryminałów, więc chyba wezmę. wracając do sklepu, to jak jest z cenami na takie niepromocyjne książki? kojarzy ktoś?
 

sowa-ruda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
antykwariaty, kosze z książkami w supermarketach, to jeśli chodzi o tańsze opcje, ale często też Empik, Traffic, Matras, a z internetowych to www.bookmaster.pl i internetowa wersja www.matras.pl :)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja jak wyżej tylko odwrotnie :) głównie empik rzadziej matras, ale obie księgarnie mają fajne promocje, z ktorych często korzystam ;)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
O, bonito pierwsze widzę. Co do empiku, to niestety mają dość drogo. Ja kupuję też tutaj - zarogiem.pl
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej w stacjonarnych księgarniach, ale jeśli zależy mi na czymś konkretnym i nie mogę tego znaleźć, po prostu zamawiam przez internet tam, gdzie wychodzi najkorzystniej. Korzystam czasem z odsprzedawania książek - wychodzi taniej i ciekawiej:)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Zamawiał ktoś z was kiedyś książki z Amazona? Jak to jest z dostawą, długo się czeka, drogo?
 

sowa-ruda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Zamawiał ktoś z was kiedyś książki z Amazona? Jak to jest z dostawą, długo się czeka, drogo?

ja kiedyś próbowałam zamówić z Amazona, a próbowałam dlatego, że jak zamówiłam to po tygodniu napisali mi, że jest problem, bo jednak książki nie ma, mogą ją sprowadzić, ale musiałabym czekać ze 3 tygodnie na nią, potem dostawa jeszcze.. więc odpuściłam i jakoś tam mnie zniechęcili, że więcej tam nie zamawiałam nic ;)
 
Do góry