Gdzie kupujecie książki?

Blanc

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Silesia :)
Empik, Świat Książki, Matras, księgarnie internetowe, czasami antykwariaty... raczej unikam allegro
 
C

compton_style

Guest
No ja zwykle kupuję w antykwariatach, bazarach i przejściach podziemnych koło dworca, tanio, można znaleźć unikaty i książki nie są zniszczone. Kupuję też przez katalog wysyłkowy, który zamawia mój dziadek. Ostatnio zakupiłem też ebooka na goneta.net, mój pierwszy legalny ebook i nie mam poczucia wyrzucenia hajsu w błoto.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Zazwyczaj wypożyczam książki, ale jeśli kupuję to najczęściej tak, jak pisała compton_style, na bazarach, w podziemnych przejściach, na tzw. kiermaszach taniej książki, etc. Niestety w moim mieście takich miejsc prawie nie ma.
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
książki zazwyczaj kupuje w empiku. chociaż ostatnio empik chyba zszedł na "psy". usunęli kanapę i teraz nie można obczytywać książek! kiepsko też u nich z gazetami o określonej tematyce. Chciałam ostatnio kupić art&business i nie było! dziewczyna z obsługi też się nie orientowała o jaką gazetę chodzi:/
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nostalgię Anioła Alice Sebold i Zjawę Grahama Mastertona. Nostalgia bardzo mi się podobała, tak samo, jak film, książki Mastertona też są dobre, to taki drugi King :)
 

Janos87

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj jak zauważę coś ciekawego to w księgarni na dworcu ale z reguły to w księgarniach internetowych jak chociażby Gandalf czy Solaris.
 

niebieskiedwaoka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
77
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Boat Town
Empik.

Jeżeli znam książkę i nie muszę do niej zaglądać przed zakupem żeby wiedzieć czy aby na pewno to kupuję w necie (jeśli wychodzi taniej). Na Allegro jeśli jest albo w takiej internetowej księgarni w której znajdę.
 

adam333

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj jak zauważę coś ciekawego to w księgarni na dworcu ale z reguły to w księgarniach internetowych jak chociażby Gandalf czy Solaris.

Solarisnet to ksiegarnia godna zaufania i zawsze maja ciekawe znizki. No i prezenty niezle - ostatnio przy wiekszych zamowieniach byl kalendarz :)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Przede wszystkim Empik, świetne miejsce do takich zakupów i dobry wybór tytułów.
 

Janos87

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Solarisnet to ksiegarnia godna zaufania i zawsze maja ciekawe znizki. No i prezenty niezle - ostatnio przy wiekszych zamowieniach byl kalendarz :)

Też tak uważam , przesyłka poza tym u nich jest darmowa a jak zamówiłem dwie książki to w prezencie dostałem czasopismo SFinks :)
 
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Białystok
Akirak napisał:
Gdzie kupujecie swoje książki? Czy macie jakieś ulubione miejsca np w sieci albo w poszczególnych miastach godne uwagi? Podzielcie się z innymi;)
Ja książki (audiobooki) kupuję tutaj: www.nexto.pl. Duży wybór, różne kategorie, chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio słuchałam audiobooka Beaty Pawlikowskiej "Blondynka, jaguar i tajemnica Majów", a obecnie "przymierzam się" do "Smaku miodu" Salwy An-Nu'Ajmi.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Przeważnie w Centrum Taniej Książki Selkar na dworcu PKP w Białymstoku ;) tam przeważnie ceny są około 5zł (albo i więcej) mniejsze niż w Empiku.
 

adam333

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
w solarisnet.pl jest teraz swietna promocja - znizki po 30 % czasem po 60% i ksiazki wydawnictwa wysylaja za darmo
 
Do góry