Gdzie kupujecie książki?

Przemkoo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja to albo Empik albo Allegro. W sumie jak nie tutaj to tutaj znajde to co mi potrzeba.
 

hafciareczka

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
ja kupowałem na stoisku wieloletnim,niestety po remontach związanych z rozbudową miasta zostało ono usunięte
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Często wyszukuję tanich egzemplarzy na różnych aukcjach internetowych czy ogłoszeniach. Gdybym tak miała kupować każdą książkę po normalnej cenie, pewnie szybko poszłabym z torbami, bo jestem małym kolekcjonerem ;)
 

myszoskoczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
allegro - ale to wiadomo. tam wyszukuje perełek. ksiegarniawarszawa.pl - bo duży wybór książek i tanio, to jak komuś na prezent ;] Empik - kiedyś, teraz tylko w sytuacjach awaryjnych jak już naprawdę nigdzie nie ma, za drogo ;/
No i moje ulubione stoiska na dworcach ! ;D
 
B

bone1906

Guest
Obecnie preferuje księgarnie Matras, bo mam kartę stałego klienta. Mają spory wybór książek wojennych, które mnie szczególnie interesują.
 

rdza-na-poreczy

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja kupuję na allegro - odkąd mam i używam karty Payback, to porzuciłam merlin.pl na rzecz właśnie allegro.
Ale mam też ciągoty do pójścia do jakiejść księgarni i kupienia tego, co zrobi pozytywne wrażenie dotykiem i zapachem. Gorzej, jak nie ma kasy - wtedy idę do biblioteki i też jest fajnie :)
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja kupuje książki "tradycyjnie", po prostu idę do księgarni, przeglądam to co tam jest i jak coś mi wpadnie w oko, to wtedy to biorę ;). zwykle kupuję w empiku, bo na szukanie czegoś dla siebie mam czas tylko weekendami, więc przy okazji zakupów w sobotę albo niedzielę mogę tam na chwilkę podskoczyć, jak juz jestem w tych złotych tarasach czy galerii mokotów. dla dzieciaków też coś tam zawsze znajdę.
pozdrawiam
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Empik, zwykła lokalna księgarnia, Biedronka czasem :D (nie śmiać się można tak dostać książki za 12 zł, tyle, że w mniejszym formacie), raz udało mi sie na targach ksiązki być 1 książka za złotówkę. <3
 
C

compton_style

Guest
Ja staram się kupować w księgarni Matras, tak się jakoś złożyło, że tam kupiłem kiedyś prezenty na święta Bożego Narodzenia i założyłem sobie kartę stałego klienta. Jako, że kupuję przynajmniej 2 książki w miesiącu, to rabat 5% jest całkiem fajny, choć przy jednorazowym zakupie to kwestia maks kilku złotych.
 

Monika Migow

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Najlepiej jest zamawiać książki przez neta, tam masz większy wybór i możesz na spokojnie w domowym zaciszu poczytać o czym dana książka jest i zdecydować na co masz ochotę :)
 

ognisko

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Antykwariaty można znaleźć tam wiele ciekawych książek w bardzo dobrym stanie.. Ewentualnie bookcrossing to fajna sprawa tylko trzeba przekazać książkę dalej:)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Najczęściej w Empiku lub w Matrasie, ale jak coś trzeba starszego to często ratunkiem jest Allegro.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
jolly78 napisał:
Najczęściej w Empiku lub w Matrasie, ale jak coś trzeba starszego to często ratunkiem jest Allegro.
Z takimi cenami dziękuję bardzo. Ostatnio widziałem książkę w Matrasie za 40 zł, ulicę dalej w taniej książce - 8 zł.
 

natasza33

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
No to fakt, spora przebitka cenowa. Osobiście kupowałam kieddyś w Świecie Książki. Teraz kupuje przeważnie w internecie na Merlin.pl czy po prosty wyszukuję konkretny tytuł i szzukam najniższej ceny w księgarniach internetowych.
 

Trax PD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Kiedyś Matras i Merlin - teraz, tytuł do wujka Google i gdzie wyskoczy najtaniej - tam biorę - ostatnio np. Gandalf, ale zdarzyła się i promocja w Virtualo... . Wytworzył się taki twórczy chaos na rynku - ale dla czytelnika to baaardzo doobrze :)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Różnie. Zazwyczaj sprawdzam na ceneo, gdzie wyjdzie najtaniej. ^.^ Nie ma to, jak oszczędność.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
No ba !. Nie radzę tylko nikomu popełnić takiego błędu jak ja i kupować kilka książek na raz bo potem jak czyta się jedną to już się jest ciekawym co w drugiej i tak niektóre mogą zostać niedokończone ;)
 
Do góry