Francjo, dokąd zmierzasz?

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Francji już od dawna nie ma. Francuzi odcięli się od swoich korzeni w imię tolerancji i nowoczesności. W wyniku tego teraz na ziemiach francuskich jest mieszanka kalifatu arabskiego wraz z lewicowymi rządzącymi. Koniec końców skończy się to tak, że Arabowie ich pokonają (Ci nie będą stawiać oporu, przecież sami wpuścili ich do swojego kraju) i powstanie kolejne państwo muzułmańskie. Upadek wartości i tradycji zniszczył Francję i odbudowa tego co było juz nie jest możliwa. Najwyżej mogą porysować coś kredą na ulicy, albo zrobić marsz milczenia trzymając się za rączki .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to w takim razie kto popiera Front Narodowy ? Muzułmanie ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
niekoniecznie tak to musi wyglądać, wiem, że może zabrzmieć to dziwnie, ale w ramach walki z religią chrześcijańską, mogą swe ostrze lewacy obrócić teraz przeciwko islamowi, gdy ten realnie zacznie zagrażać
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie obrócą bo po stronie muzułmańskiej jest faktycznie brutalna siła a nie pacyfizm chrześcijański, bije się zwykle słabszych
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Herbatniczek napisał:
to w takim razie kto popiera Front Narodowy ?

Front narodowy nie doszedł do władzy, a czy dojdzie to nie wiadomo, więc aktualnie nie ma za wiele do gadania. Prawo ustala i egzekwuje obecny rząd, który wybrali Francuzi.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Tę siłę muzułmańskiego oburzenia, francuscy lewacy poczuli już przy masakrze w redakcji Charlie Hebdo.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie wierzycie w to, że lewactwo ostrze swej propagandy i agresji może odwrócić? już mordują radykalnych przywódców muzułmańskich bez sądu, po cichu, aaa w mediach nic nie powiedzieli, racja, ale dla chcącego szukać, można ciekawe rzeczy znaleźć...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli powstanie sojusz radykalnej lewicy i prawicy, radykalni prawicowcy powinni organizować msze dziękczynne za bohaterów lewicowych mordujących muzułmanów
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
trwywializujesz, radykalna prawica we Francji ma zerowe poparcie, a partia Le Pen, to coś kolo pisu (ideologicznie) wbrew nazwie narodowcami nie są
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jaki kraj taka radykalna prawica, ale nie zaprzeczysz że Le Pen będzie uradowana z takich mordów
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jeżeli miały by miejsce, niemal automatycznie nabiją jej poparcia (które i tak jest wysokie)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no i Francja wybrała

i Le Pen zajęła zaszczytne drugie miejsce, niezły sukces
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie lubią takich mydłków ślizgaczy. Pogróżek dla Polski na poważnie nie traktuje bo takich ludzi ciężko traktować poważnie. Ad dokąd zmierza Francja? Raczej tam gdzie ją prowadził Hollande - w nicość.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
straszne kolejny kraj idzie w nicość, najpierw Austria, potem Holandia, teraz Francja

wszyscy mają narodowców w d., ale Polska zawsze wierna
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Akurat o narodowcach nic nie mówiłem, zresztą gdzie ty u nas narodowców widziałeś? Ostatnio w Warszawie chyba i to niezbyt wielu (zmieścili się chyba na trzech światłach na Świętokrzyskiej).
Nie wiem jak Macron zrealizuje swoje postulaty. W dodatku to przecież obóz Hollanda czyli można spodziewać się kontynuacji liberalizmu społecznego. Czy to jest sposób na zakończenie stanu wyjątkowego? Może tak, może nie - stawiam na to drugie. Jak taki "francuski Tusk" poradzi sobie z agresywnymi protestami imigrantów, związków zawodowych (już trudno stwierdzić, które gorsze)? Albo z mniej agresywnymi protestami obrońców życia (były ogromne)? Jak on zmieni czas pracy, rozluźni rynek pracy? Fabryka Whirpoola? Mi Francja wygląda na kraj, który po prostu potrzebuje silnej osobowości (np. ala Merkel) a Macron na takiego nie wygląda (chociaż może zaskoczyć). Niestety (dla Francji) wygląda na świetny produkt marketingu politycznego.
Pierwszy test będzie miał na wyborach parlamentarnych. Albo mu się powiedzie do tego czasu, albo przyjdzie taki, który będzie już musiał powiedzieć "make France great again".
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tyle tylko że we Francji prezydent może całkiem sporo, a teraz Le Pen i jego gromadka będą się wzajemnie rozliczać "co poszło nie tak". A do wyborów miesiąc
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
"Co poszło nie tak"???? Chyba raczej czy otworzyć jednego szampana czy dwa. Przecież to jest mega sukces i autostrada do wyborów parlamentarnych. Jeszcze tak ze dwa ataki, jakiś protest, parę krwawych filmików, chwytliwa "fabryka" i będą świętowali. I pewnie znowu "elity" będą zachodzić w głowę "jak to możliwe".
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jeszcze kilka takich sukcesów i Le Pen zostanie prezydentem, jak będzie miała z 90 lat i doczeka
przecież ją krytykuje nawet własny ojciec, założyciel ruchu, zaraz pojawi się jakiś nowy kandydat i będzie tą panią wygryzał, bo nie dała rady

to abecadło polityki
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
tyle tylko że we Francji prezydent może całkiem sporo, a teraz Le Pen i jego gromadka będą się wzajemnie rozliczać "co poszło nie tak". A do wyborów miesiąc
Jej celem było zdobycie jak największej liczby głosów a nie wygrana.
Udało się zdobyć więcej głosów niż jej ojciec.
Pobiła historyczny rekord.
To pokazuje że wyborach do parlamentu mają szansę pobić rekord i zdobyć sporo mandatów .
Największe partie uległy degeneracji .
Dobry wynik przełoży się na mandaty.
Nowy Prezydent nie ma własnej partii a
Le Pen ma od wielu lat własną partię i struktury.
Mają ekstremalne warunki działania bo
terror bolszewicki pomimo braku parcia nadal
organizuje zamieszki i napady.
Udało się zmienić wizerunek tej partii .
Wybory parlamentarne będą sukcesem
wyborczym.
Nigdy jeszcze nie zdobyli jeszcze tyle głosów .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
mój drogi proroku, niedawno wróżyłeś że wygra, teraz że odniosła sukces zajmując świetne drugie miejsce. Z tą elastycznością mógłbyś zrobić karierę w polityce


a prawda jest brutalna, nie będzie żadnego odrodzenia narodowego w państwach zachodniej Europy, Austria, Holandia, Francja a za chwilę Niemcy i koniec bajdurzenia o wielkich zmianach,
 
Do góry