Druga Strona

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
1. Sesja jest naprawdę w porządku. Widać duży skok jakościowy od czasów Wysłanników i większe zaangażowanie niż przy zombiakach (choć tamte sesje też były dobre). Szczególnie podoba mi się to, że załapałeś których wątków nie przeciągać i je filmowo przewijać. Brakuje mi nieraz wyperswadowania większej interakcji na graczach wobec siebie - mówię o decyzjach, gdzie właśnie to, co zrobimy między sobą, będzie miał efekt fabularny. Np. jeden z graczy jest porwany, jeśli inny nie odratuje go na czas - pierwszy będzie do końca gry poważnie okaleczony. Nie mówiąc już o zaaranżowanych kłótniach i sprzecznych interesach, ale tego tłumaczyć nie trzeba.

2. Tempo ok. Z moim zabieganiem jeszcze jakoś wyrabiam :) .

3. Nie wiem jakie masz zapatrywanie na Świat Mroku, ale raz na jakiś czas chciałbym zobaczyć jakąś epicką walkę. Wiesz, taki lekki Kill Bill - dużo akcji, przesadzonej przemocy, trochę kiczowatego patosu. Coś jak kultowa scena z Matrixa (chociaż - która nie była kultowa).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
dla pewności, co się dzieje jeśli głód wygra? Ty pokierujesz berserkiem?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie dam rady na dniach odpisywać. Nie moge się skupić na niczym poza kłótniami. za tydzień równo wyniki kto się dostał na magisterke a ja mam przez to nerwice
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
dla pewności, co się dzieje jeśli głód wygra? Ty pokierujesz berserkiem?
Jeśli do tego by doszło to tak... na razie jeszcze sprawy tak daleko nie zaszły
Poza tym przed samy "rage'm" będzie test - kondycja vs. test natury (trudny)

Nie dam rady na dniach odpisywać. Nie moge się skupić na niczym poza kłótniami. za tydzień równo wyniki kto się dostał na magisterke a ja mam przez to nerwice

No ok w takim razie przepchnę Twoją postać... Napisz tylko jaki punkt chcesz dodać.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
czekać na resztę wypowiedzi? szczerze mówiąc wolałbym utrzymać schemat mój post - wasze posty - mój post itd. Teraz to było trochę wyjątkowo bo chciałem tę rozmowę pociągnąć szybciej bo i jej przebieg miał mieć swoje konsekwencje. Jednak generalnie nie chciałbym się tak rozmieniać na drobne.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Mi to obojętnie. Dobrze, że wczoraj pociągnąłeś, ponieważ po studniówcę nie miałem na nic siły. A tym bardziej by wymyślić posta. A tak to by się przeciągnęło.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sry, dostałem nagłą propozycję wyjazdu po sesji (na studiach) to i skorzystałem. Dzięki, żeś poczekał z walką.
Już jestem back, jak widać. BTW postaram się dziś przed północą poruszyć też inne sesje
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jeśli Mayte ma 3 w materii to co to pozwala? Małe obiekty? Duże? Telekineza?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
zwalić drzewo na pająka? siekierka chyba za mała na to...
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Aj za późno, najwyżej w następnym rzucie spróbuje. A stworzenie niby granatu możliwe?:p Tak jak opisałem jeśliby nie wyszło odnalezienie nekromantów?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no myślałem, że mój pomył jest daleko posunięty ale też pojechałeś po bandzie...właściwie jak to sobie wyobrażasz, pociski mają wybuchnąć ot tak przy strzale w nie? ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
cholera wie, tak naprawdę to plan był taki, że z tej garści pocisków robi coś ala domowej roboty granat(odłamki, proch do wybuchu, brakuje kontenera który by skumulował wybuch). Tylko mój pomysł po przeanalizowaniu jest trochę dziurawy:p Ale co tam, ja licze na powiedzenie się pierwszej wersji postu.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Obrażenia krytyczne

Ok postanowiłem dodać nowy element do waszych testów walk (dotyczy też walk mentalnych).

Obrażenia krytyczne polegają na tym, że wasze postać może wymusić przed testem aby odbył się on na obrażenie krytyczne, czyli takie które momentalnie powodują śmierć/porażkę przeciwnika. To musi być wymuszone i musi być wymuszone przed testem. Wtedy można np. robić headshoty albo atakować nożem krtań itd. Jeden wygrany test może wygrać walkę. Oczywiście test będzie wtedy odpowiednio trudniejszy.

Poza tym nadal istnieje możliwość przeprowadzania testów jak do tej pory. Tutaj też jest szansa na rozwiązanie "od ręki" choć jest ona niewielka (w tej sesji raz się to zdarzyło).

Wszyscy wiedzą o co chodzi?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Może być, nie ma sprawy. Nawet to ciekawsze będzie, takie bardziej realistyczne(?)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no tak się zastanawiałem właśnie czy gdyby dopaść z nożem do jego głowy to co, trzeba dziabać na kilkanaście HP...więc pasuje
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
rozumiem, że nie ma takiej opcji by pod kurtką mieć ten "magiczny" t-shirt? Tylko jedna rzecz jako pancerz tak?

odpowiedź jutro po południu
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
teraz tak: czy dwururka skoro może być noszona pod ubraniem (i powinna być na podorędziu) jest wyłączona z siedmiu miejsc, tak jak inne bronie podręczne? Ammo widzę, że liczy się oddzielnie ale zanim uznasz,że przekroczyłem limit: miałem jedno wolne miejsce bez plecaka. W to miejsce daję plecak mieszczący 7 więc mam wszystko co miałem +7 tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry