Druga Strona

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
wybaczcie miałem trochę roboty. Ale już odpisałem. Nie wiem kiedy wstanę, ponieważ na nogach jestem już od 50h, więc jeśli wieczorem jutro będę trzymał sesje to po prostu rzućcie moją postać dalej. Wybaczcie.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm... to co właściwie dalej robi Kyriese? :p Wczoraj chciałem odpisać ale czekałem na Mayte przede mną
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
sorry, ale moge odpisywac tylko w godzinach nocnych. Wiem trochę dziwne, ale nie mam czasu wcześniej;/
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
wiem, widzę, że miejsce z wampirami i się jakoś wkręcę ale nie dzisiaj już. W piątek w nocy wyskoczyłem do Zakopanego na jeden dzień pokopać się trochę w śniegu pod górkę i teraz wróciłem. Jutro odpowiem, swear ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hej, mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko, żebym +/- dotarł do baru w tym samym czasie co i Rider, żeby nie pomieszać akcji
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
zgłaszam nieobecność. Od dzisiaj czyli 4.05 do 11.05. Możliwe, że odpisze coś w niedziele, ale niczego nie obiecuje. Dzisiaj do północy mogę wysmażyć post jeśli pojawi się odpowiedź Bishopa.

ps.Miłego Weekendu:)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Zastój w ostatniej sesji forumowej? ;) Ja nie miałbym nic przeciwko zwiększeniu na tydzień (7-go wyjadę na jakieś 2 dni) speeda do 1 dziennie
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
sorry panowie nie ma mnie od jutra do wtorku. Wybaczcie, jak coś to moja postać po prostu padła z wyczerpania czy coś w tym stylu. Z powodu bólu.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
You've got to be kidding me z tą intrygą Daeva :D Zasadziłeś mi gwoździa, że dziś (znaczy, przed snem) za karę nie odpiszę

BTW, skąd mogę się dowiedzieć kontaktów, jakie mam w telefonie? Kiedyś chyba pisałeś jakie są opcję ale tym razem napisałeś o "długiej liście" kontaktów...tak, czepiam się takich szczegółów :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Wybaczcie, że odpisuje o takiej porze, ale praca mnie trochę ogranicza, a do tego jak muszę rozpisać się to potrzebuję chwili czasu na to, dlatego też przysiadam wieczorem, bo w dzień ciężko o ten czas. Mam nadzieję, że przez to Bishop nie zawalam Ci sesji;)

przy okazji zgłaszam, że najpewniej od poniedziałku do środy mnie nie ma, dlatego jeśli w niedziele do około 22 pojawi się odpowiedź odpowiem, a później dopiero w środę wieczorem/nocą.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jak Fright Night ale z takim nadzorem MG, spoko :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
szkoda że wcześniej na to nie wpadłem :)

generalnie macie jeszcze jeden post jako MG później do końca będę zostawiał Wam więcej swobody, ale będzie już bardziej standardowo.

PS: sesja powoli zbliża się ku końcowi :) więc zachęca do częstego odpisywania - będę starał się nadąrzyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry