Druga Strona

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no Mayte dopiero dziś wieczorem ewentualnie wraca (patrzy wyżej) więc dzisiaj i tak nie postujemy :p A ja osobiście wyjeżdżam jutro wieczorem do wtorku rano. Dlatego jutro rano/dziś bym może odpisał i jeśli mi się uda tam załapać, to też.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
.. a ja wciąż nie wiem o zniszczeniu księgi nic więcej niż na początku :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Bishop ile spluw możemy mieć "przy sobie" ? I one nie liczą się do ekwipunku tak? Bo od tego zależy co wezmę:) no chyba, że ktoś mi ściągnie główną broń Rider'a:)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
to co jest wymienione w KP jako "broń" nie liczy się do ekwipunku i jest na tzw. defaulcie czyli masz to pod ręką (w sensie nosisz w kaburze, pod płaszczem etc)

jeden wyjątek to kastet - jeśli go masz to mozesz nosić jako piątą broń
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
biorę się zaraz za odpisywanie, jeśli będę miał większą chwilę, post się pojawi, jeśli nie - jutro. Tak na marginesie to wczoraj zrobiłem się mgr (magazynierem) prawa, stąd też dwudniowa nieobecność :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
dziękuję ludzie.

MG - nie chciałem sam wymyślać kim są owe przybyłe wampiry itp, gdyby to zależało ode mnie, same Nosferatu, byłoby łatwiej.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Nie ma mnie w weekend, muszę w mały sposób uczcić całkiem nie zły wynik matury.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
btw, sorry za nieobecność. ja za 2 tygodnie się wypisuję na stałe jak wspominałem Bishopowi (mieliśmy skończyć jeszcze w lipcu ale widać jak jest:) )
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
ja też mam problem, właśnie wyjeżdżam w delegacje na okres około miesiąca do 8.09.2012 będę tylko i wyłącznie w weekendy. Także ja wypadam;/ przepraszam. Jeszcze w tym tygodniu postaram się odpowiedź napisać, ale od następnego tygodnia jestem out.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
tak mnie robota wciągnęła że aż...

uff...

postaram się jakoś spłentować sesję - przyśpieszyć wydarzenia i dać Wam jakieś zakończenie.

Sorki za takie przyśpieszone zakończenie, ale i tak jesteście u progu, więc w sumie większość gry mieliście okazję sobie pograć ;)

Mam nadzieję, że się podobało. Jakiś feedback co do Drugiej Strony mile widziany (wiem że pod koniec mocno zwolniło tempo - tego nie musicie pisać i jeszcze raz przepraszam, że tak wyszło).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
muszę przyznać, że jakoś nie wczułem się w postać tak jak w Enzo przedtem ale uniwersum około-maskaradowe mi pasuje. Zresztą za dużo w czasie trwania tej sesji się dziąło w życiu żeby się przykładać jak dawniej bywało.
Podobało mi się podawanie czasu i operowanie mapą chociaż szczerze mówiąc to tylko smaczki, które wiele nie zmieniają. Doceniam tez odważne przekazanie inicjatywy playerom przez trzy (cztery?) posty.

Zdaje się, że wszyscy z redakcji FNews się tutaj powtarzają i tak (hm, co za zbieg okoliczności...) ale w razie czego - z RPG forumowych też się definitywnie wypisuję, w poniedziałek idę do zakonu.
Jeśli komuś godnemu (czyli komuś z Was) przydałoby się po coś moje konto na forum, mogę przekazać, moi znajomi nie chcieli się udzielać. W razie czego piszcie, sprawdzę jeszcze przed piątkiem. Trzymajcie się bracia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry