Dresiaże!

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Dresy sa po to zeby byly luzne :p w luznych jeansach jest gorzej podniesc noge niz w dresach bo tak dziwnie ciagna do ziemi :lol:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
oj ja o baggach troche wiem... np. dzisiaj chcialem kopnąc kolezanke (tzn. nad jej głową), i normalnie bym to zrobil bez problemu ale w baggach prawie ją kopnąłem w łeb i sie prawie wy**alem... no ale wrodzony refleks :D
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Dresy są o tyle dobre że są wygodne i chłodne i lekkie!! Ale to że ktoś złoży sobie raz dres to jeszcze go to dresiarzem nie czyni!!
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Weż bo się rozpłacze. Strach wychodzić na miasto w dresach. Szczególnie w blokowiskach. Nie wiadomo co może spotkać cię za rogiem. Jeżeli tak mówisz to czemu tyle się słyszy o dźgnieciach norzem, pobiciach na ulicy? Czyżby dresy były spokojne? Kto mieszka w mieście to sam wie... myśle, że dresy są nie normalni. Próbują szpanować chociaż nic nie potrafią oprócz rozbojów z pobiciem...
A inne grupy społeczne są spokojne jak aniołki ?
tak tak DRESY SĄ WSZYSTKIEMU WINNE ^_^
Ale deb*L napisał ten cytat wyżej

59% oceny człowieka to jest jego wygląd... widać nie czytasz gazet ani nie oglądasz wiadomości. Tytuł z brukowca "
No właśnie brukowca ?
Może poczytaj mądrzejszych gazet ?

Pamiętaj TV kłamie a ty widać żyjesz filmami Chucka Norisa kiedy to nasz bohater powala 10 przeciwników na ziemię hehehe te twoje karate. Jak dostaniesz z basketbala od tylu przez łeb nie wiem czy Ci coś to da :p

Mi tam ryba. Nie będe przechodził na drugą stronę ulicy jak idzie jakaś grupka - nie będę się ośmieszał. Panie łukasz przeciętny człowiek ma na osbie powiedzmy ponad 500zł zakładając że jest to biedniejsza osoba powiedzmy 200zł. Są tacy co zabijają za papierosa który kosztuje 30groszy czy za 1zł. Więc dlaczego jeszcze żyjemy ?

Łukasz
btw: Spróbuj kiedyś podejść do grupki metalowców, albo na harlejowców i zapytać o godzine zrobisz to ? ja sądze że NIE bo to grupka a przecież tylko dresy są takie groźne czyż nie ?

Jeszcze raz napisze. Ocenia się JEDNOSTKI a nie grupy ale okicze.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"bo zajeci sa spolecznoscia z dlugimi ulizanymi wlosami, w glanach, czarnych spodzianach i koszulce z ave szatan czy jakimis tam anarchiami"

-Dlaczego są nimi zajęci ??
Bo wyrażają inne poglądy ?? które nie koniecznie podpadają drechom ??
 

Break_Girl

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ja jestem?
ja nie lubie dresiarzy (nie wiem jak to sie pisze) :/ bo mi się wydaje że ci, którzy tak sie ubierają myślą że są kozakami :/ to denrwójące....
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Dres zostal wymyslony nie do chodzenia na codzien ale do uprawianaia sportu!!!
Taka jest prawda i nie ukrywajmy ze dresiarze sa pewni ze sa kozakami i ponad wszystkimi, ale coz nie mozna powiedziec ze wszyscy bo to zalezy od osoby a nie jej ubioru
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Widocznie maja powody zeby tak sie czuc i myslec. Parzyk to jedyna madra osoba, ktora wie co mowi a reszta to zestrachane leszcze. Smiac mi sie z was chce jak patrze na te posty :lol: No i ponury_murzyn wie jeszcze co jest grane i jak to wyglada
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
tu gdzie jestem. czyli w Blackpool (Anglia) dresy zwezane u dolu, adidaski i czapeczka to wszedobylska moda. nawet dziewczyny tak chodza. U nas to jest szczyt bezguscia a tu jak najbardziej sie podoba.. Mnie to osobiscie z nog scina, bo to paskudne jest. i jeszcze lancuchy do tego i farbowane na blond wloski..bleh. Wygladaja jak takie mlode kozaczki..heh...
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Uważam, że dresy tak jak i inni to normalni ludzie :) ( jeżeli o to chodzi w tym temacie :p) chociaż nie lubie tego stylu ubioru. Jest to chyba niepraktyczne :), a zwłaszcza latem.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
też mam znajomych kumpli, którzy nic tylko w dresie chodzą, jednak jeden często zabierał mnie na zakupy kiedy chciał sobie kupić jakiś ciuch (pracujemy razem i po wypłacie czasem tak chodzimy) i udało mi się nakusić go na kupno pierwszych Jeansów, wiecie jak super wyglądał *__* teraz czesto w nich chodzi :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Popieram Parzyka. Poza tym dresy są bardzo wygodne i czasem fajnie wyglądają. Ale tylko te z materiału :p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
czasem fajnie wyglądają
Jeżeli chodzi o te "wiatrówki" białe, czy jasne to wyglądają dosyć chamsko, no niestety. Ogólnie dresów nie noszę, ale nie przeszkadza mi ktoś w nie ubrany, poprostu lubi je, nic nadzwyczajnego. To że jest często (w Polsce) chamem to inna sprawa już.

@Parzyk - nie traktuj osoby ubierające się w dresy jako jakąś subkulturę. Do grupki metalowców nie problem podejśc, bo coś sobą reprezentują.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Xionc ja tam do dresów podchodze jako też bez strachu. Dostaniesz w ryja jeżeli nie będziesz ich wkurzał, nawet tym że ty coś masz a oni nie, jednak da się wyjść z tego bez szwanku przy odrobinie szcęścia. Co do metali to sprawa jest taka sama.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ogólnie? Sprawa nie jest właśnie taka sama. Metale to niestety często cipy, ale prawdziwi, ci nieliczni jednak nie.

Dresiarstwa niema, raczej jest chamstwo. Dresy nie tworzą subkultury. To dziwne, że dresy są z jakąś subkulturą utożsamiani. Jeżeli przyjąć dresiarstwo za subkulturę, a raczej klase społeczną jest to niska klasa ludzi, przeważnie bez większych prespektyw, dążących do samowyniszczenia, stąd właśnie to chamstwo. No i dres to nie koleś w trój lub więcej paskowym dresie, lecz właśnie te chamki, bo moda się zmieniła trochę ;]
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Spójrzmy prawdzie w oczy, po co zostały wynalezione dresy. Do ćwiczeń nie do codziennego noszenia. Sam czasami nosiłem dres ale tylko na treningu lub wf-e. A ci co piszą, że mają kumpli na całym osiedlu, że im nikt w :cenzura: nie spuści to żenada. Jak widzą że jesteś z tego samego osiedla, tej samej ulicy - to widzą ciebie na co dzień i się nie czepiają. Idź na inne osiedle poszpanuj trochę, pocwaniakuj zobaczysz %-) . Ten kto uważa że „metale;brudasy” to cioty to głupi jest. Oni mają inną mentalność są jak zwykli ludzie. I jak to bywa w życiu większość nie chce się bić. A takie dresy co w 10 na jednego idą to tchórze i nic więcej. Kilku tych „metale;brudasy” jak zrobi przekope dreskom to kończą oni w szpitalu z połamanymi kośćmi. Jednak glany to nie to co adidaski.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Tutaj nie chodzi o ubiór, co prawda pseudometale to często :cenzura:, ale to inna bajka.

Dresiarstwa niema, jest poprostu chamstwo, a chamstwo lubi się bić i zachowywać chamsko - debilnie. No cóż, kiedyś zrozumieją i wyjadą na truskawki.
 

Trąbka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
tam. gdzie. mnie. nie. znają.
Ja uważam ze dres to bardzo fajny wynalazek ; D No niektorzy jak sie ubiorą w zielony komplet z froty i pojdą na miastoo to wiadomo ze bedzie 'wiocha' ale dresy jak juz ktos wyzej wspomniał są stworzone do treningu , cwiczeń itp. wiec nie wyobrazam sobie cwiczyc na siłowni w jeansach , wole isc w dresie , natomiast drugiej rzeczy ktorej sobie nie potrafie wyobrazic to pojść w dresie do ludzi ( spotkac sie ze znajomymi lub cos w tym stylu ) więc dres ma swoje zalety i wady , natomiast ludzi ktorzy biegają pod blokiem ubrani w wyżej wymieniony stroj i łancuchy na szyii.... to zabardzo nie trawie , dla mnie to jest szpan i nic wiecej .

Xp
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja tam lubię ,a nawet uwielbiam dresy :p Chodzę w różnych ubraniach i muszę sobie jakieś nowe dresy kupić na zime :p Ale uważam że dres jest fajny :D chociaż lubię też moje kochane spodenki :p Już normalne ;p
 
Do góry