Dresiaże!

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Nie wiem dlaczego ale nigdy bym nie założył dresu. To wygląda conajmniej dziwnie i niedobrze się kojarzy. Może to przez stereotypy które tak silnie działają na podświadomość. Nie należy oceniać ludzi po wyglądzie ale uważam że to jak ktoś wygląda to rzutuje na póżniejsze wrażenie o danej osobie.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ja chodze w dresie praktycznie codziennie ;) wybijam do pub'ów z kumplami w grupie mniej więcej 6 osobowej ;) słucham rapu hmm jestem dresiarzem ? eh głupie podejście. Nie znacie ludzi a ich oceniacie troche chore co ? Moim zdaniem każdy jest inny są typy i u mnie w miasteczku co bez powodu się prują dlatego warto mieć znajomych za plecami jak gdzieś wychodzisz. Osobiście nieuważam siebie za agresywną osobę i nie wsczynam bójek ale chodze w dresie więc pewnie będe zaliczony do grupy osób 'dresiarzy' :) pozdrawiam
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nienawidze dresow, spodni wogole nie moglem z niesc, w bluzach jako tako chodzilem ale wkoncu wsyzsktie wywalilem, w szafce mam tylko swetry i koszule, swietnie bo skora bygladaja :D jeden widok dresow wogole mnie dobija, jak idzie facet w kurtce skorzanej, i w spodniach dresowych... poza tym spodnie dresowe mi sie kojarza z pizama czy z kalesonami XD
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
A w czym uprawiac sport zimą jak nie w dresie?A ze to niefajnie wygląda?Nie kazdemu zalezy na elegancji :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
To czy dresy fajnie wyglądają czy nie to sprawa gustów więc nie uogólniaj że dresy nie są fajne pozatym wydaje mi się że jest pewna różnica pomiędzy dresami wktórych chodzi się na co dzień a tymi w których uprawia się sport
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Trzeba odróżnić :
a) dresiarza dresiarza- czyli rodzaj typa co stoi pod klatkąschodową i zaczepia lud,
b) poprostu faceta, któy wraca z siłowni albo pływalni
 
Do góry