Dresiaże!

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
co nie zmienia faktu ze wpi**ol za free to idiotyzm... wpier**lic komus zeby sie wyżyc to naprawde prymitywizm totalny...
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
No chyba nikt nie watpi w to ze oddalby wszystko czym sie chwalil. A te buty to juz deptane byly ?? :lol:


Przeczytaj moja wypowiedź dobrze. Widać masz za niskie IQ, żeby zrozumieć. Czyżby brak zdolności czytania ze zrozumiemniem?


Są ciosy w karate, których można użyć (1 cios i gleba).
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
To Ty masz problem z pisaniem, wyglada to tak jak bys sie tym chwalil a nie masz czym bo kazdy teraz ma telefon i wyobraz sobie ze buty tez :lol: To widze ze posiadasz wielkie umiejetnosci, jednym ciosem rozwalasz dziesieciu :lol:
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
&Łukasz& Ty tak tym karate to nie szpanuj bo wystarczy że jeden by podszedł Zaj*****ał ci gąga na ryj to byś leżał i kwiczał. A tak wogule to może ja nie znam karate ale mam kumpli z osiedla że nawet jak by mnie zkroili to na drugi dzień miał bym to z powrotem
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Nawet mu tego nie tlumacz bo i tak nie rozumie. Pisze ze czyta gazety, oglada telewizje a nie wie jak jest naprawde i pisze :cenzura:y o jakims jego karate. Nie ma kumpli :lol: bo woli byc samodzielnym comando
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja trenuje kickboxing i tez sa ciosy ze mozna rozwalic goscia jednym ciosem... ale ku**a sensej nie wyprowadzisz ciosu który powali nawet 3 drechow z silowni ! nie lubie sie bić na ulicy i unikam tego ... jestem w ekipie która w moim miasteczku jest w sumie nie tykalna (na wyjezdzie jestesmy gównem, ale u nas rzadzimy) i wiem jak te dałny chcą bic kogos za free to uspokajam. jak ktos zacznie to sam sie bije no bo wiadomo ze jak ktos nie dostanie w pysk to sie bedzie czepial do konca zycia...

ja dresom mam do zarzucenia tylko to ze biją ludzi za nic, albo ze maja inny fryz (dready jak ja np.) lub inaczej wygladaja, a to ze trzymają sie w kupie to mi leży... sam tak robie bo fakt faktem albo sie ma kolegow albo komputer.
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
ponury_murzyn zgadzam sie z Toba w 100%, wiadomo ze lepiej jest miec kumpli. Nie zgadzam sie tylko z tym ze mowisz ze oni bija bez powodu :/ Mam takich kumpli i wcale pierwsi nie dymia no chyba ze za bardzo sie zaszaleje ale wtedy tez bardzo zadko. Najczesciej jest tak ze te naj**ane lovelasy chca sobie troche przyurowac przed swoja dziewczyna albo kolegami a pozniej sie dziwia ze jeden czy drugi go oklepal
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Owszem racja to głupie iść sam w pojedynkę obwieszonym różnymi nowościami na 10 dresów znając tylko karate. Fachman i sam powiedź przekopał byś ich?? Mniemając żadnych kolegów?? Osobiście to ja za dresami też nie przepadam ale trzeba mieć znajomości a pozatym mieszkasz w bloku i niemiej kolegów to też głupie.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ponury_murzyn zgadzam sie z Toba w 100%, wiadomo ze lepiej jest miec kumpli. Nie zgadzam sie tylko z tym ze mowisz ze oni bija bez powodu :/ Mam takich kumpli i wcale pierwsi nie dymia no chyba ze za bardzo sie zaszaleje ale wtedy tez bardzo zadko. Najczesciej jest tak ze te naj**ane lovelasy chca sobie troche przyurowac przed swoja dziewczyna albo kolegami a pozniej sie dziwia ze jeden czy drugi go oklepal

takie cipki co kozacza przed swoimi :cenzura:mi też bym pozabijal ;] ale ja ogolnie pokojowy jestem... bije sie jak trzeba lub kiedy zostane poproszony o wstawienie sie za kogos. (w moim miescie moze nie jestem bog wie jaki kozak ale raczej wysoko stoje w łańcuchu pokarmowym ulicy)

ps. ale fachman powiedz ze takie ziomki co stoją w bramie i widzą dredziarza to nie krzyczą "te, kudłaty zaraz dostaniesz wpie**ol" - ch**we to jest na maxa
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
U nas to troche inaczej wyglada :) Ludzie ktorzy laza w dresach siedza w kanjpach z innymi osobami albo przed blokiem. W bramach stoja olowki i ich sie tepi ;) A osob z dredami to sie nie czepiaja bo zajeci sa spolecznoscia z dlugimi ulizanymi wlosami, w glanach, czarnych spodzianach i koszulce z ave szatan czy jakimis tam anarchiami :lol:
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Dresy... Temat rzeka.

Tu trzeba rozpatrzeć dwie sprawy: wygląd i ideologię.
O ile pierwsza rzecz po prostu jest sprawą gustu...W końcu wygląd jakośtam o człowieku świadczy, no ale pomińmy, to już kwestia ideologii dresów jest sprawą po prostu żenującą.
Wstyd mi za tych chłpoaków, którzy ślepo podążąją za dziwacznymi poglądami: fura, komóra, łysa łeb, besztamy psów, lecimy na panny w różowych mini-spódniczkach no i oczywiście walimy browca pod blokiem, a z metalami won!

To straszne, ale coraz młodsi łażą w dresach, które nabrały takiej symboliki, jakiej nabrały.

:papa:
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
To miał być temat, o tym czy dresy są modne, a nie czy dresia"ż"e są fajni, czy też nie :]
A ja nigdy nie miałam na sobie dresu i chyba muszę spróbować :D To musi być fajne doświadczenie :D
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Zaloz se dresiwo, wygodne, nie ogranicza ruchow noge se zawsze wyzej mozesz podniesc :p Ale i tak wole jeansy
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie zartuj... dres ci peknie? chyba ze byś miala dopasowane idelanie... dresy są luzne
 
Do góry