Dresiaże!

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Hellow!!

Ostatnio zaoważyłem że coraz więcej młodzieży ubiera się w dresy.
Cz to takie modne??

Moim zdaniem jest to fajne też tak czasem się ubieram ale bez przesady.
Mam kumpli którzy zakładają dresy kajdany i szpanują komurami pod blokiem a
po mieście chodzą i się wożą. A nie na tym rzecz polega.
Co wy o tym muślicie?? B)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Myśle że nie umiesz ortografii :p.

A co do dresów - cóż pisałem o tym w dziale subkultura w tematach o nich.

A w dziale moda męska wspomne - że nawet grając w piłke w złą pogode wole nałożyć stare jeansy :D.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja wolę krótkie spodenki ale nie widzę nic złego w odzieży dresowej, bo dres dresa dresem nie czyni ; )
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ale te nasze Polskie stereotypy :p. Ja ostatnio polubiłem chodzić w bojówkach moro :D.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Jestem dziewczyna ale chyba mi to wybaczycie że się tu odzywam.
Więc dla mnie jak widze chłopaka dresa to przechodze na druga stronę ulicy.
Nie lubie takich typów i sie do nich nie przekonam. Dla mnie chłopak powinien chodzić w dzinsach lub spodniach z materiało (moro np. :p ). A nie w dresach.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Ja uważam, że dresy to postrach miast polskich. Nie lubie dresów. Dla mnie to dziwacy, szpanerzy, chodzą w grupkach bo myślą, że są spox, cool, itd, że wszystko im wolno. A jak są pojedyńczo to srają po kątach. Większość dla mnie dresów( tam mi się wydaje) pochodzi z rodzin biednych, gdzie nie ma pieniędzy, z rodzin patologicznych, gdzie rodzice nie umieją zadbać o dziecko.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Niewiem czemu,ale nie przepadam za tymi chłopcami. Jakoś tak dziwnie. Znam kilku i może to przez nich mam takie zdanie na ich temat. Dla mnie to nie są normalnie ludzie,tylko jakieś półgłówki,które za wszelką cenę chca pokazać "co to nie oni". Dres? Odpada.
 

Izzy_69

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
zależy jaki dres jeśli chodzi o taki "a la ortalion" to mi się wydaję że to zdeczka pachnie poazerstem, lecz inne sdponie i bluzy dresowe z spox
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
nie no jesli ktos lubi nosic dres to ja nic do tego nie mam, szkoda ze słowo dres odrazu kojarzy sie negatywnie, ale taka jest prawde pbo przewazająca większośc ludzi chodzących w dresach to typowe drechy (niestety)

sama nigdy ym nie załozyła dresu
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
jak widze dresa na choryzoncie to mi włosy demba stają , nie cierpie takich typków <_<
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
podam skrajny przykład:
jeśli ktoś ma rozcharataną nogę lepiej chyba założyć sobie dres w 40 stopniowym upale niż jeansy. Dziewczyny wybraly by to drugie :p

Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po ubiorze ale tak to jest.
Ta i ta osoba ubrana jest w dres to jest taka i taka a tamta tak to jest taka i taka. Tzw STEREOTYPY!! musimy się ich wyzbywać...

W pewnych środowiskach, które charakteryzują się m.in. ubiorem nie mają dobrej opini wśród ludzi bo wg nich ubierają się tak i tak to są tacy i tacy panuje taka atmosfera / klimat, który możecie nigdy nie osiągnąć w rodzinie czy wśród "przyjaciół" a wszysko dlatego bo występuje tam poczucie utożsamiania się z grupą, wspólne cele wartości, wzajemne zrozumienie itd.

Powiecie że pie**** od rzeczy, ktoś mi tu pewnie napisze, że do mafi nawiązuje ale taka jest prawda.

na koniec mojej wypowiedzi przytocze cytat zaciągnięty z utworu wykonanego przez DKA
" do okoła ludzie chocą mnie oceniac, nie widzą serca nie widzą duszy"

to tyle pozdrawiam :)
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
podam skrajny przykład:
jeśli ktoś ma rozcharataną nogę lepiej chyba założyć sobie dres w 40 stopniowym upale niż jeansy. Dziewczyny wybraly by to drugie :p

Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po ubiorze ale tak to jest.
Ta i ta osoba ubrana jest w dres to jest taka i taka a tamta tak to jest taka i taka. Tzw STEREOTYPY!! musimy się ich wyzbywać...

W pewnych środowiskach, które charakteryzują się m.in. ubiorem nie mają dobrej opini wśród ludzi bo wg nich ubierają się tak i tak to są tacy i tacy panuje taka atmosfera / klimat, który możecie nigdy nie osiągnąć w rodzinie czy wśród "przyjaciół" a wszysko dlatego bo występuje tam poczucie utożsamiania się z grupą, wspólne cele wartości, wzajemne zrozumienie itd.

Powiecie że pie**** od rzeczy, ktoś mi tu pewnie napisze, że do mafi nawiązuje ale taka jest prawda.

na koniec mojej wypowiedzi przytocze cytat zaciągnięty z utworu wykonanego przez DKA
" do okoła ludzie chocą mnie oceniac, nie widzą serca nie widzą duszy"

to tyle pozdrawiam :)


Weż bo się rozpłacze. Strach wychodzić na miasto w dresach. Szczególnie w blokowiskach. Nie wiadomo co może spotkać cię za rogiem. Jeżeli tak mówisz to czemu tyle się słyszy o dźgnieciach norzem, pobiciach na ulicy? Czyżby dresy były spokojne? Kto mieszka w mieście to sam wie... myśle, że dresy są nie normalni. Próbują szpanować chociaż nic nie potrafią oprócz rozbojów z pobiciem...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja nosze dres , dres spoko jest :D
Piosenka fajna ale dresów nie nosze :p
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
fajna fajna-piosenka :p
a co do dresow to tak jak juz tu ktos napisala nie przepadam za tymi typkami...
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Dresy są fajne ale niestety dla ludzi mądrych. Sądzę tak bo przeważnie dresiarzy można spotkać wieczorem na ulicach albo w parkach z browarem w łapie i słysząc bluzgi.
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
&^łukasz*& a Ty co umiesz ?? Naucz sie najpierw pisac a pozniej wez sie za ocenianie ludzi. Wiem ze napewno bolalo jak Cie przekopali ale sam sobie jestes winny bo nie spieprza sie na druga strone ulicy czy gdzies dalej na przypale. Trzeba bylo przejsc normalnie, ladnie sie uklonic albo przywitac (dziwne to troche jak nie zna sie ludzi ze swojego osiedla) to nie musialbys sie kitrac w pokoju bo po osiedlu laza dresy <lol2>
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
&^łukasz*& a Ty co umiesz ?? Naucz sie najpierw pisac a pozniej wez sie za ocenianie ludzi. Wiem ze napewno bolalo jak Cie przekopali ale sam sobie jestes winny bo nie spieprza sie na druga strone ulicy czy gdzies dalej na przypale. Trzeba bylo przejsc normalnie, ladnie sie uklonic albo przywitac (dziwne to troche jak nie zna sie ludzi ze swojego osiedla) to nie musialbys sie kitrac w pokoju bo po osiedlu laza dresy <lol2>

Aj, czyżbyś był wieśniakiem? Napewno się nie kitram po kątach. Poprostu nie rozmawiam z przygłupami. Dla mnie prezentujesz postawe "*****". "Włazisz do :cenzura: bez wazeliny" ---tak ukłoń się im, powiedz cześć, weźcie mój nowy zegarek za 300zł, Nokie 6610i i moje nowe buty, wczoraj je kupiłem. hahahaha... mnie nie przekopali... trenuję karate od 4 roku życia... 59% oceny człowieka to jest jego wygląd... widać nie czytasz gazet ani nie oglądasz wiadomości. Tytuł z brukowca " jak 16 mógł zabić swojego kolegę, czy dresiarze są bezkarni? itd itp... nie nawidzę ich... dla mnie są poprostu %%%%%%%%%%%% <n/c>
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Widze ze Ty jestes wiesniakiem bo szpanujesz tym co masz koles. Jestem w 100% pewien ze wiekszosc z nich ma wiecej rozumu niz Ty :/ Ja nie musze sie im klaniac bo przybijam z nimi piatke. To karate to wiesz gdzie se mozesz wsadzic ?? Nie masz kumpli nie ma Ciebie, czytasz gazety a nie wiesz jak jest ??
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Fachman popieram.

&łukasz& Jak by podeszli do ciebie w 10 to byś srał po gaciach i wszystko oddał i by ci to karate nie pomogło!!
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
No chyba nikt nie watpi w to ze oddalby wszystko czym sie chwalil. A te buty to juz deptane byly ?? :lol:
 
Do góry