Dragon Ball

IraVehementi

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Ah Dragon Ball... Moje pierwsze anime i od DB zaczęła się kontynuowana od kilku lat przygoda z japońską animacją ^^
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Jako dziecko byłem fanem. Teraz nie mam czasu tego oglądać. Pamiętam, że najbardziej przypadło mi do gustu DBZ ;)
 

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Dragon Ball, to, owszem, klasyka. Ale to jest zwykłe, najzwyklejsze lanie się po gębach. Tłumaczenie polskie jest absolutnie tragiczne, każda saga (poza Cell Games) sprowadza się do tego, że wszyscy dostają wpie*dol i wszystko i tak spada na Goku, który i tak po wszystkich sprząta i jeszcze zawracają mu dupę z wskrzeszaniem, bo nie docierało do nich, że nie mają szans z przeciwnikiem. Sama animacja też słaba... wystarczy spojrzeć na czoło Vegety. Mimo, że fabuła nie jest specjalnie skąplikowana, to jednak mogę to uznać za jedno z najlepszych anime na świecie :) Ja osobiście wyrosłem na Dragon Ballu, więc mimo wszystko ogląda się przyjemnie (choć to jedno z najstarszych anime :) )
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dragon Ball - Yo! Son Goku and His Friends Return !!!
odcinek specjalny, stworzony po 11 latach po zakończeniu produkcji dragon ball z okazji czterdziestolecia shonen jump
Akcja rozgrywa się 2 lata po pokonaniu Buu. Anime opowiada o przybyciu na ziemię młodszego brata Vegety z swoją żoną by prosić o pomoc ponieważ planeta na której mieszka jest nękana przez nowego wroga.
jak ktoś uważa to za przegięcie, to jest to lepsze od ekranizacji. anime jako special jest dobre, dobra animacja.

co do ekranizacji, Pustelnika już zwalili, aktor który go gra w innym filmie był bardziej do niego podobny, łysy był. teraz ma bójną czuprynę, w niczym nie przypomina łysego zboka starego i zgarbionego. i nawet zarostu nie ma.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
filmu nie obejżysz, dopiero w kwietniu, jeśli o specjal chodzi co najpierw pisałem to kreskowki.fani.pl

ulala, widział ktoś Picolo? naprawdę kul. star wars normalnie, yoda sith czy jaki. czułek nie ma, nie jest odpowiednio zielony, wygląd ma okropny i nie chodzi ubrany jak powinien, tylko jakiś szmaciany płaszcz xD Songo mi frogo bagginsa przypomina, smocze kule kiczowato świecą i strasznie źle te gwiazdki na nich wygladają, i emanują zbyt wielką mocą, bulma karate? no cóż, trailer pokazuje ją w wojowniczym wyskoku. a Chichi ma future gun. już nie wiem czy się smucić czy traktować to jak parodię.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Z calego DB ogladalem tylko DBZ i wszystkie kinowki, samo DB tylko czytalem a GT nawet nie chcialo mi sie ruszac;p Niby fajne no ale te walki po 20 odcinkow to naprawde masakra xd Ale gdyby caly DBZ wygladal tak jak ten specjal to nawet przyjemnie mozna by to ogladac;p

co do ekranizacji, Pustelnika już zwalili, aktor który go gra w innym filmie był bardziej do niego podobny, łysy był. teraz ma bójną czuprynę, w niczym nie przypomina łysego zboka starego i zgarbionego. i nawet zarostu nie ma.
Czy ja o czyms nie wiem? O.O Bo z tego co widzialem to wszystkie trailery to fake byly.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, ja widziałem trailer na oficjalnej stronie filmu, były już także oficjalne pokazy traileru. za pewne fake wyglądały o wiele lepiej od oryginału.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Te wszystkie fake'i to byly zlepki scen z innych filmow wiec to wygladalo dosc zalosnie... ale widzialem teraz ten niby prawdziwy trailer... jezu co oni zrobili z db... Moze nie jestem jakims wielkim fanem ale to jest :cenzura:a profanacja o_O
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
do tej pory co było na szczycie najgorszych ekranizacji? street fighter? pobili go, wiedźmina, i wszelkie możliwe upadki. pod sunięto im wszelkie projekty fabułę i rozwiązania i pomysły pod nos, musieli się tylko technicznie tym zająć. i o to co powstało,
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
widziałem najnowszy film Db no i sie troszke zawiodłem, myślałem, że bedzie lepsze.
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
no tak ale już jak zrobili myślałem, że bedzie fajowe, ale nie powiem ten odcinek jest fajny tylko, że dodają już nie wiadomo co. :]
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
Mało kto nie słyszał o Dragon Ball! Zawsze leciało na RTL 7 ok 15, ja z moimi kumplami siedzimy na placu i nagle jeden: 15!! i wszyscy biegiem do domu na Dragon Balla a po odcinku wychodziliśmy, zdawanie relacji, odczuć, uwag z danego odcinka i w końcu zabawa: ja teraz jestem Songo, Ty nie możesz być bo teraz jest Kamil, Kamil woli Wegete. A jak karty wyszły to sklepy z tymi chipsami codziennie były odwiedzane po kilka razy, rodzice przynajmniej mieli jakiś pożytek z nas bo za kasę potrzebną na chipsy wykonywał obowiązki :D to były czasy. Pozdro
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Oj tak, to były czasy, pamiętam to jak dziś, karty DB z Chio mam po dzień dzisiejszy. A tak w ogóle, to dobrze, że można sobie odświeżyć DB na necie. ;]
 
Do góry