Dragon Ball

P

P@tryk

Guest
Kiedyś to się oglądało na okrągło, z bratem czekaliśmy na każdy odcinek z wypiekami na twarzy :D Przed szkołą, po szkole, czekało się kilka odcinków aby zobaczyć finał walki :) No i ten świetny klimat, niestety teraz gdy chciałem sobie troszkę odświeżyć, to Seria straciła dla mnie swój urok, po prostu to już nie to, kiedy siedziało się przed TV włączało RTL7 i oglądało od początku do końca. Chciałbym jeszcze raz przeżyć te chwile(ogólnie dzieciństwo) :D
 

rockbaby

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
DragonBall... hmm.. moja pasja...

od około 10 lat jestme zapaloną fanką. mam wszystkie odcinki z wszystkich serii (oprócz Kai i Raw, bo to mnie nie ciągnie) i wszystkie filmy (oprócz tych takich dziwnych japońskich starych filmów z aktorami)

u.w.i.e.l.b.i.a.m! często do tej pory oglądam sobie wybrane odcinki albo filmy :lol:
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Dragon Ball. Moja ulubiona bajka z dzieciństwa (jak ja nie lubię powtarzać za innymi jak papuga :p ). Bardzo dawno temu oglądałem to anime, i nie chcę oglądać ponownie, żeby sobie wrażeń z dzieciństwa nie psuć (sądzę że po tylu latach te wrażenia byłyby dużo bledsze), a poza tym te kilka setek odcinków to trochę dużo do powtarzania.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kochałem to jak byłem mały... do 14 roku życia wierzyłem, że w końcu uda mi się kogoś lub coś zaatakować przy pomocy "Kamehame" ;D
 

Radziejny

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław, Poland
Dragon Ball jest najlepszy ... Mogę to oglądać w kółko. Chciałbym aby powstała nowa seria najlepiej czasy między Z a GT . Ponieważ DBGT uważam za najgorszą z serii, nie wspominając o Kai, która powtarza seria wycinając sporo momentów.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Radziejny, bez przesady... W Kaiu jest tylko to, co było w mandze. Mnie w zetce niektóre fillery wkurzały... Nie wspominając już o jakości i cenzurze, oraz dubbingu. W Kai jest wszystko to samo, tylko ładniejsze i szybsze.
I tak w ogóle nie wiadomo, czy Kai dojdzie nawet do Buu sagi, ponieważ na miejsce DB wchodzi na stację tych japońców nowe anime, Toriko, i będzie to w kwietniu, czyli będzie te 100 odcinków prawdopodobnie jak zapowiadano przed rozpoczęciem. To by było dopiero wycięcie scen ;/
 

koczura1

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Piękne wspomnienia mogli by puścić Dragon Bala np . na AXN Sci-Fi z chęcią bym obejżał to anime jeszcze raz
 

Predat0r

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Opole
Tak, Dragon Ball to było naprawdę coś... Oglądnąłem cały DB, DBZ i trochę GT. Ten klimat.. Przypomina mi się dzieciństwo. :)
 

Zagubionywsieci

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
Do tej pory mam wszystkie odcinki każdej serii w wersji francuskojęzycznej, nawet te nieszczęsne GT ;) a db kai obejrzałem parę odcinków po czym wróciłem do starszej wersji.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Dawno temu próbowałam z nudów oglądać Dragon Balla, ale nie byłam w stanie się do niego przekonać i tak zostało mi do dnia dzisiejszego.
 

Boski19

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja najlepiej wspominam perwsze 2 serie. później traciło to dla mnie na wartości ;) ale do tej pory chętnie wracam do DG żeby się odstresować i przypomnieć dzieciństwo ;)
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Cała seria Dragon Balla to poezja. Piękne czasy gdy wszystkie podwórka były puste w czasie emisji odcinków. Teraz już nie ma takich bajek...

Dragon Ball to nie bajka Dragon Ball to styl życia
 
Z

Zerek

Guest
Wychowałem się na DB oglądałem wszystkie odcinki i to po kilka razy. Ostatnio chciałem odświeżyć tą serię, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka nie miałem ochoty na kolejne.

DB to jak smak dzieciństwa co przemineło lata temu.
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Po pierwsze Dragon Ball to nie bajka, tylko anime, a to jest coś innego. Ja uważam DB za porządną anime, jednak ona mnie nie kręci i nie wiem dlaczego. Goku na chmurce mnie nie interesuje ;)
 
N

natulka123

Guest
Wychowałem się na DB oglądałem wszystkie odcinki i to po kilka razy. Ostatnio chciałem odświeżyć tą serię, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka nie miałem ochoty na kolejne.

DB to jak smak dzieciństwa co przemineło lata temu.

Też wychowałam się na tym anime, oglądałam to tylko raz. Teraz po wielu latach, bodajże 10, bo tyle minęło od ostatniej emisji postanowiłam odświeżyć swoją pamięć. No niestety, pomimo że przez tyle lat nie brakowało mi go, to jak tylko zaczęłam to nie potrafiłam się uwolnić. Przede wszystkim zupełnie inaczej interpretowałam niektóre fakty i pod innym kątem na to patrzyłam, człowieka dorosłego. I owszem, jest to "bajka" , trochę naiwna, trochę infantylna, ale bądź co bądź, jakby się tak skupić to tam naprawdę są przedstawione prawdy życiowe ukryte pod kreskówkowymi postaciami. Ja osobiście nie wyrosłam jeszcze z tego i myślę, że nigdy się tak nie stanie.
 
H

Herg_zbanowany

Guest
To przypadłość większości z nas,akurat warto wracać do tego co dobre,miłe i co fajnie się kojarzy. Kultowa seria Dragon Ball oraz Dragon Ball Z na pewno do nich należy.
 
Do góry