Dragon Ball

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie zrozumiałeś mnie, wiem wiem wszystkie cyborgi miały wyglądać jak Ludzie, ale te dwa były przystosowane do pełnego życia z ludźmi, także do reprodukcji.
 

fcbarca91

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Tak czy owak, w DBZ są wzruszające momenty, nie wliczając w to nawet śmierci C16 ;) chyba doszukałem się więcej nawet niż w owym Naruto.
pzdr.
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
No to DB to ja oglądałem zawsze na RTL7 Ale było w tedy superrr !!!

Zawsze przed tym leciały mecze NBA bodajże Dragon Ball to moje ulubione Anime ;]
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Heh DB to klasyk nie ma o czym gadac. Wychowałem sie na tym anime. ;] Szkoda ze juz nie puszczaja ;p
 

Concordia1403

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Hehe :lol: :lol: Mój pierwszy serial anime, który ogladałam jako dziecko :D :D Typowy klasyk :p Z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki :D
 

ostee

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
moja ulubiona bajkaa;))) a teraz razem z moim facetem;p mimo wieku 20 lat;p ściągnęliśmy wszystkie odcinki ;)) i sobie oglądamy ;p bo i ja i on uwielbiamy tą bajkę !!! superrrr jest !!
 

pawik_mikul

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Dragon Ball to jest to. Jedyne takie anime na świecie które można oglądać bez względu na wiek i nigdy się nie nudzi :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ehh... Pamięta sie to wymykanie sie do sąsiadów (którzy równie "fanatycznie" to oglądali) na Dragon Balla, gdy mama dała kare...... :D
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
uwielbiam DB :D
ogladałam po polsku, niemiecki, włosku i francusku (mimo, ze z tych dwóch ostatnich prawie nic nie zrozumiałam :p ) poza tym miałam kolekcje mangi i filmówki na kasetach.. ehh to były czasy ;)
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Dragon Ball Najlepszy Anime Kinówki tez Fajne Nie moge się docekac Kiedy Bendzię film Dragon Ball Podobno Ma wyjdz w styczniu 2009
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Son Goku - Justin Chatwin
justin.jpg


Piccolo - James Wesley Marster
James_Marsters.jpg

tu parę słów. aktor jako fan serii wyraził lekkie niezadowolenie, jako że fabuła filmu odbiega bardzo od pierwowzoru. aktor zagra czarnego bohatera, lorda Piccolo, który 2000 lat wcześniej był sprzymierzeńcem dobra, ale w wyniku niefortunnych zdarzeń został uwięziony, obecnie chce się zemścić. postać ma być wzorowana na Piccolo z mangi. ciekawe jak?
Chi Chi - jamie chung -
jamie-chung.jpg
tp zdjęcie mówi samo za siebie :(
Bulma - Emmy Rossum :(
emmy-rossum-picture-1.jpg

Kamme-senin - Chow Yun-Fat
chow-yun-fat-cut.jpg

da się okulary brode dłuższą będzie jako tako...
Yamcha - joon park
20071215_parkyamcha.jpg

uwaga, będzie także szkolny kolega goku!!! szkola!? co to :cenzura:a jest?! goku na oczy nie widział innej szkoły niż ta szkoła przetrwania kame-sennia!

justin_chatwin_goku.jpg

to ma być goku? ja tego pedała bym nie dał na Son Gohana nawet, kto to wymyślił?
wszystkie info dzięki wikipedii, a zdjęcia poza jednym szukałem sam.
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Vardamir znasz mozę date premiery filmu ja słyszałem ze to ma być styczen 2009 niewiem ile jest w tym prawdy. Fabuła tego filmy bendzię troche zjechana goku nie choził do szkoły. uczył się u kame senin co za idota pisał scenariusz do tego filmu film może byc fajny. jak nie bedzie się trzymał fabuły z komiksu to ten film bendzie wielką klapą . mam Nadzieję ze ten film nie bendzie dla dzieci w wieku 10 lat. by mogli film zrobic z fabuły komksu bez cenzury czyli tej oryginalnej japonskiej wersji
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
z taką fabułą to mogą zrobic film naruto. bo i tak naruto to Gów** skoda gadac jakie Gów** zrobią z tego filmu DB. Miałem idz na to do kina juz wiem ze się nie opłaca skoda mi kasy. ten pedał co gra goku powinien zagrac tego zólwia co mieszkał z Kamme-senin :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie obrażaj żółwia :) a właśnie, żółwia, Olonga i Puara nie będzie :) postanowiono zrezygnować z gadających zwierząt... :( film na kompie obejże jak mi się zechce, ale nerwice mam, transformery zmieniono, ale ok było. batmana zmieniono ale ok jest. a jak się Ci idioci za coś japan biorą jak kochany DB muszą spieprzyć.
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
nie obrażaj żółwia :) a właśnie, żółwia, Olonga i Puara nie będzie :) postanowiono zrezygnować z gadających zwierząt... :(

serio? :( to juz nie bedzie to samo :/
moim skromnym zdaniem dobór aktorów nienajlepszy.. tylko ten co ma Piccolo grać mi pasuje - już widze go na zielono z tymi uszami :D i chce żeby Bulma miała te swoje cudne niebieskie włosy ;)
to przykładowe (za małe) wdzianko Goku jest wysoce obciachowe..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aktora na Piccolo wzieli dobrego, akurat to jedyne co dobre w tym filmie, i podobno fan DB :D co do ubranka, Goku miał luźnie czarna koszula pod czerwonym strojem miała wielkie luźne rękawy, a tu mu się obrzydliwie wpija w rękę, zaokrąglając ją. ale musieli wziąc ciote z hollywood, mimo że na ulicy tysiące lepszych kandydatów by się znalazło. Yamche jakiś krzywy ryj zagra... Bulme jakaś idiotka, ale podobno fryzury bohaterkom dadzą mangowe, Chi chi zagra Chinka której twarz jest spaczona poprzez zbyt bliski zestaw oczu...
nie dałem aktorów grających postacie których w oryginale nie było.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pasuje do odmłodzonego Piccolo ale ojca. nie wiadomo czy o niego chodzi, bo niby taaaaak, ale co im odbiło... jeszcze juniora dadzą... xD
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Już widać ,że ten film to porażka , wystarczy spojrzeć na odtwórce głównej roli. Wiedźmina spie.przyli teraz kolej na DB :(
 
Do góry