Dragon Ball

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
mam nadzieję, że w dalszych epizodach bedzie grafika taka jak w openingu i w opstanim filmie db
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
mam nadzieję, że w dalszych epizodach bedzie grafika taka jak w openingu i w opstanim filmie db
Tez bym chcial ale szczerze watpie, a raczej nie widze powodow zeby tak sie wlasnie stalo xd. Zapowiadali wielki powrot a tak naprawde nie zmienili za wiele... przynajmniej narazie.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak będzie walka Vegety i Goku to będzie inna grafika. Widzieliście w openingu, prawda?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tez bym chcial ale szczerze watpie, a raczej nie widze powodow zeby tak sie wlasnie stalo xd. Zapowiadali wielki powrot a tak naprawde nie zmienili za wiele... przynajmniej narazie.
grafika ma być całkiem odnowiona jak i dubbing, i podobno dialogi zmieniono. Ale zmieniono wiele więcej. Cenzurę wprowadzono. mniej krwi, i jeśli się nie mylę po ostatecznym ataku Piccolo nawet krwi nie będzie. zawiodłem się, i to mocno. ale oglądam. Przyznam ze podoba mi się ścieżka dźwiękowa. Osobiście co do kreski bałem się że będzie jak GT wyglądać, co mi się nie bardzo podobało. Film ostatni specjalny, powrót Goku też kreska mi się nie podobała, jednak na szczęście więcej w tym starego DB niż nowego.
 

drqqlka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mnie się podoba DB Kai. Uważam, że dobrze zrobili wyrzucając niektóre sceny. I myślę, że grafika znacznie się poprawiła. Nie mogę się doczekać walki Goku vs Vegeta i Planety Namek :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Normalnie kilkanaście odcinków Goku przebywał u Kaio. A teraz :D? 3 odcinki i ok :D W następnym odcinku Vegeta i Nappa zaatakują :) Nie mogę się doczekać!
 

baska1755

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Stary, kochany Dragon Ball...

Moja też.. Pamiętam jakie jeszcze chipsy jadłam oglądając każdy odcinek DB ;]
DB i DBZ były najlepsze ^^ GT to już nie to samo, może dlatego, że Akira Toriyama tego nie pisał.
Osobiście czytałam wszystkie 46 tomów mangi Dragon Ball ... Jest sporo innych sytuacji, ale jednak te same wrażenia :D

Tez lubie ogladac dragon balla. a co do db gt to na poczatku nie podobal mi sie za bardzo ale pozniej stwierdzilam ze jest fajny jak pozostale czesci :p
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ehh, namiętnie się oglądało za młodu na RTL7... :p
Teraz czasem oglądam na fanach, ale często nie działają :( Mogliby to puścic w TV...
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Oglądałam... Wychowałam się na tym. Najlepsze są przemyślenia Vegety jak patrzy na walczącego Songa (czy Goku).
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
IMO DB jest najlepszym filmem rysunkowym.. Uwielbiam go :p Doskonała kreska , dynamika , walki (trwające btw po kilka odcinków) - to jest to :p
 

Shym

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jak bylem mały to było fajne... ale teraz ? Teraz to ten schemat aż bije po oczach i świadomości : /
Ale ten nowy, albo raczej remake, Kai wydaje się być fajny, nie lecą w chuja z akcją (w miare szybko się rozwija) i na szczęście zaoszczędzili nam dorastania Goku :eek:
ogolnie to może być ale jest masa o wiele lepszych anime !
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
A co, może mieli pokazać jak Goku dorasta, skoro Kai to ulepszona/skrócona wersja Z? oO Przecież wtedy już był dorosły.
 

Necro02

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Po prostu klasyka. Można mieć do serii wiele do zarzucenia ale jednak swoje lata świetności miała :p
Co do zwykłej serii i Z nie mam zbytnio zastrzeżeń (no może Buu saga to już była całkiem naciągana). Co do serii GT to szkoda gadać... jeden wielki filler :/

Seria Kai? Cóż miło wrócić do starego anime. Nawet nie ma takiego przeciągania fabuły :] No i można obejrzeć w oryginalnej wersji, a nie francusko/włosko-polskiej...
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
DB to klasyk, zawsze będzie. Jutro bedzie polski odcinek dotarcia na planetę namek:D szczerze mówiąc to codziennie oglądam po kilka odcinków DB, np. dzisiaj oglądałem walke Vegeta- Cell Stage 2 do odcinka w którym Vegeta póścił Final Flasha na Cella Stage 3 i rozpieprzyło mu pół ciała, zajmue/zajmowałem się też robieniem stron o DB, rysowaniu go, rysowaniu filmików w Paincie i wiele innych jak chcecie to obejrzyjcie sobie dam wam dwa z moich licznych filmików:D

http://www.youtube.com/watch?v=7yTnlIlWNTY
http://slabykoxu.wrzuta.pl/film/4XZVeAay17...ll_z_in_the_end

a tak na boku chciał bym aby stworzyli gre Dragon Ball taką jak naruto-arena.com, dziwi mnie że jeszcze nie powstała przecież grało by w nia mase osób, o wiele więcej niż w naruto-arena i soul-arena (bleach którego nie oglądam:D). Yo
 

Nerros

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na DB się wychowałem jak leciał w Rtl7 xD pamiętam początkowe odcinki potem poznałem kumpla w szkole który zbierał mangę (komiksy) jeszcze bardziej mnie wciągnął. Oglądałem prawie wszystkie odcinki jednak te najnowsze coraz mniej mi się podobały.

Teraz nową odnogą dla mnie jest Naruto :p przypomina mi nieco DB. Jest jednak osadzony w innych klimatach.
 

madzia_lenka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Dragon Ball... To była bajka :D
Całe moje podwórko znikało do domów, żeby obejrzeć :D
Mogliby puścić w TV, tak ku odświeżeniu pamięci ;) Aczkolwiek nie muszą, bo jestem trochę egoistyczna, bo mam wszystkie odcinki na płytach. :D
Nic nie zastąpi Dragon Ball. :p Żadne Naruto ani nic innego. :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dragon Ball... To była bajka :D
Litości, odróżnij anime od bajki. :p Nie wydaje mi się, żeby DB był podobny do Reksia czy Rumcajsa. :D

Co do DB Kai, bo o nim jeszcze nie pisałem, to podoba mi się inicjatywa odświeżenia 'Zetki'. Odcinków jest mniej, ale to zaleta, bo nie ma zapychaczy, a fabuła i tak została ta sama. Odcinki w HD naprawdę ładnie wyglądają, o wiele lepiej, niż stary DBZ, o to chodzi.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ostatnio pożyczyłem od kumpla wszystkie 42 tomy mangi i zabieram się za czytanie:)
Do DB w wersji "ruszającej się" jakoś mnie nie ciągnie,co prawda oglądałem jak byłem młodszy,ale teraz jak patrzę na kreskę to mi się odechciewa.
 
Do góry