Dla kogo stroi się kobieta??

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
stroję się dla własnego dobrego samopoczucia, a jak mam dobre samopoczucie to przyciąga to mężczyzn ;)
 
J

jaysee

Guest
No ja tez o tym slyszalam, kobiety stroja sie dla siebie , ale nie tylko, chcą zwrócic na siebie uwage...oczywiscie mężczyzn...Czy zadna z was nie chciała podobać sie jakiemuś chłopcu???
:D
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
hmm mi sie wydaje ze kobiet sie stroii przede wszystkim dla samej siedzie sama lepiej sie czuje jezeli wie ze dobrze wygladam ma sie wyedy wiecej pewnoci siebie i wogole mozna zawojowac caly swiat ::p lol ale nie da sie ukryc ze w duzym stopniu jej wklad w prace nad soba ma chec spodobania sie mezczyznie ;) ale nie tylko ... min. takze dla kolezanek nie wiem czy zeby sie imp ochwalic czy cos innego ... ale ze mna przynajmniej tak jest :p
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
kobieta storii się dla siebie samej, to prawda :D hehe wiadomo, lepiej się człowiek czuje jak wie że dobrze, ładnie wygląda... :) tak samo z kobietą i jej strojeniem się :p
 

gussiaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Koronowo
kobieta .. hi ;] ubiera sie raczej dla sibie jak i dla innych nie tylko płci odmiennej .. Kazda z nas czasen lubi pokazać że ona też ma w sobie to "coś". Mówią że nie szata zdobi człowieka ale czy to w tych czasach prawda ?! :>
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
nie tylko kobiety się stroją!
Faceci tez dbają o siebie- wiem jak mój facet- nawet włosy farbował :p

Ja chcę podobac się sama sobie- ale nabardziej swojemu Facetowi :)))
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
ja się staram, żeby dobrze wyglądać, dla mojego chłopaka
i dla siebie

czuję się niesamowicie dowartościowana, kiedy słyszę właśnie z jego ust
że pięknie dzisiaj wyglądam ( pomimo, że jestem w swetrze i w spodniach, w których mnie widział już milion razy :D)
 
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.
Ja stroję się przede wszystkim dla siebie. Jednak chcę, aby inni spostrzegali mnie jako osobę zadbaną, czysto ubraną, schludną, itp. Wiekszość z nas jest wzrokowcami i niewątpliwie to pierwsze wrażenie w dużej mierze decyduje o nas, jak nas inni spostrzegają, a dopiero potem zaczynamy poznawać człowieka, jego osobowość. Dlatego każdy powinien ubierać się dla siebie samego.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
w sumie zanim zaczęłam chodzić ze swoim chłopakiem ubierałam się na czarno, to dla niego zmieniłam kolory na trochę bardziej inne.
Zaówazyłam, że jak zaczęłam sie inaczej ubierać i załozyłam buty na obcasie mam większe powodzenie.
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
ech ja się strojr po to by np pokazać moj wąski pas, dość szerokie bioderka i ładnuy biuścik i podkreslić urode. Powiem tak lubie jak ktoś za mną wodzi wzrokiem lub patrzy jak w bustwo :p

Pozdrawiam
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Hmmm.... w tym jest po częsci prawdy ale stroja sie tez same dla siebie! chyba kazdy lubi czuc sie pięknie? :hyhy:
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
Avika napisał:
chyba kazdy lubi czuc sie pięknie?

ewidentnie :) jeszcze gdy ktoś docenia to piękno :)
kobiety lubią być podziwiane

jeśl włożysz coś, co podkreśli Twoją urodę, Twoje atuty
to tylko plus dla Ciebie :)
każd ystara się pokazać od jak najlepszej strony tylko bez przesady (np.wywalanie pewnych części ciała na wierzch)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
kobiety chyba najczęściej tak naprawdę ubierają się dla siebie-kiedy czujemy się zadbane i dobrze obrane jesteśmy pewniejsze siebie :) i wtedy łatwiej wszystko przychodzi. Ja ubieram się i maluję dla mojego chłopaka w sposób,który jemu się podoba ale także sparwia,że czuję się dobrze :) buziak dla mojego Szczęścia ! :*
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
owszem, ciuchy dodają wiecej urody. :zawstydzony:
Kolorowsze ubrania, odsłaniajace ciało są bardziej spostrzegane niz ciemniejsze zaslaniajace wszystko centymetr po centymetrze:)
Obcasy, torebki- hmm..chlopcy wyobrazaja sobie, ze nie jestes juz dziewczynka tylko kobietą i kusisz ich ;)

=====
Pozdrowienia dla Ciebie :* :p
i dla pozostałych ;)
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Nie powiem że "stroje" się dla chłopaków bo czasami wQrza mnie jak idzie jakiś koleś i się podnieca, że widzi dziewczyne w spódniczce przed kolana [spódniczki nosze żadko bo nie lubie;)] Ubieram się tak żebym się czuła swobodnie, miała satysfakcje że ładnie wyglądam itp. Nie uważam się za najpiękniejszą dziewczyne bo nią nie jestem ale również nie mam o sobie niskiej samooceny. Wydaje mi się, że w tym w czym się czuje najlepiej mam większe uczucie, że jestem sobą ;););)
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Trochę mnie nie przekonuje wasza gatka że stroicie się dla siebie. Jakbyście to robiły to byście nie zakładały tych wszystkich obcisłych rzeczy i butów na wysokim obczasie. Stroicie się aby ludzie widząc was wyrobili sobie dobre zdanie o was, To sprawia że czujecie się lepiej i dlatego uważacie że stroicie się dla siebie bo wam z tym dobrze. Chyba nikt nie chce się czuć czarną owcą.
 

Czaga

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja lubię jadnie wyglądać bo wtedy się lepiej czuję! Ale często sięgam po pewne ciuchy z mojej szafy żeby podoobać się mojemu facetowi
 
Do góry