Dla kogo stroi się kobieta??

loczek

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja na przyklad stroje sie zwykle dla siebie, bo lubie ladnie wygladac, czuc sie atrakcyjna, bo prez to mam lepszy humorek i sprawiaja mi przyjemnosc mile spojrzenia innych ludzi i swiadomosc ze w miare dobrze wygladam, wiadomo, czasewm stoje sie tez dla konkretnej osoby ale przede wszytskim dla samej sieibie. :D
 

obsesja28

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
To chyba zależy indywidualnie od kobiety. "Stroję" sie dla dobrego samopoczucia ale oczywiście zastanawiam sie przy tym czy będę podobała się mężczyźnie :)
Co mi po ładnym wygladzie jak nikt tego nie doceni???
 

Saperka

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Luksemburg
Dziewczyna i w ogole ludzie powinni dbac o siebie, bo w ten sposob wyrazaja szacunek dla swojego otoczenia, no bo kto lubi jezdzic tramwajem z niechlujami? :/ Dziewczyna zadbana czuje sie po prostu lepiej i pewniej ale poza wygladem trzeba soba cos reprezentowac. Te, ktore potrafia rozmawiac tylko o ciuchach czy lakierze do paznokci, same redukuja swoja osobe do roli uzytkowniczek kosmetykow...to smutne :( Nie dziwie sie, ze nie sa szanowane.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja ubieram się dla siebie, bo lubię ładnie wyglądać..... ale nie zaprzeczę, ze czasami dla chłopaka, bo chcę mu się podobać :p czasami trzeba mu zrobić jakąś przyjemność ;)
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
a ja się zgadzam z tym, iż każda z nas ubiera się dla siebie, chłopaków, a przez to wszystko jak widzimy, że jakas laska jest ładniejsza i ma lepsze spodnie to nas szlak trafia i chcemy byc jkeszcze ładniejsze :p to jest nie uniknione
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Po pierwsze dla siebie
Po drugie dla mężczyzn
A po trzecie dla kobiet, żeby mi trochę pozazdrościły...
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z otchłani...
Stroję się dla siebie, ale nie do przesady,po prostu żeby się dobrze czuć, czasem dla chłopaka :) przecież to oczywiste :)
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Ja z regóły podobno zawsze sie stroje :p ale wychodze z założenia że lubię dobrze wyglądać dla samej siebie a jezeli przy okazji jakiś facet zwróci pozytywnie na to uwagę to spoko :) nie róbmy czegoś dla kogoś tylko dla siebie :) pozdro all :)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
też tak sądze ze robimy to dla siebie, dla wlasnego dobrego samopoczucia, a ktora z nas nie chce pieknie wygladac? a mezczyzni? przy okazji sa jak dodatki, uzupelniakja nas.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, ale chyba - tak jak większość dla siebie :)
Chociaż chce dobrze wyglądać aby sie podobać innym w tym chłopakom :]
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja stroję się po to, by poprawić sobie humor (bo np. jak wstanę lewą nogą, ale podejdę do lustra i stwierdzę, że ładnie wyglądam to od razu mam lepszy humor :p ) no i nie ma co ukrywać, ale dla innych w jakimś stopniu też ;) gdybym wogole nie wychodziłą z domu pewnie mniej bym się starała :)
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Moim skromnym zdaniem kobieta stroi sie dla własnego dobrego samopoczucia i większej pewności siebie....wiadomo,że ładnie ubrana dziewczyna z ładnym makijażem i fryzurą choc niekoniecznie jest chodzącą pięknością na pewno wzbudzi zainteresowanie ale pod warunkiem,że stroi się z umiarem bo nadmiar szkodzi...jasna sprawa....
 

maoami

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Myślę że kobiety stroją się dla siebie ale głownie robią to po to żeby podobac sie facetom :)
Jeżeli dobrze wyglądamy poprawia sie nam samopoczucie, jesteśmy szczęsliwe :)
a jeżeli zauważy to jakiś mężczyzna to jest jeszcze lepiej :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Niedawno usłyszałem z ust mojej koleżanki słowa "kobiety stroją się dla siebie nie dla mężczyzn. Chcą pokazać reszcie kobiet że są piękniejsze."
co wy o tym sądzicie???

Nie wiem jak inne ale ja dla siebie. Po to by czuć się zadbana ładna i atrakcyjna. Nie mówię, że nie wystrojona czuję się jak pasztet, ale dobry makijaż i fajny ciuch podkreślają walory ;) Poza tym nawet jeśli ubiore się sexy by mój facet patrzył na mnie zahipnotyzowanym wzrokiem to robię to dla WŁASNEJ SATYSFAKCJI :D
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
podobnie jak więdkszość,stroję się sma dla siebie,żeby się lepiej i pewniej czuć :)
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Stroje się dla siebie... żeby poprawić sobie samoocenę tym że się podobam :p
 
Do góry