Dla kogo stroi się kobieta??

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
no moze nie jest to prawda do konca, chcemy byc piekne dla siebie aby dobrze sie czuc, ale wazne jest tez dla nas abysmy przyciagaly meski wzrok, wiec wszystkiego po troszku :D


w moim przypadku nie stroję się dla kobiet ani nie dla mężczyzn...no może czasem ale wyłącznie dla siebie chcę się dobrez czuć i wiedzieć że dobrez wyglądam :p

dobrze powiedziane, :eek:k: po prostu nic dodac, nic ująć ;)

zgadzam sie w 100% :sexy:
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
ja się staram dobrze wyglądać dla siebie, bo czuję się wtedy pewniej
no może troszkę dla mezczyzn ;)
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
No głupi tekst kumpelka palła. :D Ale też prawda, w sumie są osoby, które stroją się dlatego, by wywołać zazdrość kumpelek i spodobać się facetom. Ja ubieram się dla siebie i po to, by się dobrze czuć sama przed sobą i komuś się spodobać. Zawsze trzeba wyglądać dobrze, generalnie rzecz biorąc.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jeśli chodzi o moją skromną osobę ( :D ) to ja stroję się tylko i wyłącznie dla siebie. Czasem dla mamy, ale te czasy już raczej minęły ;)
 

Dirrty

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba...
Dziewczyny chca przyciągać wzrok mężczyzn i dlatego chcą wyglądać dobrze.
 

Kasiulek216

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Złocieniec
każda z nas uśmiecha się kiedy sama sobie się podoba, ale jak widzi iskierkę w oku faceta i zazdrosc innych kobiet to już jest wniebowzięta :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
W największym stopniu dla siebie - przynajmniej ja tak robię :p
Chcę się po prostu dobrze czuc w swoim ciele, pokazać swój charakter i styl..
A ta reszta..
No cóż..
Chłopaczek :D
 

Buss

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Rozumiem że wszystkie Panie stroją się dla siebie samych. Część stroi się dla innych kobiet by po prostu wygladać lepiej, część na pewno stroi się dla innych facetów, przynajmniej po to by sprawdzić czy jeszcze mam wzięcie. Dlaczego jednak tak wiele z was zapomina że w domu jest też ktoś, kto chciałby, mimo że jestescie dla niego najpiekniejsze nawet z maseczką na twarzy, zasmakować tego widoku co oferujecie innym nie tylko w urodziny;)
 

Olika

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
W sumie nawet się z tym (jako kobieta) zgadzam. Ale przede wszystkim stroję się dla siebie i swojego lepszego humoru :)
 
Do góry